25 Ocak 2011, Salı 13:22:50

THK HAVACILIK İNGİLİZCESİ EĞİTİMLERİNE BAŞLADI

THK Antalya Şube Başkanı Vasıf Yüceliş, geleceğin havacı gençlerinin yetişmesi için yeni bir adım daha attıklarını belirterek, “Bu adım 'Havacılık İngilizcesi eğitimi' yani 'Aviation english courses' dir” dedi.
  • THK'yı eleştiren arkadaşım, sen o kadar kin dolusun ki yazılanı anlama kabiliyetini yitirmişsin. Ayrıca türkçe yazmayıda unutmuşsun. Seni önce kibarlığa sonra da fikirlerini ve tekliflerini sakin olarak ifadeye çağrıyorum. Antalya THK'dan istediğin birşey varsa sen onu söyle.
  • Uçuş okulunda o kadar çakma öğretmen varki ingizceyi bırak türkçe konuşmayı bilmiyorlar ilk önce uçuş okulundan,işletmeden, planör okulundan,model okulundan ve çalışanlardan başlamlı personel işi bilmiyor gazel okuyorsunuz sınavları veremeyip ingilizce bilmeyen o kadar pilotu ne yapacaksınız.necdet şendil alışıktır kovun gitsin demeye.az kaldı lale devrinin bitmesine.
  • Bir antalya şubesi eksikti hikayeden 5 kişiyi bulmuşlar laylay lom kendin çal kendin söyle yada kendin pişir kendin ye kapatın gitsin şu thk yı olsun bitsin.arif atlar sabuncuoğlu
  • THK'na düşman bazı kişilerin olduğu kesin. Öyleki haberi bile okumadan yorum yazıyorlar. Bu çalışma sadece Antalya THK'nın özel girişimleri ile gündeme gelen ve Antalya'daki üyelerimiz ile eş ve çocuklarına %30 indirimli kurs almalarını sağlayan, bu arada isterlerse uçuş ingilizceside alma imkanı sağlayan bir özel çalışma. Bir hafta içinde 5 kişi kayıt oldu. Siz neyi eleştirdiğinizi zannediyorsunuz.
THK Antalya Şube Başkanı Vasıf Yüceliş, yabancı dil eğitimini Türk Amerikan Derneği (TAD) Yabancı Dil Kursu ile birlikte gerçekleştireceklerini söyledi. Yüceliş, “Bu maksatla bir anlaşma imzaladık. Umuyorum yapmış olduğumuz bu anlaşma ile birçok THK üyemiz ve yakınlarının yabancı dil öğrenme sorununu çözmüş olacağız” diye konuştu.

Türk-Amerikan Derneği Antalya Yabancı Dil Kursu kurucusu Ahmet Yabel Yurtman ise Türk havacılığının sevdirilmesi ve gelişmesi konusunda her türlü yeniliğe açık olan THK üye ve ailelerine verilecek bu eğitimle, havacılık konusunda dünyada olup bitenleri yakından takip edebilecek düzeyde İngilizce öğretmeyi hedeflediklerini söyledi. Yurtman, “Profesyonel ekibimizle yapacağımız etkili ve yoğun çalışmalar neticesinde bu hedefimize ulaşacağımıza olan inancımız tamdır” dedi.

Öte yandan Milli Eğitim Bakanlığı nezdinde başlatılan çalışmaların olumlu sonuçlandığını; model uçak, model roket ve radyo kontrollü model uçak kurslarının da MEB Ders Dışı Eğitim Çalışmaları kapsamına dahil edildiğini bildiren THK Antalya Şube Başkanı Vasıf Yüceliş, “Bu kapsamda model uçak eğitimi veren öğretmenler de artık ek ders ücreti alabilecektir” diye konuştu.Eğitim merkezlerinin sayısının artırması yönünde yoğun çalışmalar sürdüklerini de hatırlatan Yüceliş, “Ankara Etimesgut, İzmir Selçuk, Eskişehir İnönü'deki merkezlere ek olarak başta Antalya Karain havaalanı olmak üzere her bölgede yeni bir eğitim merkezi oluşturulması yönünde ümit vadeden gelişmeler yaşanmaktadır” ifadelerini kullandı.
THK HAVACILIK İNGİLİZCESİ EĞİTİMLERİNE BAŞLADI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

Misafir ~ 7 yıl önce
THK'yı eleştiren arkadaşım, sen o kadar kin dolusun ki yazılanı anlama kabiliyetini yitirmişsin. Ayrıca türkçe yazmayıda unutmuşsun. Seni önce kibarlığa sonra da fikirlerini ve tekliflerini sakin olarak ifadeye çağrıyorum. Antalya THK'dan istediğin birşey varsa sen onu söyle.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Uçuş okulunda o kadar çakma öğretmen varki ingizceyi bırak türkçe konuşmayı bilmiyorlar ilk önce uçuş okulundan,işletmeden, planör okulundan,model okulundan ve çalışanlardan başlamlı personel işi bilmiyor gazel okuyorsunuz sınavları veremeyip ingilizce bilmeyen o kadar pilotu ne yapacaksınız.necdet şendil alışıktır kovun gitsin demeye.az kaldı lale devrinin bitmesine.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Bir antalya şubesi eksikti hikayeden 5 kişiyi bulmuşlar laylay lom kendin çal kendin söyle yada kendin pişir kendin ye kapatın gitsin şu thk yı olsun bitsin.arif atlar sabuncuoğlu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
THK'na düşman bazı kişilerin olduğu kesin. Öyleki haberi bile okumadan yorum yazıyorlar. Bu çalışma sadece Antalya THK'nın özel girişimleri ile gündeme gelen ve Antalya'daki üyelerimiz ile eş ve çocuklarına %30 indirimli kurs almalarını sağlayan, bu arada isterlerse uçuş ingilizceside alma imkanı sağlayan bir özel çalışma. Bir hafta içinde 5 kişi kayıt oldu. Siz neyi eleştirdiğinizi zannediyorsunuz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000