24 Haziran 2015, Çarşamba 11:17:49

THK öğrencileri yurt dışına gönderiyor

Türk Hava Kurumu'nun her yıl düzenlediği Uluslararası Hava Öğrenci Mübadelesine bu yıl Antalya'dan 2 öğrenci yurtdışına gitmeye hak kazandı.
  • Kurumun parasini boyle carcur ediceginize kuruma gelir getircek isler yapsaniza ... Suan Antalyada Pist ,Hangar ,Denize sifir egitim merkezi ,simulator ,isiklarsa ikinci ofis... Hersey var !!! Neden Antalyada pilotaj egitimi verilmiyor ?!? Neden ?!? :S
  • siz neden bahsediyorsunuz uz ya gün gün şube kapatiyolar reklamlar tamam da neden kapatılan şubelerden kimsenin haberi yok neden o kapatılan şubelerin genç kanatları için birşeyler yapılmıyor ?
  • Uluslararası Hava Öğrenci Mübadelesine başvurusuna katılma kararım okula gelen faxla başladı.İngilizce sınavına girilecek Türkçe Mülakattan geçirilecekti.Şubeyle görüştüğüm zaman İngilizcenin çok önemli olduğunu ancak THK hakkında şubede sunum yapılacağı açıklandı.Ve kolaylık olsun diye daha önce yurt dışına giden öğrencilerde gelip bize hem sınav hakkında hem de gittikleri ülkeler hakkında bilgi verdiler.Hatta o gün fotoğraf bile çekinmiştik.Ben 1 senedir şubeye gidip geliyorum bize hem arrkadaş ortamı yaratıyorlar hem de farklı havacılık faaliyetleri yapıyorlar.Vasıf Başkan gibi birisinin orada olması bizim için büyük şans.Bu konuşanlar anlıyorum bu kadar başarı kolay değil kıskançlık oluyordur ama yapılanlar da ortada birazcık görerek yorum yapın.Vasıf Başkana çok teşekkür ediyorum bizim yanımızda olduğu için.
  • THK'NUN üyesi olduğu Uluslararası Hava Öğrenci Mübadelesi programına bile nasıl yaklaşılıyor.Yazık.türkiye genelinde yapılan başvurularda Antalya'dan toplamda 45 başvuru yapılmış olup 2 kişi gitmeye hak kazandı.Tamamen ingilizce bilgisine dayalı olarak ve özgüveni yüksek olan kişilerden seçiliyor yurtdışında THK'NU ve TÜRKİYE'Yİ temsil edeceği için.Ama öncesinde şube personelleri tarafında bilgilendirme sunumu yapıldı.Vasıf Beyin bu kadar başarısını neden bu denli kıskanıyorsunuz yazık doğrusu.Ama bence yurtdışına giden 2 kişiyi araştırın bakalım ne çıkacak torpili var mıymış diye.Ailesinde asker kökenli var mı falan diye? Buradan boş konuşacağınıza araştırın da birşeyler bulabilirseniz gösterin de sonra inandırıcı olun.

Türk Hava Kurumu'nun her yıl düzenlediği Uluslararası Hava Öğrenci Mübadelesine bu yıl Antalya'dan 2 öğrenci yurtdışına gitmeye hak kazandı.

Uluslararası Hava Öğrenci Mübadelesi Teşkilatı ( IACEA )’na üye olan Türk Hava Kurumu, her yıl program dahilinde 15 gün süreyle havacılıkla ilgilenen Genç Kanatlar Topluluğu öğrencilerini farklı ülke kültürlerini tanımaları, uluslar arası anlayış, hoşgörü ve arkadaşlık ilişkileri geliştirmelerini sağlamak amacıyla ücretsiz olarak yurtdışına gönderiyor.

Türk Hava Kurumu Antalya Şube Başkanı Vasıf Yüceliş, yaptığı açıklamada "Tüm masrafları Türk Hava Kurumu tarafından karşılanan Uluslararası Hava Öğrenci Mübadelesi kapsamında Antalya’dan her yıl bir öğrenci olmak üzere İngiltere, Kanada, Avustralya ve İngiltere’ye öğrenci gönderdiklerini belirtti. Bu sene bir ilk olarak Türk Hava Kurumu Antalya Şubesi Genç Kanatlar Topluluğu öğrencilerimizden Irmak Özarslan İngiltere’ye Zeynep Biçkioğlu Yeni Zelanda’ya göndermenin mutluluğunu yaşıyoruz" dedi.

Yüceliş, ''öğrencilerin Türk Hava Kurumu Antalya Şubesine gelerek Genç Kanatlar topluluğuna katılmalarını ve farklı havacılık faaliyetinde görev almalarını ve İngilizceyi ilerletmelerini" de tavsiye etti.THK öğrencileri yurt dışına gönderiyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (32)

THK sevdalisi ~ 3 yıl önce
Kurumun parasini boyle carcur ediceginize kuruma gelir getircek isler yapsaniza ... Suan Antalyada Pist ,Hangar ,Denize sifir egitim merkezi ,simulator ,isiklarsa ikinci ofis... Hersey var !!! Neden Antalyada pilotaj egitimi verilmiyor ?!? Neden ?!? :S

Yanıtla

Kalan karakter 1000
thli ~ 3 yıl önce
siz neden bahsediyorsunuz uz ya gün gün şube kapatiyolar reklamlar tamam da neden kapatılan şubelerden kimsenin haberi yok neden o kapatılan şubelerin genç kanatları için birşeyler yapılmıyor ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Vasıf Başkan ~ 3 yıl önce
Uluslararası Hava Öğrenci Mübadelesine başvurusuna katılma kararım okula gelen faxla başladı.İngilizce sınavına girilecek Türkçe Mülakattan geçirilecekti.Şubeyle görüştüğüm zaman İngilizcenin çok önemli olduğunu ancak THK hakkında şubede sunum yapılacağı açıklandı.Ve kolaylık olsun diye daha önce yurt dışına giden öğrencilerde gelip bize hem sınav hakkında hem de gittikleri ülkeler hakkında bilgi verdiler.Hatta o gün fotoğraf bile çekinmiştik.Ben 1 senedir şubeye gidip geliyorum bize hem arrkadaş ortamı yaratıyorlar hem de farklı havacılık faaliyetleri yapıyorlar.Vasıf Başkan gibi birisinin orada olması bizim için büyük şans.Bu konuşanlar anlıyorum bu kadar başarı kolay değil kıskançlık oluyordur ama yapılanlar da ortada birazcık görerek yorum yapın.Vasıf Başkana çok teşekkür ediyorum bizim yanımızda olduğu için.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
garip kartal ~ 3 yıl önce
hangi havacılık faaliyetleri birde onları açıklayın.akraba Eş dost olup olmadığınızıda anlatın.bekliyoruz
Air ~ 3 yıl önce
Başarı mı , sana ne içirdilerse bende istiyorum.Övünecek veya başarısı var diyecek ne var bunda.Ben kurumu bildim bileli her şubeden bu işlere öğrenci gider 2 veya 3 hatta 5 kişide aynı memleketten gider oda torpille.ben sana başarı nedir söyleyem mi,şube başkanı 1 yılda 3 akraba üyesini bünyeye aldı 2 kız cocuğu bir baba,üyelerden en az 300 en fazla 500 üye cıkardı.sebepsiz.kendi ve sevgili arkadaşları için şube adresi değişti bu arkadaşlarına paraşüt kursu açtırıp gereksizce yp p2 lisansı aldırdı.başarı budur bence.Bir kurum nasıl çar çöp edilir.yiyilip içilir.ayrıca eski başkana senin adamıyım deyip yeni genel başkana yağlama yıkama yapanda o şahıs.Afiyet olsun Türkiyem
Merak Edenlere ~ 3 yıl önce
THK'NUN üyesi olduğu Uluslararası Hava Öğrenci Mübadelesi programına bile nasıl yaklaşılıyor.Yazık.türkiye genelinde yapılan başvurularda Antalya'dan toplamda 45 başvuru yapılmış olup 2 kişi gitmeye hak kazandı.Tamamen ingilizce bilgisine dayalı olarak ve özgüveni yüksek olan kişilerden seçiliyor yurtdışında THK'NU ve TÜRKİYE'Yİ temsil edeceği için.Ama öncesinde şube personelleri tarafında bilgilendirme sunumu yapıldı.Vasıf Beyin bu kadar başarısını neden bu denli kıskanıyorsunuz yazık doğrusu.Ama bence yurtdışına giden 2 kişiyi araştırın bakalım ne çıkacak torpili var mıymış diye.Ailesinde asker kökenli var mı falan diye? Buradan boş konuşacağınıza araştırın da birşeyler bulabilirseniz gösterin de sonra inandırıcı olun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Air ~ 3 yıl önce
yayımlanırsa bir üstteki yorumumu oku cancan
Air ~ 3 yıl önce
Air nickiyle birşeyler yazmaya çalışan arkadaşım.Vasıf YÜCELİŞ'İN başarısı ortada ve sen de bunu çok kıskanıyorsun yazık.Sen birazcık düşünmeye çalış mantıklı olarak ama!Yurt dışı progamına Vasıf Başkan gelmeden önce şubeden hiç kimse gidememiş.Vasıf başkan her yerde yayınladığı için mi herkese duyurduğu için mi hatalı? Yada Vasıf Başkandan sonra tüm öğrencileri araştır acaba şubeyle ne bağı var acaba babası asker mi giden çocukların hangisi ne ? Sonra kalk da bir şeyler yaz tamamıyla İngilizce mülakattan geçtiğini göreceksin.Burada boş boş yazacağına bir şeyler araştır birazcık düşün sonra yaz.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000