01 Ekim 2010, Cuma 08:08:13

THK Şanlıurfa'da havacı yetiştirecek...

Şanlıurfa’nın eski Havaalanı artık Havacılık Okulu oluyor.
  • Meraba belyer ve bayanlar ben Batuhan Şanlıurfada yaşıyorum 5 günlü eğitimimizde Yer de 4 gün olmak üzere DERSLER aldık Sabah 9.00 Akşam 5.00 gibi dersler başlar ve biter Bu yapılan dersler gayet HOŞ , SIKI , DİSİPLİNLİ idi. Bügün bu tarih te atlayışımı yaptım Hayatımdakı en guzel deneyim idi Başta Harun hoca olmak üzere :D (( O anlar )) Bütün hocalarıma bizi bu BAŞLANGIÇ kursunu verdiği için TEŞEKKÜR EDERİM.
  • ne zaman kurtulacagız bu asker emeklilerinden????????
  • ben Thk İzmir uçuş okulu kursiyeriyim ve şunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirimki, bu kurumda aldığımız eğitim, hem teorik hem de pratikte son derece kalitelidir. Gerek yer dersi hocalarının tecrübeleri, gerekse uçuş öğretmenlerimizin tecrübeleri, bizim onlara güvenmemiz, söylediklerini harfiyen yerine getirmeye çalışmamız ve de iyi birer pilot olabilmemiz için yeterli. Bunu, her zaman her yerde kanıtlamaya hazırız. Bunu görmek isteyenler,yer dersi öğretmenleri ve uçuş öğretmenlerimizin cve edeim. lerini lerini itinayla incelemelerini tavsiy
  • ben thk izmir şubesinde yer dersi öğretmeniyim. O laylaylom dediğin dersleri ben verdim. Sen hangi geçmiş ile benim öğretmenliğimi sorguluyorsun? Öğretmenlik hakkında ne biliyorsun? ;İnsan dikkatini kaç dakika boyunca toplu tutabilir biliyor musun? Oturduğun yerden ahkam kesmekle olmaz bu işler. Öğrencilerin hangisi kaç gün devamsızlık yapmış biliyor musun? Sen gel ben sana ağırlığımı hissettireyim.Hava kuvvetlerinden malulen ayrılmış emekli silah sistem subayı bir yüzbaşıyım. Hava harp okulu uçak mühendisliği mezunuyum. Adım Selim Serdar YILDIRIM. Sen de kim olduğunu açıkla da göreyim. Biz arkamızda 70milyonluk bir ülkenin sorumluluğu ile uçtuk yıllarca, dolayısıyla o çocuklara 150 kişinin sorumluluğunu taşıdıklarını öğretiriz merak etme.
Model uçak ve paraşüt dersi verilecek olan alanda pilot ve paraşütçü yetiştirilecek. DHMİ ile THK arasında yapılan protokolle devredilecek eski havaalanı bir süredir sürücüler için eğitim alanı olarak kullanılıyordu. Otomobil yarışlarınında yapıldığı pistte en son ambulans şoförlerine ileri sürüş teknik eğitimi verilmişti.

Önümüzdeki günlerde faaliyete geçecek olan Havacılık okulu bölgede ilk olacak. Türk Hava Kurumunun teklifini Devlet Hava Meydanları İşletmesinin değerlendirdiği proje önümüzdeki yıl hayata geçmesi bekliyor.
THK Şanlıurfa'da havacı yetiştirecek...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Misafir ~ 7 yıl önce
Meraba belyer ve bayanlar ben Batuhan Şanlıurfada yaşıyorum 5 günlü eğitimimizde Yer de 4 gün olmak üzere DERSLER aldık Sabah 9.00 Akşam 5.00 gibi dersler başlar ve biter Bu yapılan dersler gayet HOŞ , SIKI , DİSİPLİNLİ idi. Bügün bu tarih te atlayışımı yaptım Hayatımdakı en guzel deneyim idi Başta Harun hoca olmak üzere :D (( O anlar )) Bütün hocalarıma bizi bu BAŞLANGIÇ kursunu verdiği için TEŞEKKÜR EDERİM.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
ne zaman kurtulacagız bu asker emeklilerinden????????

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
ben Thk İzmir uçuş okulu kursiyeriyim ve şunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirimki, bu kurumda aldığımız eğitim, hem teorik hem de pratikte son derece kalitelidir. Gerek yer dersi hocalarının tecrübeleri, gerekse uçuş öğretmenlerimizin tecrübeleri, bizim onlara güvenmemiz, söylediklerini harfiyen yerine getirmeye çalışmamız ve de iyi birer pilot olabilmemiz için yeterli. Bunu, her zaman her yerde kanıtlamaya hazırız. Bunu görmek isteyenler,yer dersi öğretmenleri ve uçuş öğretmenlerimizin cve edeim. lerini lerini itinayla incelemelerini tavsiy

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
ben thk izmir şubesinde yer dersi öğretmeniyim. O laylaylom dediğin dersleri ben verdim. Sen hangi geçmiş ile benim öğretmenliğimi sorguluyorsun? Öğretmenlik hakkında ne biliyorsun? ;İnsan dikkatini kaç dakika boyunca toplu tutabilir biliyor musun? Oturduğun yerden ahkam kesmekle olmaz bu işler. Öğrencilerin hangisi kaç gün devamsızlık yapmış biliyor musun? Sen gel ben sana ağırlığımı hissettireyim.Hava kuvvetlerinden malulen ayrılmış emekli silah sistem subayı bir yüzbaşıyım. Hava harp okulu uçak mühendisliği mezunuyum. Adım Selim Serdar YILDIRIM. Sen de kim olduğunu açıkla da göreyim. Biz arkamızda 70milyonluk bir ülkenin sorumluluğu ile uçtuk yıllarca, dolayısıyla o çocuklara 150 kişinin sorumluluğunu taşıdıklarını öğretiriz merak etme.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000