28 Aralık 2014, Pazar 13:42:17

THK GENEL KURULUNDA ŞUBE BAŞKANLARI KONUŞTU

Türk Hava Kurumu'nun 42. Olağanüstü Genel Kurulu'na şube başkanlarının konuşmalarıyla devam ediliyor.
  • 9 nolu fotoğrafı görünce Sırrı Süreyya Önder'in '' Bırakın gelsin gel hele gel gel '' repliği aklıma geldi :)
  • Bu komediyi gorunce aklima rahmetli Kemal Sunal'in ZUBUK filimi aklima geldi,Acaba bu koltuga haram yemeden cani gonulden hizmet vermek ve idare etmek icinmi oturmak istiolar yoksa cani gonulden ceplerini mi doldurmak icin oturmak istiolar sanirim cevabi cok basit. ALLAH bu ulkeyi ac kurtlar'dan kurtarsin.
  • Emekli zat! Niye noldu asker olunca bitarafinami batti ?
  • Seydisehir Baskanimizda söz alıp konuşmuş masallah ne konuştu ki acaba yine bişeyler anlatmıştır osman paşa sini pek severdi..;)) Başkanların konuştuklarıni da yazabilseydiniz keşke yinede Teşekkürler airport..

Türk Hava Kurumu'nun 42. Olağanüstü Genel Kurulu'na şube başkanlarının konuşmalarıyla devam ediliyor. 

Yoğun konuşma talebinin olması nedeniyle konuşma sürelerinin başkan adayları hariç 5 dakika ile sınırlandırıldığı genel kurulda bazı konuşmacılar şikayetlerini dile getirirken, zaman zaman hararetli anlar yaşandı.

10'dan fazla şube başkanının görüşlerini aktardığı genel kurula yemek arasının ardından başkan adaylarının konumasıyla devam edilecek.

Başkan adaylarının konuşmasının sona ermesi ile delegeler yeni başkanı seçmek için oy kullanmaya başlayacak.THK GENEL KURULUNDA ŞUBE BAŞKANLARI KONUŞTU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

gel hele gel gel ~ 3 yıl önce
9 nolu fotoğrafı görünce Sırrı Süreyya Önder'in '' Bırakın gelsin gel hele gel gel '' repliği aklıma geldi :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
...... ~ 3 yıl önce
Bu komediyi gorunce aklima rahmetli Kemal Sunal'in ZUBUK filimi aklima geldi,Acaba bu koltuga haram yemeden cani gonulden hizmet vermek ve idare etmek icinmi oturmak istiolar yoksa cani gonulden ceplerini mi doldurmak icin oturmak istiolar sanirim cevabi cok basit. ALLAH bu ulkeyi ac kurtlar'dan kurtarsin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Emekli zat! Niye noldu asker olunca bitarafinami batti ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
seydisehirli ~ 3 yıl önce
Seydisehir Baskanimizda söz alıp konuşmuş masallah ne konuştu ki acaba yine bişeyler anlatmıştır osman paşa sini pek severdi..;)) Başkanların konuştuklarıni da yazabilseydiniz keşke yinede Teşekkürler airport..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000