30 Aralık 2011, Cuma 08:03:26

THK İŞ JETİ ALACAK

Türk Hava Kurumu (THK), kapalı teklif usulü ile orta sınıf iş jeti alacağını duyurdu.
  • Boşuna hazırlanmışsınız ihaleyi kimin kazanacağı belli !!!
  • Arkadaşlar biz bu ihaleye yurt dışından bir ülkeden katılıyoruz. İyi de hazırlandık. Bir takım araştırmalar yaparken burayı gördük. Bazı duyumlar paylaşılmış. Ama yine de giriyoruz.Bildiğiniz bir bilgi varsa paylaşırsanız memnun oluruz.
  • İnşallah alırlar.Piyasadaki bir çok jet iş yapıyor birazda thk kazansın.Yolunuz açık olsun.Bu arada askerlere laf edenin dili taş olur.Bir kurban derisi değil bin kurban derisi feda olsun.Asker kökenli pilotları seviyorum.İşlerini en iyi şekilde yapıyorlar.Disiplini sevmeyen dil uzatır.
  • valla şu asker arpalılığı thk hayret ediyorum..gelen yiyor giden yiyor hala bitmiyor....sanki tüm ekibi darülacize gibi...emekliler yığını :))
Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yer alan duyuruya göre Türk Hava Kurumu Genel Başkanlığının ihtiyacı olan 1 adet kullanılmış orta sınıf iş jeti 26 Ocak 2012 tarihinde saat 14.00'de kapalı teklif alma usulüyle satın alınacak.

İstekliler şartnameye göre hazırlayacakları zarf teklif mektuplarını ihale gün ve saatine kadar Atatürk Bulvarı No: 33 Opera/Ankara adresindeki THK evrak kısmına verecek.

İstekliler bu işe ait şartnameyi ücretsiz olarak belirtilen adresten temin edebilecek.

Duyuruda Türk Hava Kurumu Genel Başkanlığının Kamu İhale Yasasına tabi olmayıp, ihaleyi yapıp yapmamakta veya inceleme neticesinde dilediğine vermekte serbest olduğu belirtildi.
THK İŞ JETİ ALACAK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (21)

Misafir ~ 6 yıl önce
Boşuna hazırlanmışsınız ihaleyi kimin kazanacağı belli !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Arkadaşlar biz bu ihaleye yurt dışından bir ülkeden katılıyoruz. İyi de hazırlandık. Bir takım araştırmalar yaparken burayı gördük. Bazı duyumlar paylaşılmış. Ama yine de giriyoruz.Bildiğiniz bir bilgi varsa paylaşırsanız memnun oluruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
İnşallah alırlar.Piyasadaki bir çok jet iş yapıyor birazda thk kazansın.Yolunuz açık olsun.Bu arada askerlere laf edenin dili taş olur.Bir kurban derisi değil bin kurban derisi feda olsun.Asker kökenli pilotları seviyorum.İşlerini en iyi şekilde yapıyorlar.Disiplini sevmeyen dil uzatır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
valla şu asker arpalılığı thk hayret ediyorum..gelen yiyor giden yiyor hala bitmiyor....sanki tüm ekibi darülacize gibi...emekliler yığını :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000