31 Ekim 2014, Cuma 10:21:32

THK GÖZALTILARINDA FLAŞ GELİŞME

Helikopter alımında usulsüzlük suçlamalarıyla gözaltına alınan THK Genel Başkanı Osman Yıldırım bu sabah adliyeye sevk edildi.
  • Biri daha vardı orada.. Emre Yıldırım'ın şirketinin danışmanı kimdi.. Mesai saatlerinden sonra Üniversitede kiminle görüşüyordu. Ne görüşüyorlardı. Bu şahıs, Sadece finansman danışmanlık mı yaptı yoksa siyasi destekte verdi mi? Bu kişi suça ortak değil mi? Neden tutuklanmadı?
  • Yapılması gereken yönetim kurulu denetim kurulu disiplin kurulu dahil acil istifa etmeli .THK aklanmalı.Güzide kurum lekelendi.Kişiler geçicidir kurum her zaman havacılığın odak noktası olmalıdır.Beyler lale devri bitti..
  • Osmanı hava kuvvetlerinden tanırım çıksa bile göreve devam eder Gözünü hırs ve para bürümüş
  • Bu kadar büyük rezilliklerden sonra, mahkeme sonucu ne olursa olsun Osman Yıldırım genel başkan olarak görev yapmamalıdır.Doğru olan kendiliğinden istifa etmesidir.Etmezsede Yönetim kurulu toplanarak genel kurul kararı almalı ve seçimlere gidilmelidir. Yeni seçilen kişilerde kurumu eski günlerine döndürmeli ve süratle huzur sağlanması için Osman Yıldırımın tüm akrabaları THK'dan uzaklaştırılmalıdır. Yoksa bu değişikliği THK.ya kayyum atayarak zorla yaptırırlar ve yönetim kurulu denetim kurulu disiplin kurulu dahil herkes gönderilir THK.dan

Mali Şube ekiplerinin Türk Hava Kurumu’na yönelik usulsüzlük operasyonu sonrası gözaltına alınanlar  Ankara Adliyesi’ne sevk edildi.

Salı günü Ankara Ümitköy’deki evinde gözaltına alınan THK Genel Başkanı Osman Yıldırım ile birlikte gözaltında bulunan 9 kişi bu sabah Ankara Emniyet Müdürlüğü’nden alınarak savcılığa götürüldü.

Ayrıntılar gelecek…

©Airporthaber.com

THK GÖZALTILARINDA FLAŞ GELİŞME

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (31)

atlantis ~ 4 yıl önce
Biri daha vardı orada.. Emre Yıldırım'ın şirketinin danışmanı kimdi.. Mesai saatlerinden sonra Üniversitede kiminle görüşüyordu. Ne görüşüyorlardı. Bu şahıs, Sadece finansman danışmanlık mı yaptı yoksa siyasi destekte verdi mi? Bu kişi suça ortak değil mi? Neden tutuklanmadı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kurum emektarı ~ 4 yıl önce
Yapılması gereken yönetim kurulu denetim kurulu disiplin kurulu dahil acil istifa etmeli .THK aklanmalı.Güzide kurum lekelendi.Kişiler geçicidir kurum her zaman havacılığın odak noktası olmalıdır.Beyler lale devri bitti..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 4 yıl önce
Osmanı hava kuvvetlerinden tanırım çıksa bile göreve devam eder Gözünü hırs ve para bürümüş

Yanıtla

Kalan karakter 1000
THK.lı emektar ~ 4 yıl önce
Bu kadar büyük rezilliklerden sonra, mahkeme sonucu ne olursa olsun Osman Yıldırım genel başkan olarak görev yapmamalıdır.Doğru olan kendiliğinden istifa etmesidir.Etmezsede Yönetim kurulu toplanarak genel kurul kararı almalı ve seçimlere gidilmelidir. Yeni seçilen kişilerde kurumu eski günlerine döndürmeli ve süratle huzur sağlanması için Osman Yıldırımın tüm akrabaları THK'dan uzaklaştırılmalıdır. Yoksa bu değişikliği THK.ya kayyum atayarak zorla yaptırırlar ve yönetim kurulu denetim kurulu disiplin kurulu dahil herkes gönderilir THK.dan

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000