29 Eylül 2011, Perşembe 11:05:36

THK ASTRONOT YETİŞTİREMEZ ÇÜNKÜ...

AirportHaber yazarlarından Tevfik Uyar, THK'nın astronot projesini ele aldı...
  • Yav gülünç olmayın Allah aşkına.! Siz önce ambleminizi update edin. ! Tabii Türk halkını kandıracak başka icat bulamadınız şimdide uzaya gidiyoruz diyorsunuz. ! Neyle? Antonov lamı gideceksiniz.? Bilet fiyatlarını ucuz tutunda herkes binsin uzay aracınıza. Zaten haberi alan uzaylılar Türkkuşunu ziyarete geleceklermiş şimdiden haberiniz ola. Adamlara hangarları gezdirirsiniz.! Nuh nebiden kalan uçaklar bayağı ilgilerini çekecektir.
  • orada hiç bir şey bilimsel temellere dayalı yapılmaz; adamına göre muamele yapılır. Hangi üniversite yada hangi lisans seviyesinde olduğunuzun bir önemi yoktur; efendi (oradaki anlamı ile dalkavuk) olduğunuz sürece her kademede yapacak bir şeyler bulabilirsiniz.Yılların birikimi ile hareket edildiği söylenir; ama yapılan işlere bakıldığında acemi bir çaylağın yapmayacağı komik hatalarla karşılaşırsınız.Bu örnekleri çoğaltmak mümkün.Siz en iyisi oradan uzak durun. Paranızı ama en önemlisi zamanınızı yakmayın.
  • Insanlik icin kucuk ama THK icin buyuk bi adim olur :))
  • eee işte thk da öyle bir yer...emekli asker yuvası olmuş bu kurum..bırakın astronot yetiştirmeyi ancak bol bol maket uçak kursu verirler...çağdışı kalmış kime hizmet ettiği belli olan bir harabe
AirportHaber yazarlarından Tevfik Uyar, bu hafta köşesinde THK'nın astronot yetiştirme projesini masaya yatırarak, sözkonusu projenin şartlarını değerlendirdi.

NASA'da astronot olabilmek için şartları sıralayan Uyar, astronot yetiştirmeden önce uzay mühendisi, astrofizikçi, astronom yetiştirmemiz gerektiğini ifade etti. Peki Tevfik Uyar'a göre Türkiye astronot yetiştirebilir mi?

İşte cevabı:THK ASTRONOT YETİŞTİREMEZ ÇÜNKÜ...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (23)

Misafir ~ 7 yıl önce
Yav gülünç olmayın Allah aşkına.! Siz önce ambleminizi update edin. ! Tabii Türk halkını kandıracak başka icat bulamadınız şimdide uzaya gidiyoruz diyorsunuz. ! Neyle? Antonov lamı gideceksiniz.? Bilet fiyatlarını ucuz tutunda herkes binsin uzay aracınıza. Zaten haberi alan uzaylılar Türkkuşunu ziyarete geleceklermiş şimdiden haberiniz ola. Adamlara hangarları gezdirirsiniz.! Nuh nebiden kalan uçaklar bayağı ilgilerini çekecektir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
orada hiç bir şey bilimsel temellere dayalı yapılmaz; adamına göre muamele yapılır. Hangi üniversite yada hangi lisans seviyesinde olduğunuzun bir önemi yoktur; efendi (oradaki anlamı ile dalkavuk) olduğunuz sürece her kademede yapacak bir şeyler bulabilirsiniz.Yılların birikimi ile hareket edildiği söylenir; ama yapılan işlere bakıldığında acemi bir çaylağın yapmayacağı komik hatalarla karşılaşırsınız.Bu örnekleri çoğaltmak mümkün.Siz en iyisi oradan uzak durun. Paranızı ama en önemlisi zamanınızı yakmayın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Insanlik icin kucuk ama THK icin buyuk bi adim olur :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
eee işte thk da öyle bir yer...emekli asker yuvası olmuş bu kurum..bırakın astronot yetiştirmeyi ancak bol bol maket uçak kursu verirler...çağdışı kalmış kime hizmet ettiği belli olan bir harabe

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000