19 Kasım 2011, Cumartesi 12:58:33

THK EĞİTİM UÇAĞI DÜŞTÜ (GÜNCELLENDİ)

İzmir'de Türk Hava Kurumu'na ait eğitim uçağı düştü.
  • sen önce başkasınn avukatlığını yapmayı bırak kendi işine bak..önce o yorumun rahmetli için yapılmadığını anlada sonra buraya yorum yaz olur mu?artisliğin lüzümu yok maça falan ne oluyor ?
  • ''önce bu işi doğr düzğün öğrenecksin ki sonra kormayacaksın...korkunun ecele faydası yok demiii.öyle astronot edalarıyla ortada çaka yapmayacaksınki yaşayasın :)) '' su yorumu yapan arkadas necmi hocanın ogullarından herhangi birini ararsa o yorumu ben yaptım diye onlar o arkadasa nasıl yasamaya devam edilebilecegini eminim itinayla ogretirler..Telefonlarini ben hemen verebilirim arkadasım istersen..Onu yapacak maca varsa bi ara istersen bizde senin altina yorum yazalim arkandan
  • hocam hala inanamıyorum şaka olsun bütün bunlar ... artık hep göklerdesiniz nur içinde yatın sizi çok seviyoruz mekanınız cennet olsun... ESRA ATAY...
  • ben dua mı çoktan ettimde,sizin bu mantıkl daha çok insan kaybederiz...dolapçı thk
İzmir'in Selçuk İlçesi'nde Türk Hava Kurumu'na ait eğitim henüz bilinmeyen nedenle düştü.

Efes Havaalanı'ndan saat 12.00 sıralarında eğitim uçuşu için havalanan pervaneli uçakta bir öğretmen pilot ile bir öğretmen pilot adayı  bulunduğu öğrenildi. Kaza bölgesine arama kurtarma ekibi sevk edildi.

Uçağın T 67 tipi eğitim uçağı olduğu ve öğretmen pilot Necmi Mızrak'ın da uçakta bulunduğu bildirildi.

Airporthaber'e gelen bilgilere göre öğretmen pilot Necmi Mızrak ile öğretmen pilot adayının yaşamını yitirdiği öne sürüldü.

6 YIL ÖNCE SAĞ KURTULMUŞTU
Deneyimli öğretmen pilot Necmi Mızrak, 2005 yılında Antalya'nın Serik İlçesi'ne bağlı Boztepe Köyü'nde zirai ilaçlama uçağının yaşadığı kazadan sağ olarak kurtulmuştu. 

Bu arada kazada hayatını kaybeden diğer pilotun Türk Hava Kuvvetleri'nden emekli olduktan sonra öğretmen pilot eğitimi alan Ali Can Ergün olduğu öğrenildi.  

Kazayla ilgili ayrıntılar da Airporthaber haber merkezine ulaşmaya devam ediyor. İddiaya göre, öğretmen pilot eğitimi verildiği sırada havaalanından kalkan eğitim uçağının touch and go eğitimi yaptığı ve pistten teker kesen uçağın yeterli sürate erişemeyerek pist karşısındaki yükseltiye çarparak düştüğü bildirildi.

THK EĞİTİM UÇAĞI DÜŞTÜ (GÜNCELLENDİ)

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (62)

Misafir ~ 6 yıl önce
sen önce başkasınn avukatlığını yapmayı bırak kendi işine bak..önce o yorumun rahmetli için yapılmadığını anlada sonra buraya yorum yaz olur mu?artisliğin lüzümu yok maça falan ne oluyor ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
''önce bu işi doğr düzğün öğrenecksin ki sonra kormayacaksın...korkunun ecele faydası yok demiii.öyle astronot edalarıyla ortada çaka yapmayacaksınki yaşayasın :)) '' su yorumu yapan arkadas necmi hocanın ogullarından herhangi birini ararsa o yorumu ben yaptım diye onlar o arkadasa nasıl yasamaya devam edilebilecegini eminim itinayla ogretirler..Telefonlarini ben hemen verebilirim arkadasım istersen..Onu yapacak maca varsa bi ara istersen bizde senin altina yorum yazalim arkandan

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
hocam hala inanamıyorum şaka olsun bütün bunlar ... artık hep göklerdesiniz nur içinde yatın sizi çok seviyoruz mekanınız cennet olsun... ESRA ATAY...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
ben dua mı çoktan ettimde,sizin bu mantıkl daha çok insan kaybederiz...dolapçı thk

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000