03 Mart 2012, Cumartesi 08:14:02

THK'DA 2012 HEYECANI BAŞLADI...

Türk Hava Kurumu (THK) Antalya Şubesi, 2012 yılı içerisinde Döşemealtı bölgesinde bulunan Karain Meydanı ve Karain Havacılık Eğitim merkezinde bu yıl içerisinde yamaç paraşütü, planör başlangıç kursu ve yelken kanat kursu düzenleyecek...
  • Önyargı ve yargısız infaz çok yanlış bi davranıştır.Hak yemek tam bilmeden araştırmadan işin içinde olmadan konuşmak öfkelenmek çok yanlış.Hali hazırda THK Antalya Şubesinde bi kursa devam ediyorum...Babam asker değil,THK da akrabamda yok ama ne istersek yapılıyor her isteğimize cevap veriliyor...Vasıf Bey başta olmak üzere Sn Hakan AYTAÇ beyefendiye ve diğer kurum çalışanlarına bu karşılıksız verdikleri çaba ve bize bişeyler verebilmek için gösterdikleri çaba için teşekkür etmeyi borç bilirim... Saygılarımla UMUT KİBRİT
  • THK Antalya şubesi son iki yıldır atağa geçerek özellikle genç arkadaşlar olmak üzere bir çok kişiye havacılık sevgisini aşılamaya başlamıştır. Antalya da bunu görmek bizi de sevindirmektedir. tabi bu başarıyı gölgelemek isteyenler, bilip bilmeden konuşanlar çok olacaktır. Bu kişileri vicdanlarıyla baş başa bırakıyorum.
  • Vasıf beyin çabalarını görüyoruz ve içtenlikle destekliyoruz. Türkiyede bir olumsuzluk yerleşti. Dürüst, çalışkan ve işini iyi yapan insanlara saldırganlık bir gelenek oldu. Ancak unutulmamalıdır güneş balçıkla sıvanmaz. İşini iyi yapan insanların yanında, art niyetli insanlarında karşısında olmalıyız. Kendi niyetinizle değil gerçeklerle görün. Herkes bu kurumun destekçisi olmalıdır. Vasıf bey büyük bir çabanın ve gayretin içinde. Ona yardımcı olmak ve THK'nu yüceltmek bizlerin asli görevlerimiz arasında olmalıdır. Öyle aslı astarı olmayan beyanlarla veya yönlendirmelerle yorum yapmayın. Gerçekleri gözlerinizle ve aklınızla anlamaya çalışın, başkalarının yönlendirmelerinle değil.
  • Havacılığa meraklı olup bu hizmetleri alan bir çok insan tanıyorum. Bir zamanlar ben de Eskişehir de planör kursu almıştım. Eleştirenler benim düşünceme göre; muhtemelen bilgisiz, hiçbir işe yaramayan ve harekete geçmeyen sadece yapılanlara çamur atan zararlı kimselerdir. Gerçekten bu kursları araştırıp başvurup katılmak istediklerinden emin değilim. Özellikle Antalya da THK faaliyetlerinin son bir iki yıl içinde nasıl olumlu olarak arttığına bizzat şahidim. Sanırım başkanlığa Vasıf Bey'in gelmesinden sonra daha da arttı. Ben buradan Antalya THK da yapılan güzel işler için THK ekibine teşekkür ediyor ve tüm gençlerin bu kuruma başvurmalarını diliyorum. Oturduğu yerden bilgisizce ve cahilce yorum yapan arkadaşları da ayıplıyorum.
Yamaç Paraşüt Kursu’nun 9 Ocak-31 Mart, 20 Şubat-4 Mart, 5-20 Mart, 6-17 Ağustos,17-30 Ağustos, Paraşüt Başlangıç Kursu’nun 3-9 Haziran,29 Temmuz 3 Ağustos, 5-10 Ağustos,15-21 Ekim,4-10 Kasım ve 2-8 Aralık, Planör Başlangıç Kursu’nun ise 26 Mart-8 Nisan, 1-20 Ekim, 1-20 Kasım ve 1-20 Aralık tarihleri arasında düzenleneceği bildirildi. Yelken Kanat Kursu’nun 23 Nisan 11 Mayıs tarihleri arasında açılacak olup, ücret alınmayacağı kaydedildi.

THK Antalya Şube Başkanı Vasıf Yüceliş, 16 yaşından gün almış, sağlıklı olan herkesin THK Antalya Şubesi’ne başvurarak kurslara katılabileceğini söyledi.
THK'DA 2012 HEYECANI BAŞLADI...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Misafir ~ 6 yıl önce
Önyargı ve yargısız infaz çok yanlış bi davranıştır.Hak yemek tam bilmeden araştırmadan işin içinde olmadan konuşmak öfkelenmek çok yanlış.Hali hazırda THK Antalya Şubesinde bi kursa devam ediyorum...Babam asker değil,THK da akrabamda yok ama ne istersek yapılıyor her isteğimize cevap veriliyor...Vasıf Bey başta olmak üzere Sn Hakan AYTAÇ beyefendiye ve diğer kurum çalışanlarına bu karşılıksız verdikleri çaba ve bize bişeyler verebilmek için gösterdikleri çaba için teşekkür etmeyi borç bilirim... Saygılarımla UMUT KİBRİT

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
THK Antalya şubesi son iki yıldır atağa geçerek özellikle genç arkadaşlar olmak üzere bir çok kişiye havacılık sevgisini aşılamaya başlamıştır. Antalya da bunu görmek bizi de sevindirmektedir. tabi bu başarıyı gölgelemek isteyenler, bilip bilmeden konuşanlar çok olacaktır. Bu kişileri vicdanlarıyla baş başa bırakıyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Vasıf beyin çabalarını görüyoruz ve içtenlikle destekliyoruz. Türkiyede bir olumsuzluk yerleşti. Dürüst, çalışkan ve işini iyi yapan insanlara saldırganlık bir gelenek oldu. Ancak unutulmamalıdır güneş balçıkla sıvanmaz. İşini iyi yapan insanların yanında, art niyetli insanlarında karşısında olmalıyız. Kendi niyetinizle değil gerçeklerle görün. Herkes bu kurumun destekçisi olmalıdır. Vasıf bey büyük bir çabanın ve gayretin içinde. Ona yardımcı olmak ve THK'nu yüceltmek bizlerin asli görevlerimiz arasında olmalıdır. Öyle aslı astarı olmayan beyanlarla veya yönlendirmelerle yorum yapmayın. Gerçekleri gözlerinizle ve aklınızla anlamaya çalışın, başkalarının yönlendirmelerinle değil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Havacılığa meraklı olup bu hizmetleri alan bir çok insan tanıyorum. Bir zamanlar ben de Eskişehir de planör kursu almıştım. Eleştirenler benim düşünceme göre; muhtemelen bilgisiz, hiçbir işe yaramayan ve harekete geçmeyen sadece yapılanlara çamur atan zararlı kimselerdir. Gerçekten bu kursları araştırıp başvurup katılmak istediklerinden emin değilim. Özellikle Antalya da THK faaliyetlerinin son bir iki yıl içinde nasıl olumlu olarak arttığına bizzat şahidim. Sanırım başkanlığa Vasıf Bey'in gelmesinden sonra daha da arttı. Ben buradan Antalya THK da yapılan güzel işler için THK ekibine teşekkür ediyor ve tüm gençlerin bu kuruma başvurmalarını diliyorum. Oturduğu yerden bilgisizce ve cahilce yorum yapan arkadaşları da ayıplıyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000