21 Kasım 2014, Cuma 12:04:46

THK OLAĞANÜSTÜ SEÇİME GİDİYOR

Türk Hava Kurumu’ndan taşlar yerinden oynadı. Sabah saatlerinde AirportHaber, THK’nın kaderini belirleyecek 11 kişiden söz etmişti. İşte o 11 kişi THK için olağanüstü genel kurul kararı aldı.
  • BİRBİRİNİZİ SUÇLAYIP ÇAMUR ATMAK YERİNE, HEPİNİZ BİR OLUP KURUMU KURTARIN, ÇÖZÜM ARAYIN. GERİSİ BOŞ LAF.
  • THK OSMAN YILDIRIMIN İSTEĞİYLE İSTANBUL'DA 18 ŞUBEYİ KAPAMIŞTIR. ENTERESAN OLAN İSTANBUL'DA ŞUBE KAPATILIRKEN - AÇILAN TEK ŞUBE SULTANBEYLİ ŞUBESİDİR. ARSA SATIŞLARI SONRASINDA BU ŞUBE DE KAPATILMIŞTIR. KAPANAN ŞUBENİN BAŞKANI BU KEZ KARTAL ŞUBESİNİ AÇMIŞ VE HALEN BAŞINDADIR. OSMAN YILDIRIMLA YAPTIĞI İŞLER MUTLAKA SORGULANMALIDIR. ŞUBE BAŞKANI ORHAN YILMAZ BU SÜRECİ HAKİM KARŞISINDA AÇIKLAMALIDIR.
  • Çağdışı bir yönetim şekli var. Kast sistemi, ahbap çavuş yönetimi
  • Şimdi genel kurula genel soru.Bir kurum içerisindeki soru işaretleri aydınlatılmadan.Birini yerine koymak ne kadar doğru.Tabir konu ile alakasız kişilere yüklemeyin.Hakaret değil sözdür.İt iti ısırmaz diye.Peki başa Osman Paşa gibi biri gelirse ve açıkları kapatarak sümen altı yaparsa? Ne olur neler biter.Şimdi koca bir hak var yetim ve işçi hakkı.adamlar THKdan ayrıldı veya atıldı.Gerimi alır modernleşirmi.Ha unutmayın Kimse yokmu derneği veya denizfeneri gibi derneklerden farkı yok resmi bir kurum değil ama resmi bir dernek.Türk Hava Kurumu Derneği.Peki dernekcilik mantığı ile bakıcaz.Yoksa hepsini unutucaz.THK yerlerde mi kalacak.Bana kanatsız Air diyen amcalar.Antalya Lara da 2bin Tlye ultra lüks dairede kira ödemeye devammı edecekler.THK ucuş okuluna değilde başka okullaramı yonlendiricekler.Eee ne olacak bu THK'nın hali emmiler.palavra iftira çok.Halis Atmışgiller ve Salim Öztaşllar LTD.ŞTİ. aile şirketi devam edecekmi soru sormak ve cevap almak isteriz.

Türk Hava Kurumu Genel Başkanı Osman Yıldırım’ın tutuklanmasının ardından kurumun geleceğini belirleyecek yönetim kurulu kararı az önce alındı.

Kurumu uçurumun eşiğine getiren Osman Yıldırım’ın yönetim kurulu arkadaşları dün başladıkları toplantıları az önce sonlandırdılar.

THK’nın 11 kişiden oluşan yönetim kurulu toplantısından 18 Ocak 2015 tarihinde olağanüstü genel kurulun toplanması kararı çıktı.

THK’dan kısa süre içerisinde açıklama yapılması bekleniyor.

©AirportHaber.com ÖZEL

THK OLAĞANÜSTÜ SEÇİME GİDİYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

KURUMU KURTARIN ~ 3 yıl önce
BİRBİRİNİZİ SUÇLAYIP ÇAMUR ATMAK YERİNE, HEPİNİZ BİR OLUP KURUMU KURTARIN, ÇÖZÜM ARAYIN. GERİSİ BOŞ LAF.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sorgulansın ~ 3 yıl önce
THK OSMAN YILDIRIMIN İSTEĞİYLE İSTANBUL'DA 18 ŞUBEYİ KAPAMIŞTIR. ENTERESAN OLAN İSTANBUL'DA ŞUBE KAPATILIRKEN - AÇILAN TEK ŞUBE SULTANBEYLİ ŞUBESİDİR. ARSA SATIŞLARI SONRASINDA BU ŞUBE DE KAPATILMIŞTIR. KAPANAN ŞUBENİN BAŞKANI BU KEZ KARTAL ŞUBESİNİ AÇMIŞ VE HALEN BAŞINDADIR. OSMAN YILDIRIMLA YAPTIĞI İŞLER MUTLAKA SORGULANMALIDIR. ŞUBE BAŞKANI ORHAN YILMAZ BU SÜRECİ HAKİM KARŞISINDA AÇIKLAMALIDIR.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gerçekler ~ 3 yıl önce
Bak sevgili kardeşim, THK Sultanbeyli şubesi kapatılmadı, o dönem şube başkanı olan Mehmet Orhan Yılmaz şubesinin gerek gelirlerinin az olması gerekse ilçede havacılık faaliyetlerine ilginin az olması nedeniyle şubesinin kapatılması için yönetim kurulu karar almıştır ve bunu THK Genel Merkez'e göndermiştir ve şubesi Orhan başkanın isteği üzerine kapatılmıştır. Ardından yani 6 ay sonra İstanbul'da 18 THK şubesi kapatılmıştır,bu kapatılan şubelerin bir çoğunda yolsuzluklar vardır merak eden THK Genel Merkez den bunu öğrenebilir. Şimdi şubesini kendi kapatan biri diğer 18 şubesi kapanan kişilerle bir tutulur mu. Orhan başkan da koltuk sevdası olsa şubesinin kapatılmasını istemez di. Ayrıca Sultanbeyli deki arsa satışları Orhan başkan şube başkanı olmadan önce satılmıştır. Lütfen bir şeyi yazarken kulaktan duyma yazmayın az araştırın sonra yazın, yoksa şimdi olduğu gibi yalancı durumuna düşersiniz. Bu yorumları yapanlarda bellidir eski Kartal ve Tuzla şube başkanlarıdır çünkü yaraları var
YARANIZ VAR SANIRIM ~ 3 yıl önce
DİKKAT EDİYORUM DEVAMLI KARTAL ŞUBE BAŞKANI İÇİN YAZAN BİR KAÇ KİŞİ VAR.... MİLLETİ APTAL MI SANDINIZ RESMEN ADAMA ÇAMUR ATIYORSUNUZ O KİŞİ VEYA ONA YAKIN OLANLAR DA DEVAMLI SİZE AÇIKLAMALAR DA BULUNUYOR O ZAMAN KALKIP O YAZILANLARA YALAN DİYİN BAKTIM DEMEDİNİZ DEMEK Kİ ADAMIN ( KARTAL ŞUEB BAŞKANI ) YADA ONUN DOSTLARININ YAZDIKLARI DOĞRU AYRICA HERKES NEYİN NE OLDUĞUNU BİLİYOR ONA ATTIĞINIZ SUÇLAMALAR ASILSIZ NEDEN Mİ BENDE BİLİYORUM SULTANBEYLİDEKİ ARSALARI AHMET ALP SATTI AYRICA O ARSALAR SATILDIĞINDA ORHAN BAŞKAN SULTANBEYLİDE BAŞKAN DEĞİLDİ.... NEYİN PEŞİNDESİNİZ SANIRIM ŞAHSİ BİR YARANIZ VAR ŞİMDİKİ KARTAL ŞUBE BAŞKANINDAN..... SON SÖZ BEN OLSAM KARTAL ŞUBE BAŞKANI YERİNE SİZİ SAVCILIĞA VERİRDİM RESMEN İFTİRA VE KİŞİLİK HAKLARINA SALDIRI VAR BU YAZILARINIZDA..
Yargı devrede ~ 3 yıl önce
Az önce ''YARANIZ VAR SANIRIM'' rumuzuyla yorum yapan arkadaş her ne kadar sizi tanımasak ta yorumlarınız için teşekkür ederiz. Sizin ve hiç kimsenin şüphesi olmasın Orhan başkan bu sitede kendi şahsı adına ve Kartal Şube Başkanı adı altında kendisine yöneltilen iftiralar ve asılsız sözler için Pazartesi günü savcılığa suç duyurusunda bulunacaktır. Burada iftira alanlar yargı önünde bunun hesabını vereceklerdir. İsmimin saklı kalması hakkımı kullanıyorum ( THK Kartal Şube Yön. Kurl. Üyesi )
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Çağdışı bir yönetim şekli var. Kast sistemi, ahbap çavuş yönetimi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Air ~ 3 yıl önce
Şimdi genel kurula genel soru.Bir kurum içerisindeki soru işaretleri aydınlatılmadan.Birini yerine koymak ne kadar doğru.Tabir konu ile alakasız kişilere yüklemeyin.Hakaret değil sözdür.İt iti ısırmaz diye.Peki başa Osman Paşa gibi biri gelirse ve açıkları kapatarak sümen altı yaparsa? Ne olur neler biter.Şimdi koca bir hak var yetim ve işçi hakkı.adamlar THKdan ayrıldı veya atıldı.Gerimi alır modernleşirmi.Ha unutmayın Kimse yokmu derneği veya denizfeneri gibi derneklerden farkı yok resmi bir kurum değil ama resmi bir dernek.Türk Hava Kurumu Derneği.Peki dernekcilik mantığı ile bakıcaz.Yoksa hepsini unutucaz.THK yerlerde mi kalacak.Bana kanatsız Air diyen amcalar.Antalya Lara da 2bin Tlye ultra lüks dairede kira ödemeye devammı edecekler.THK ucuş okuluna değilde başka okullaramı yonlendiricekler.Eee ne olacak bu THK'nın hali emmiler.palavra iftira çok.Halis Atmışgiller ve Salim Öztaşllar LTD.ŞTİ. aile şirketi devam edecekmi soru sormak ve cevap almak isteriz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000