12 Eylül 2015, Cumartesi 16:50:36

THK Genel Kurulu'nda 'Vakıf' tartışması

Türk Hava Kurumu'nda bugün başlayan Olağan Genel Kurul'da Genel Başkan seçilecek kişinin aynı zamanda THK Vakfı Başkanı olması konusu görüşüldü.
  • TUĞ, MUĞ EMEKLİ ESKİ MİLLETVEKİLLİĞİNİ SÖYLÜYORSUNUZ MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİNİ BİLİYORUZ HANGİ MİLLETVEKİLİNİ HAMGİ VATAMDSŞ SEÇÖİŞ AMA SAYGIDEĞER MUSTAFA SAN GENEL BAŞKANIMIZIN KOÇ GURUBUNDAKİ 30 YILLIK BAŞARILI YÖNETİLİĞİNİ SÖULEYEÖİYORSUNUZ ÇÜNKÜ MUSTAFA SAN BAŞKANIMI LOÇ GURUBUNDAKİ BAŞARISI NE HAPİSTEN USULDÜZ ATAMAYLA NEDE MHP GİBİ DANDİK BİR PSRYİNİN HASBELKADER ESKİ MİLLETVEKİLLİĞİ GİBİ DEĞİLDİR SAYGIDEĞER MUSTAFA SAN GENEL BAŞKANIMIZIN KOÇ GURUNUNDA 30YIL BAŞARILI YÖNEYİCİLİĞİDİR ŞİMDİDEN SAYGIDEĞER SÖZDE DEĞİL GERÇEK YÖNETİCİ MUSTAFA SAN'A GENEL BAŞKANLIĞI HAYIRLI OLSUN KURUM GERÇEK YÖNETİCİ VE ADAÖ GÖRSÜN
  • PİLOT OLMASI GEREKMİYOR PİLOTLAR TÜRK HAVA YOLLARINDAN BİLE İSFA EDİYOR YÖNETİCİLİK VASFI AYRI BİR NİTELİKTİR YÖNETİCİLİK VASFI SAYGIDEĞER MUSTAFA SAN BEYDE LAYIĞIYLA VAR KEŞKE DEMEMEK İÇİN DOĞRU SAYGIDEĞER MUSTAFA SAN BEKİR ERDOĞAN CENK IŞIK MİRAÇ ULUTAŞ BEYLERDE VAR AKLIN YOLU BİR
  • Seçimde son durum nedir
  • En son karar bu iki tüzel kişiliğin aynı insanda birleştirilmesi olacaktır. Yine o başkan bu başkan olursa batacak o kurum. Herşeyi kenara madem öyle paşa kurtarsın kurumu. Mustafa sen eğer kararlıysan bu baskanlikta ve 3 ay sonra Vacit gibi yapacaksan, delege olarak hakkım sana helal olmaz bunu bil. Kaldı ki avukat adam Vacit kanunları kullanarak baş edemedi bu durumla.....senin de pek süpriz yapabileceğini düşünmüyorum. Yazık insanların maaşları ödenmiyor, ekmek paralarıyla oynamayın bu insanların. İstemesemde şartlı olarak paşa ya kullanacağım kusura bakma.

Türk Hava Kurumu'nda bugün başlayan Olağan Genel Kurul'da Genel Başkan seçilecek kişinin aynı zamanda THK Vakfı Başkanı olması konusu görüşüldü.

Genel Kurul'da, başkanın aynı zamanda THK Vakfı'na başkanlık etmesi için tüzük değişikliği önerisi geldi. Ancak bu teklif yapılan görüşmelerin ardından olumlu sonuçlanmadı. Alınan karara göre; gerektiğinde komisyonlar nezdinde çalışmalar yapılarak hukuki olması adına olağanüstü genel kurula gidilebileceği sonucuna varıldı.

Bu arada THK eski başkanı Osman Yıldırım dönemi Genel Kurul'da ibra edildi. Yoğun tartışmalar arasında ibra kararı alınırken, hukukçular Yıldırım döneminin sadece havacılık faaliyetleri anlamında ibra edildiğini ve yargılama hususunun bu ibrayı kapsamadığını kaydettiler.

©AirportHaber

THK Genel Kurulu'nda 'Vakıf' tartışması

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

30 YIL!!!. ~ 3 yıl önce
TUĞ, MUĞ EMEKLİ ESKİ MİLLETVEKİLLİĞİNİ SÖYLÜYORSUNUZ MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİNİ BİLİYORUZ HANGİ MİLLETVEKİLİNİ HAMGİ VATAMDSŞ SEÇÖİŞ AMA SAYGIDEĞER MUSTAFA SAN GENEL BAŞKANIMIZIN KOÇ GURUBUNDAKİ 30 YILLIK BAŞARILI YÖNETİLİĞİNİ SÖULEYEÖİYORSUNUZ ÇÜNKÜ MUSTAFA SAN BAŞKANIMI LOÇ GURUBUNDAKİ BAŞARISI NE HAPİSTEN USULDÜZ ATAMAYLA NEDE MHP GİBİ DANDİK BİR PSRYİNİN HASBELKADER ESKİ MİLLETVEKİLLİĞİ GİBİ DEĞİLDİR SAYGIDEĞER MUSTAFA SAN GENEL BAŞKANIMIZIN KOÇ GURUNUNDA 30YIL BAŞARILI YÖNEYİCİLİĞİDİR ŞİMDİDEN SAYGIDEĞER SÖZDE DEĞİL GERÇEK YÖNETİCİ MUSTAFA SAN'A GENEL BAŞKANLIĞI HAYIRLI OLSUN KURUM GERÇEK YÖNETİCİ VE ADAÖ GÖRSÜN

Yanıtla

Kalan karakter 1000
GERÇEKLER ~ 3 yıl önce
PİLOT OLMASI GEREKMİYOR PİLOTLAR TÜRK HAVA YOLLARINDAN BİLE İSFA EDİYOR YÖNETİCİLİK VASFI AYRI BİR NİTELİKTİR YÖNETİCİLİK VASFI SAYGIDEĞER MUSTAFA SAN BEYDE LAYIĞIYLA VAR KEŞKE DEMEMEK İÇİN DOĞRU SAYGIDEĞER MUSTAFA SAN BEKİR ERDOĞAN CENK IŞIK MİRAÇ ULUTAŞ BEYLERDE VAR AKLIN YOLU BİR

Yanıtla

Kalan karakter 1000
... ~ 3 yıl önce
Seçimde son durum nedir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
karar ~ 3 yıl önce
En son karar bu iki tüzel kişiliğin aynı insanda birleştirilmesi olacaktır. Yine o başkan bu başkan olursa batacak o kurum. Herşeyi kenara madem öyle paşa kurtarsın kurumu. Mustafa sen eğer kararlıysan bu baskanlikta ve 3 ay sonra Vacit gibi yapacaksan, delege olarak hakkım sana helal olmaz bunu bil. Kaldı ki avukat adam Vacit kanunları kullanarak baş edemedi bu durumla.....senin de pek süpriz yapabileceğini düşünmüyorum. Yazık insanların maaşları ödenmiyor, ekmek paralarıyla oynamayın bu insanların. İstemesemde şartlı olarak paşa ya kullanacağım kusura bakma.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000