24 Kasım 2015, Salı 18:47:35

THK Üniversitesi'nin yeni rektörü belli oldu

Türk Hava Kurumu (THK) Üniversitesi'nin Metin Toprak'tan boşalan rektörlük koltuğuna Prof. Dr. Yıldırım Saldıraner oturacak.
  • devletin arsasinin bekci hikayesini bilirsiniz bunlarda işten çıkarmaya ordan başladı.metin in doldurduğu hdp lileri atında MHP li oldunuzu bilelim değerli yöneticilerimiz o zaman Başımızın tacı olursunuz.birde din tüccarlarını tabi ortalık o..olmuşları size de fayda sağlamazlar merak etmeyin .yok biz kullanıp atacağız diyorsanız bekleyip göreceğiz insallah Öyledir tasarruf bakın nasıl oluyor
  • okul (çalışanlar icin ) zannedersin konservatuar Yılbaşı da geldi ki programlara çıkarlar tam da son dakika dansözü olarak bayanlar ustune alınmasın onlara sollayacak ne erkekler var
  • kürşat paşam şişgo göbekliler ne zaman gidecek hoca gidince bu hırsızlar bizi tutmaz diyenler hala ordami duracaklar bekliyoruz ..tasarruf istiyorsanız onlardan daha iyi tasarruf olmaz emin olun..saygılarımla lütfen iletin arkadaşlar
  • uçamıyoruz haziran ayında mezun olmamız gerekiyor ama olamayacağız bize temmuz ayında sizi mezun ederiz dediler ama uçmuyoruz temmuz ayı derken 2017 yi kastettiler heralde. BİZ NİYE UÇAMIYORUZ REKTÖR HOCAM. uçmayı bırakın aralık ayı bitiyor kaloriferler yanmıyor donarak ders işlemeye çalışıyoruz. BİZLERİ NE ZAMAN UÇURACAKSINIZ?

Geçtiğimiz Türk Hava Kurumu (THK) Üniversitesi'ndeki rektörlük görevinden istifa eden Metin Toprak'ın yerine THK Üniversitesi rektörlüğüne vekalet edecek isim netleşti.

THK Üniversitesi Mütevelli Heyeti, Toprak'tan boşalan rektörlük koltuğuna Prof. Dr. Yıldırım Saldıraner'in vekalet etmesi için öneri verdi.

Prof .Dr. Yıldırım Saldıraner kimdir?
Devlet Hava Meydanları İşletmesi'nde (DHMİ), Genel Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulundu. Ülkemizi temsilen çok sayıda yurt dışı toplantı ve çalışmalara katıldı.
Dışişleri Bakanlığı’nın Montreal’de yerleşik ICAO nezdindeki Daimi Temsilciliğinde Sivil Havacılık Danışmanı olarak 5,5 yıl görev yaptı. Anadolu, Atılım ve THK Üniversitelerinde sivil havacılık dersleri verdi. ODTU Araştırma Merkezinde havacılık projeleri çalışmalarında görev aldı.

Akademik yazılarının yanı sıra dergi ve gazetelerde de yazıları çıktı, çıkmaya devam ediyor. Halen Alanya Hamdullah Emin Paşa (AHEP) Üniversitesi Öğretim Üyesi olup, ayn zamanda TOBB Sivil Havacılık Meclisi Akademik Danışmanıdır.

©AirportHaber

THK Üniversitesi'nin yeni rektörü belli oldu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (83)

üniversiteli ~ 10 ay önce
devletin arsasinin bekci hikayesini bilirsiniz bunlarda işten çıkarmaya ordan başladı.metin in doldurduğu hdp lileri atında MHP li oldunuzu bilelim değerli yöneticilerimiz o zaman Başımızın tacı olursunuz.birde din tüccarlarını tabi ortalık o..olmuşları size de fayda sağlamazlar merak etmeyin .yok biz kullanıp atacağız diyorsanız bekleyip göreceğiz insallah Öyledir tasarruf bakın nasıl oluyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
göleli_75 ~ 15 gün önce
Bir insanın kürt kökenli olması hdpli oldugu anlamına gelmez sizin gibi insanları etnik kökenine göre ayrıştıranlar yüzünden ülke bu halde metin toprak hocamızı tanımadan bilmeden bu tür yorumlar yazmayın kendisi akpartilidir ve geçmiş dönemde milletvekili adayıydı..
üniversiteli ~ 10 ay önce
okul (çalışanlar icin ) zannedersin konservatuar Yılbaşı da geldi ki programlara çıkarlar tam da son dakika dansözü olarak bayanlar ustune alınmasın onlara sollayacak ne erkekler var

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 10 ay önce
kürşat paşam şişgo göbekliler ne zaman gidecek hoca gidince bu hırsızlar bizi tutmaz diyenler hala ordami duracaklar bekliyoruz ..tasarruf istiyorsanız onlardan daha iyi tasarruf olmaz emin olun..saygılarımla lütfen iletin arkadaşlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
THK ÜNİ 4. SINIF ~ 10 ay önce
uçamıyoruz haziran ayında mezun olmamız gerekiyor ama olamayacağız bize temmuz ayında sizi mezun ederiz dediler ama uçmuyoruz temmuz ayı derken 2017 yi kastettiler heralde. BİZ NİYE UÇAMIYORUZ REKTÖR HOCAM. uçmayı bırakın aralık ayı bitiyor kaloriferler yanmıyor donarak ders işlemeye çalışıyoruz. BİZLERİ NE ZAMAN UÇURACAKSINIZ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
vakkas ~ 10 ay önce
Paralarınızı yemekle meşguller...

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000