10 Aralık 2014, Çarşamba 11:17:02

THK SEÇİMLERİNDE TARAFLAR NETLEŞİYOR

Türk Hava Kurumu’nda nefesler tutuldu. Seçim çalışmaları adayların hamleleri ile devam ediyor. Adapazarı Şube Başkanı Vacit Öktem önemli bir aday ile anlaşma sağladı. Kürşat Atılgan ise Anadolu toplantılarına hız verdi.
  • Müfettiş rumuzlu kişiye cevaptır. Evet malesefki thk daki son 6 yıldır var olan bütün müfettişler yalaka. kurum dışında hiç bir yerde değil müfettişlik, gerçek müfettişlerin yanında ofisboyluk bile yapamayacak durumdalar. Fakat osman yıldırımın birde kafa koparıcı diye tabir edilen müfettiş sürüsü var. git o şubenin kafasını kopar deyip tasmasını elinde tuttuğu müfettişler ve o dediğiniz dışında müfettişlikten daha üst mertebeye yerleştirilmiş, ağzından salyalar akarak başkanın önünde el pençe durmalarına, bütün hırsızlıklarına okey demelerine ne demeleş. Müfettiş demişken, Uğur yılmazer değilmiydi ahmet alpin önünde eğilerek benim hayattaki tek abimsin, istanbula sadece seni görmek için geliyorum, istanbul şubelerinden istediğin varsa hemen bütün isteklerini yerine getiririm. ne oldu. uğur yılmazer hala orda müfettiş, ahmet alpin bütün hırsızlıkları belgeleriyle kendine sunulduğu halde neden göz yumdu.
  • BU KURUM ARTIK BU BAŞKAN ADAYLARIYLA İFLAH OLMAZ. BAŞKAN ADAYLARININ HEPSİ OSMAN YILDIRIM LA BAĞLANTILI YADA ONUN ADAMLARIYLA, HÜKÜMET EL KOYMALI. KAYYUM ATANMALI, VE KURUM FOSİLLEŞMİŞ İNSANLARDAN KURTULMALIDIR
  • Vacit Öktem eski kurumcudur. Ama bu kurumun başına gelmelimidir?. Bir düşünmek lazım. Duyumlarımız o kadar vahimki. Vacit Öktemin gizli değsteği AHMET ALP'dir. Kurumu ayrıntısıyla bilmeyenler kim diye soracak. AHMET ALP, OSMAN YILDIRIMIN hırsızlık arkadaşıdır. Osman Yıldırım, Ahmet Alp'i Kadıköy Şubesinin başına Sultanbeylideki arsaları müteahhitlere peşkeş çeksin karşılığındada birlikte nemalansın diye getirmiştir. Ahmet Alp Kadıköy Şubesini yıllık geliri 600 bin liradan malesef 60 binlira kazanç göstermiştir. Aynı zamanda saymanı ve yakın arkadaşı ! olan AYLA ÇİLÇAKMAK,la vatandaşların fitre diye verdiği paraları makbuzlarda oynama yaparak ceplerine indirmişlerdir. ve malesefki şu anda vacit öktem için çalışan müdürler ve müfettişler bu hırsızlığa göz yummuşlardır. THK yı bu kadar soyup soğana çeviren biri nasıl hala bir başkanı destekler. bunun yanıtı bellide, kendilerini THK sevdalısı diye tanımlayan kurumdaki üst düzey yöneticiler ve müfettişler nasıl ve neden savunurlar hala bu
  • Genel başkanlık adayı Antalya şübe başkanı VASIF YÜCELİŞ bey olmalı.çalışkan vizyon sahibi bir emekli albay.Adaylığını koymalı.Kurumun lekelenmiş durumunu iyi bir ekiple düzeltebilir.

Türk Hava Kurumu’nda olağanüstü seçimlere kısa bir süre kaldı. THK’yı içinde bulunduğu krizden çıkartmak üzere kolları sıvayan başkan adayları seçim çalışmalarına hız verdi. Başkan adaylarından Adapazarı THK Şube Başkanı Vacit Öktem, Ankara’da karargâh kurarken emekli general ve MHP eski Adana Milletvekili Kürşat Atılgan ise Anadolu toplantılarına başladı.

Türk Hava Kurumu başkanı Osman Yıldırım’ın tutuklanmasının ardından alınan olağanüstü seçim kararından sonra adaylar kulislere devam ediyor. Başkanlığa aday olan Adapazarı Şube Başkanı Avukat Vacit Öktem önemli bir ismi saflarına kattı. Bir dönem başkan adayı olan ve Osman Yıldırım’a karşı girdiği seçimlerde önemli bir oy alan Isparta Şube Başkanı Zafer çağlar, 28 Aralık’ta yapılacak olan seçimlerde de aday olmayı düşünürken Vacit Öktem ile yaptığı görüşme sonrasında kararını değiştirerek Öktem lehine çekilmeye karar verdi.

Bu gelişme üzerine seçimlerde şimdiden önemli bir avantaj sağlayan Vacit Öktem’in diğer şube başkanları ile görüşmelerini de sürdürüyor.

Öte yandan THK Başkanlığı’na aday olan Kürşat Atılgan’ın da dün Adana’da bir toplantı yaptığı bugün ise Gaziantep’e geçerek burada bir toplantı gerçekleştireceği öğrenildi. Atılgan’ın, Anadolu oylarını alabilmek için kulis çalışmalarını sürdürdüğü kaydedildi.

THK’nın geleceğinin oylanacağı 28 Aralık’a kadar adayların nasıl hamleler yapacağı merak edilmeye başlandı.

THK’ya gönül verenlerin seçimlere Hava Kuvvetleri Komutanlığı’nın müdahil olmaması konusunda görüş birliği içinde oldukları kaydediliyor.

©AirportHaber.com ÖZEL

THK SEÇİMLERİNDE TARAFLAR NETLEŞİYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (35)

havacı ~ 3 yıl önce
Müfettiş rumuzlu kişiye cevaptır. Evet malesefki thk daki son 6 yıldır var olan bütün müfettişler yalaka. kurum dışında hiç bir yerde değil müfettişlik, gerçek müfettişlerin yanında ofisboyluk bile yapamayacak durumdalar. Fakat osman yıldırımın birde kafa koparıcı diye tabir edilen müfettiş sürüsü var. git o şubenin kafasını kopar deyip tasmasını elinde tuttuğu müfettişler ve o dediğiniz dışında müfettişlikten daha üst mertebeye yerleştirilmiş, ağzından salyalar akarak başkanın önünde el pençe durmalarına, bütün hırsızlıklarına okey demelerine ne demeleş. Müfettiş demişken, Uğur yılmazer değilmiydi ahmet alpin önünde eğilerek benim hayattaki tek abimsin, istanbula sadece seni görmek için geliyorum, istanbul şubelerinden istediğin varsa hemen bütün isteklerini yerine getiririm. ne oldu. uğur yılmazer hala orda müfettiş, ahmet alpin bütün hırsızlıkları belgeleriyle kendine sunulduğu halde neden göz yumdu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
havacı ~ 3 yıl önce
BU KURUM ARTIK BU BAŞKAN ADAYLARIYLA İFLAH OLMAZ. BAŞKAN ADAYLARININ HEPSİ OSMAN YILDIRIM LA BAĞLANTILI YADA ONUN ADAMLARIYLA, HÜKÜMET EL KOYMALI. KAYYUM ATANMALI, VE KURUM FOSİLLEŞMİŞ İNSANLARDAN KURTULMALIDIR

Yanıtla

Kalan karakter 1000
havacı ~ 3 yıl önce
Vacit Öktem eski kurumcudur. Ama bu kurumun başına gelmelimidir?. Bir düşünmek lazım. Duyumlarımız o kadar vahimki. Vacit Öktemin gizli değsteği AHMET ALP'dir. Kurumu ayrıntısıyla bilmeyenler kim diye soracak. AHMET ALP, OSMAN YILDIRIMIN hırsızlık arkadaşıdır. Osman Yıldırım, Ahmet Alp'i Kadıköy Şubesinin başına Sultanbeylideki arsaları müteahhitlere peşkeş çeksin karşılığındada birlikte nemalansın diye getirmiştir. Ahmet Alp Kadıköy Şubesini yıllık geliri 600 bin liradan malesef 60 binlira kazanç göstermiştir. Aynı zamanda saymanı ve yakın arkadaşı ! olan AYLA ÇİLÇAKMAK,la vatandaşların fitre diye verdiği paraları makbuzlarda oynama yaparak ceplerine indirmişlerdir. ve malesefki şu anda vacit öktem için çalışan müdürler ve müfettişler bu hırsızlığa göz yummuşlardır. THK yı bu kadar soyup soğana çeviren biri nasıl hala bir başkanı destekler. bunun yanıtı bellide, kendilerini THK sevdalısı diye tanımlayan kurumdaki üst düzey yöneticiler ve müfettişler nasıl ve neden savunurlar hala bu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Müfettiş ~ 3 yıl önce
Aarsaların satısındaki osman yıldımın eski kıymetli müfettişini unutmamamak gerekir,baymufettiş nasıl müdür oldu ,osman beyin kız kardeşi bankacı,bay müfettişin eşide bankacı al gülüm ver gülüm eşi osman beyin kızkardeşinin işni yaptı oda abisinde rica etti bay müfettiş aytaç bey emlak müdürü yaptı.elele verip kurumun mallarını sattılar, kendi pis işleri araştırılmasın diye şimdi osman bey arkasında konuşuyormuş ,vacit beyi desteklermiş ,müdürümüz vacit bey seçilirse başkan olacakmış,bakarsınız ekim seçiminde G, sekreter sözü alır başkasını satar ,devir bunların bay müfettişin mal artışı incelesin
BAŞKAN ~ 3 yıl önce
Genel başkanlık adayı Antalya şübe başkanı VASIF YÜCELİŞ bey olmalı.çalışkan vizyon sahibi bir emekli albay.Adaylığını koymalı.Kurumun lekelenmiş durumunu iyi bir ekiple düzeltebilir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000