17 Ekim 2009, Cumartesi 20:15:31

THK'DA BAŞKANLIK SEÇİMLERİ SONUÇLANDI

Türk Hava Kurumu Genel Başkanlığa emekli Tümgeneral Osman Yıldırım seçildi.
  • KARDESIM NE DEMOKRATIK SECIMI ? BU BASKANIN BASA GELECEGI 3 AY ONCEDEN BILINIYORDU NE ANLATIYORSUN SEN DEMOKRATIK SECIMMIS. YAPMAYIN MILLETI BU KADAR APTAL YERINE KOYMAYIN LUTFEN. TAMAMEN GUDUMLU KONTROLLU BIR CALISMADIR BU.
  • Buradaki SIĞ yorumlara üzüldüm. Herhalde akşam yatarken KENDİM için ne yaptım yerine THK / MİLLETİM için NE YAPTIM diye düşünürsek asgari müştereklerde buluşabiliriz sanıyorum. Millete hizmet üniformalı da verilir üniformasız da. Ama görüyorum ki zevzeklik etmek için hiçbirşey gerekmiyor. Demokratik bir seçim yapılmış, üyeler daha iyi hizmet vereceğine inandıkları adaya oy vermişlerdir. Bu askerlerin değil demokrasinin kuralıdır. Daha fazla üye, daha donanımlı bir başka aday çıktığında o seçilir ve görev ona devredilir. Daha icraata başlamadan ön yargıyla asker kökenli başkana saldırmak ilkel benlik eseridir. Asker veya sivil kökenli olsun yeni yönetime başarılar diliyorum. Budur.
  • SİZİN TECRÜBENİZ NEKİ YAZINIZDAN DURUMUNUZ ANLAŞILIYOR KENDİNİZE GÜLDÜRMEYİN...AH ..AH.. AHA
  • 90YILLARIN BAŞINDA THK DENETLEMEYE GİTTİM.KURUMUN PARASI NEKADAR,MAL VARLIĞI NE KADAR KAÇ ÇALİŞANI VAR TAŞINMAZLARI NE PLANALARI VARMI YAPILAN HARCAMALARIN KAYITLARI YOK TOPLANAN DERİLER BAĞİŞLAR KAYITLARDA DEĞİL DAĞLAR GİBİ YIĞILMIŞ SORUNLAR AMA BUNU YANINDA YAĞMA HASANIN BÖREĞİ DÜNYA ŞAMPIYONASI SONRASI HARCAMALARIN HESABI HALA YOK ..KURUMU SİL BAŞATN BİZ MUAZZAF ASKERLER TEMİZLEDİK ATAMIZA YAKIŞIR DURUMA GETİRDİK.ŞİMDİ BAKIYORUM YİNE O MALUM KESİM TEKRAR ORALARA ÇÖREKLENMEK İSTİYOR.AYNI YILLARDA KIZILAYIN DURUMUDA DAHA BETERDİ BAŞKAN ANKARA OTELİNİNDE TAHSİS EDİLEN BİR KATTA TEK BAŞINA YAŞIYOR YİYİYOR İÇİYORDU ORAYIDA ADAM ETTİK.BİLGİSAYARIN "B" SİNİ DAHİ ADAMLAR BİLMİYORDU GİDİN ŞİMDİ BİR BAKIN KURUMLARIMIZI CUMHURİYETE YAKIŞMALI
THK'dan yapılan yazılı açıklamaya göre, 448 delegenin oy kullandığı genel kurulda 2 başkan adayı yarıştı.

THK Isparta Şube Başkanı Zafer Çağlar ile emekli Hava Pilot Tümgeneral Osman Yıldırım'ın aday olduğu seçimlerde Yıldırım, 441 geçerli oyun 308'ini alarak THK Genel Başkanlığına seçildi. Zafer Çağlar ise 133 oy aldı.

Emekli Hava Pilot Tümgeneral Osman Yıldırım, 1952 yılında Ankara'da doğdu. Yıldırım, 30 Ağustos 1972'de Hava Harp Okulundan mezun oldu. 2009'a kadar Hava Kuvvetleri Komutanlığında değişik görevlerde bulun Yıldırım, evli ve 2 çocuk babası.

THK'DA BAŞKANLIK SEÇİMLERİ SONUÇLANDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (29)

Misafir ~ 9 yıl önce
KARDESIM NE DEMOKRATIK SECIMI ? BU BASKANIN BASA GELECEGI 3 AY ONCEDEN BILINIYORDU NE ANLATIYORSUN SEN DEMOKRATIK SECIMMIS. YAPMAYIN MILLETI BU KADAR APTAL YERINE KOYMAYIN LUTFEN. TAMAMEN GUDUMLU KONTROLLU BIR CALISMADIR BU.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Buradaki SIĞ yorumlara üzüldüm. Herhalde akşam yatarken KENDİM için ne yaptım yerine THK / MİLLETİM için NE YAPTIM diye düşünürsek asgari müştereklerde buluşabiliriz sanıyorum. Millete hizmet üniformalı da verilir üniformasız da. Ama görüyorum ki zevzeklik etmek için hiçbirşey gerekmiyor. Demokratik bir seçim yapılmış, üyeler daha iyi hizmet vereceğine inandıkları adaya oy vermişlerdir. Bu askerlerin değil demokrasinin kuralıdır. Daha fazla üye, daha donanımlı bir başka aday çıktığında o seçilir ve görev ona devredilir. Daha icraata başlamadan ön yargıyla asker kökenli başkana saldırmak ilkel benlik eseridir. Asker veya sivil kökenli olsun yeni yönetime başarılar diliyorum. Budur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
SİZİN TECRÜBENİZ NEKİ YAZINIZDAN DURUMUNUZ ANLAŞILIYOR KENDİNİZE GÜLDÜRMEYİN...AH ..AH.. AHA

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
90YILLARIN BAŞINDA THK DENETLEMEYE GİTTİM.KURUMUN PARASI NEKADAR,MAL VARLIĞI NE KADAR KAÇ ÇALİŞANI VAR TAŞINMAZLARI NE PLANALARI VARMI YAPILAN HARCAMALARIN KAYITLARI YOK TOPLANAN DERİLER BAĞİŞLAR KAYITLARDA DEĞİL DAĞLAR GİBİ YIĞILMIŞ SORUNLAR AMA BUNU YANINDA YAĞMA HASANIN BÖREĞİ DÜNYA ŞAMPIYONASI SONRASI HARCAMALARIN HESABI HALA YOK ..KURUMU SİL BAŞATN BİZ MUAZZAF ASKERLER TEMİZLEDİK ATAMIZA YAKIŞIR DURUMA GETİRDİK.ŞİMDİ BAKIYORUM YİNE O MALUM KESİM TEKRAR ORALARA ÇÖREKLENMEK İSTİYOR.AYNI YILLARDA KIZILAYIN DURUMUDA DAHA BETERDİ BAŞKAN ANKARA OTELİNİNDE TAHSİS EDİLEN BİR KATTA TEK BAŞINA YAŞIYOR YİYİYOR İÇİYORDU ORAYIDA ADAM ETTİK.BİLGİSAYARIN "B" SİNİ DAHİ ADAMLAR BİLMİYORDU GİDİN ŞİMDİ BİR BAKIN KURUMLARIMIZI CUMHURİYETE YAKIŞMALI

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000