09 Ocak 2015, Cuma 14:00:02

THK ÇOCUKLARA HAVACILIK EĞİTİMİ VERECEK

Türk Hava Kurumu Antalya Şubesi Başkanı, Karain Havacılık Eğitim Merkezi Müdürü, öğretmenleri ve personelden oluşan bir ekip, THK’nIn 20. Genel Başkanı Prof.Dr. Attila Taçoy'un eşi Prof.Dr. Şükran Taçoy'un'un kurucusu olduğu ve halen başkanlığını yaptığı Büyükşehir Çocuk Özel Eğitim Okulu ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret etti.
  • twitter.com/thksigorta kimi zengin ettiniz he birde sizin apron kafeniz vardı noldu ona?
  • Dost post cıkıyor ortaya devam ;)
  • Ankara'da THK çalışanı olarak bende bu konuya müdahil olma ihtiyacı duydum. Türkiye'de 416 şube var. Kaç tanesi Antalya kadar iş yapıyor alt alta yazarak bir toplayıver. Ben sana söyleyeyim, 5-10 şubeyi geçmez. Sen şimdi iş yapmayan şubeler için bir satır yazmazken niye sürekli Antalya'ya saldırıyorsun. Ya bazı gerçekleri bilmiyorsun yada Vasıf Başkanın şahsına karşı kötü niyetlisin arkadaşım. Orası bizim ve THK'nın imajını yükselten ender şubelerden birisi. Ayrıca son 1-1.5 yıldır Vasıf Başkanın yanlış yapıldığını düşündüğü birçok konuda Osman Yıldırım'a mualif olması ve sesini çıkaran ender kişilerden birisi olması sebebiyle Osman Yıldırım ile aralarının açık olduğu, hatta Yönetim Kurulu toplantılarında ağır hakaretlere maruz kaldığı, hatta Osman Yıldırımın Antalya'ya gittiğinde Vasıf Başkana haber bile vermediği ve ASAL müdürleri ile iş tuttuğunu da biliyoruz. Bazı gerçekleri bilen bizleri fazla konuşturmayın ve Vasıf Başkanınıza sahip çıkın. Onun gibisini bir daha zor bulursunuz.
  • Peki kadıncağızı kendi evinde niye bakamadınız? size bağışla verilen evinden bahsediyorum 7.kata inip cıkması zormu geldi.Öldüğünü bile haber vermediniz milletimize. Hani dua hani mevlüdü şerif Haramzadeler cok yalan söylüyorsunuz hemde cookk bu halkı bu şekilde kandıramazsınız.Ben sigorta aadh ye kaldırıldığında gittim hiç biriniz orada yoktunuz agalar paşalar nerede olduğunuzu da cok iyi biliyorumm.Ben burada THK sevdalıların sesiyim Sizin gibi Thk hainlerinin değil! İstediğiniz kadar Yorumlarımı eksileyin altına sofistik yorumlarda bulunun hiiç önemli değil.Önemli olan Halkın gerçeğini bilmesi ve vacit beyinde gereğinin yapması.. ve son olarak Genel merkezden gelen 2 tane ford transit marka araçları nerede sakladınız karain de mi hava meydan komutanlığında mı?

Türk Hava Kurumu Antalya Şubesi Başkanı, Karain Havacılık Eğitim Merkezi Müdürü, öğretmenleri ve personelden oluşan bir ekip, THK’nIn 20. Genel Başkanı Prof.Dr. Attila Taçoy'un eşi Prof.Dr. Şükran Taçoy'un'un kurucusu olduğu ve halen başkanlığını yaptığı Büyükşehir Çocuk Özel Eğitim Okulu ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret etti.

THK Antalya Şube Başkanı Vasıf Yüceliş Büyükşehir Çocuk Özel Eğitim Okulu ve Rehabilitasyon Merkezinde yaptığı konuşmada “Bilindiği üzere bir çok platformda, Türk Hava Kurumu Antalya ekibi olarak, sosyal sorumluluk projelerine her zaman destek vermek istediğimizi, THK'nın sportif havacılık yanında tüm toplumu da kucaklayan bir yapısı olduğu, bu maksatla da maddi ve manevi tüm imkânlarımızı seferber etmeye her zaman hazır olduğumuzu belirtmek isteriz. Bu hafta başında yaptığımız bu ziyaret ile Büyükşehir Özel Eğitim Okulu ve Rehabilitasyon Merkezi'nde tedavi gören bu çok özel çocuklarımızla birlikte bir program dâhilinde her türlü faaliyetin içinde olmak ve engel durumuna göre uçurtmadan başlayarak model uçağa kadar birçok faaliyeti hocalarımızın desteğinde bu çocuklarımızla birlikte yapmak istediğimizi belirttik. Çok sıcak ve samimi bir ortamda yapılan görüşmede, önümüzdeki zaman içerisinde gerçekleştirilecek olan faaliyetlerin ve kursların şekli ve tarihleri karara bağlanmıştır' dedi.

Yüceliş; 'Türk Hava Kurumu 20. Genel Başkanı rahmetli Attila Taçoy'un ve çok değerli eşi Şükran Taçoy'un bizler için manevi değeri çok fazladır. Yıllar sonra da olsa yakasına THK rozeti takmaktan onur duyduk” dedi.

THK ÇOCUKLARA HAVACILIK EĞİTİMİ VERECEK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (73)

thksevdalısı ~ 3 yıl önce
twitter.com/thksigorta kimi zengin ettiniz he birde sizin apron kafeniz vardı noldu ona?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gercek thk lı. ~ 3 yıl önce
Dost post cıkıyor ortaya devam ;)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bravo Antalya ~ 3 yıl önce
Ankara'da THK çalışanı olarak bende bu konuya müdahil olma ihtiyacı duydum. Türkiye'de 416 şube var. Kaç tanesi Antalya kadar iş yapıyor alt alta yazarak bir toplayıver. Ben sana söyleyeyim, 5-10 şubeyi geçmez. Sen şimdi iş yapmayan şubeler için bir satır yazmazken niye sürekli Antalya'ya saldırıyorsun. Ya bazı gerçekleri bilmiyorsun yada Vasıf Başkanın şahsına karşı kötü niyetlisin arkadaşım. Orası bizim ve THK'nın imajını yükselten ender şubelerden birisi. Ayrıca son 1-1.5 yıldır Vasıf Başkanın yanlış yapıldığını düşündüğü birçok konuda Osman Yıldırım'a mualif olması ve sesini çıkaran ender kişilerden birisi olması sebebiyle Osman Yıldırım ile aralarının açık olduğu, hatta Yönetim Kurulu toplantılarında ağır hakaretlere maruz kaldığı, hatta Osman Yıldırımın Antalya'ya gittiğinde Vasıf Başkana haber bile vermediği ve ASAL müdürleri ile iş tuttuğunu da biliyoruz. Bazı gerçekleri bilen bizleri fazla konuşturmayın ve Vasıf Başkanınıza sahip çıkın. Onun gibisini bir daha zor bulursunuz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
thksevdalısı ~ 3 yıl önce
Peki kadıncağızı kendi evinde niye bakamadınız? size bağışla verilen evinden bahsediyorum 7.kata inip cıkması zormu geldi.Öldüğünü bile haber vermediniz milletimize. Hani dua hani mevlüdü şerif Haramzadeler cok yalan söylüyorsunuz hemde cookk bu halkı bu şekilde kandıramazsınız.Ben sigorta aadh ye kaldırıldığında gittim hiç biriniz orada yoktunuz agalar paşalar nerede olduğunuzu da cok iyi biliyorumm.Ben burada THK sevdalıların sesiyim Sizin gibi Thk hainlerinin değil! İstediğiniz kadar Yorumlarımı eksileyin altına sofistik yorumlarda bulunun hiiç önemli değil.Önemli olan Halkın gerçeğini bilmesi ve vacit beyinde gereğinin yapması.. ve son olarak Genel merkezden gelen 2 tane ford transit marka araçları nerede sakladınız karain de mi hava meydan komutanlığında mı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Doktor ~ 3 yıl önce
Sakin genç dolmuş olabilirsinde rahat ol.sıkma canını rahat ol.Gerekli kişiler sana acıklama yapar fazla germe kendini
THK Sevdalısına ~ 3 yıl önce
Şu anda Mustafa Özkaya Fethiye Şube Başkanı, eşi de kendi Şubesi'nin saymanı. Ayni zamanda şimdi ki THK Genel Yönetim Kurulu Üyesi ama Osman Yıldırım'ın Yönetim Kurulunda en etkili isimlerden. Al sana sivil anlayış, buna ne diyeceksin. Madem THK'ya çok sevdalısın asker düşmanlığını bırakta gerçeklere bak.
Satberk Tuncay ~ 3 yıl önce
Bende bir THK üyesi olup ayni zamanda Antalya Büyükşehir Belediyesinde Menderes Başkanın önceki döneminde sosyal hizmetlerden sorumlu üst düzey Müdürdüm. Satberk Tuncay ilk tanımamıza o zaman yeni Seçilen VASIF Başkan vesile olmuştu. Menderes Bey'le görüşerek Satberk Tuncay'ın evinde bizim tarafımızdan bakıma alınmasını sağlamıştı. Ancak ileri Yaşından dolayı çok hızlı ilerleyen alzaymır hastalığı sebebiyle bakımı güçleşince, Sosyal Hizmetler Il Müdürü ile konuşarak devlet desteğinde huzurevine alınması kararını çıkarttı. Ancak bakımının daha da ağırlaşması üzerine bu sefer Antalya Valisi Sayın Alaattin Yüksel ile görüşerek yine devlet sorumluluğunda olan özel bir BAKIM EVİ ne aldırdı. Bu çok zordur. Eğer bu çabalar gösterilmemiş olsaydı Satberk Tuncay yemeğini bile kendisi yiyemez, idrarını tutamaz halde olduğundan maalesef çok perişan bir şekilde rahmetli olacaktı. VASIF Başkan her konuda olduğu gibi üzerine düşeni ve kendine yakışanı yerine getirmiştir. Yeri bu sebeple cennetliktir.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000