16 Şubat 2015, Pazartesi 14:14:01

THK ARTIK HAVACILIK FAALİYETLERİNE YÖNELECEK

Türk Hava Kurumu (THK) Genel Başkanı Vacit Öktem THK'nın kuruluşunun 90. yıldönümü dolayısıyla gerçekleştirilen fotoğraf sergisinin açılışında bazı açıklamalarda bulundu.
  • Ucus okulunda genel mudur Guray hurgezen ve mithat can kontrolü kaybetmislerdir. Fesatlık yapmak istemiyorum ama sanki özellikle yeni başkan basarisiz olsun ister gibi ucus akademisini yönetmektedirler. Personeli kaçırmak ta,moral motivasyon adina hicbirsey yapmamaktadir. Bugune kadar ne bir toplanti ne açıklama nede düzeltme adina calismalari olmamistir. Ucus akademisini batirip yukude yeni genel baskana yikip siyrilmayi düşünüyorlarsa yaniliyorlar. Acilen ucus akademisi denetlenmeli. Sorunlara çözüm bulunmalidir. Tua bu kurumun en asli ve en kilit birimidir.
  • Sayın genel başkan, Asker emeklilerinden temizleme sebebiniz neydi kurumu ? Asıl gitmesi gerekenler duruyor daha az zararlılar gitti. Eğitim başkanı Bekir Akyüz ve İnönü Başkanı Osman Köşker duruyor. Köşker'i bir tane seven insan yok İnönü'de,anket yapın bakın oradaki personel rahatsız. Sürekli baskı yapıyor. İdari binanın adı karargah olmuş. Nöbetçi amirine nöbetçi komutan diyor,herkesi emir eri gibi görüyor insana değer vermiyormuş. Bekir Akyüz'ün de geçen sene kursları eline yüzüne bulaştıran planlarını okullara mal etmesinden tutun da saçma sapan çılgın projeleriyle olmayacak şeyleri yaptırmaya çalışmasıyla personeli canından bezdirmesi sizin bilmediğiniz şeyler sanırım. Personelinizle bir toplantı yapar bir memnuniyet anketi yaparsanız çok şey kazanırsınız,kaybetmezsiniz emin olun...!
  • Aksehirli ne dediğii anlamadık açıkla lütfen
  • ucak yapcez diyonuz doğru dürüst araba yapamıyon uçakmı yapcen ruya görmeyın milleti kandırmeyin,sahtekarlık etmeyin zaten proceyi ıtalyanlerden almişler ırzızlik etmeyin (goçun yalekesi günay sane deyoz) hem seni taiden nediye govdular deyver bakem

Türk Hava Kurumu (THK) Genel Başkanı Vacit Öktem THK'nın kuruluşunun 90. yıldönümü dolayısıyla gerçekleştirilen fotoğraf sergisinin açılışında bazı açıklamalarda bulundu.

Türk Hava Kurumu (THK) Genel Başkanı Vacit Öktem, halkın artık çok farklı bir THK göreceğini belirterek, "Tüm şeffaflığımızla asli işimiz olan havacılık faaliyetlerine önem vereceğiz. Holdingleşme düşüncesiyle maalesef geri plana itilmiş asli işimiz olan havacılık eğitimlerimizi süratle eski parlak günlerine taşıyacak adımları atacağız" dedi. Öktem, önceki genel başkanın şahsından kaynaklanan olumsuzlukları yargıya bırakıp ileriye baktıklarını dile getirdi.

Öktem, THK'nın kuruluşunun 90. yıldönümü dolayısıyla alışveriş merkezi Ankamall'ın sergi alanında, 41 ilin havadan çekilen fotoğraflarının yer aldığı "Gökyüzünden Türkiye Manzaraları" adlı fotoğraf sergisinin açılışını yaptı. 

Öktem, önceki genel başkanın şahsından kaynaklanan olumsuzlukları yargıya bırakıp ileriye baktıklarını dile getirerek, "Hepsi ülkemizin dört bir yanından seçilerek gelen merkez kurullarımızla, halkımıza, hedefi sadece sportif ve amatör havacılık olan ve havacılığın dışında hiçbir uğraşı olmayan dürüst ve şeffaf bir THK vadediyoruz. Halkımız bize inansın ve güvensin" dedi.

Vacit Öktem, basın açıklamasının ardından, Tarsus'ta öldürülen üniversite öğrencisi Özgecan Aslan'ın fotoğrafının yer aldığı ve "Özgecan Aslan bulutlarda rahat uyu" yazılı afişin asılı olduğu balonu, hava muhalefeti nedeniyle uçuramadıklarını belirterek, Özgecan Aslan'ın ailesinin ve yakınlarının acısını paylaştıklarını söyledi.THK ARTIK HAVACILIK FAALİYETLERİNE YÖNELECEK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (56)

THK lı ~ 3 yıl önce
Ucus okulunda genel mudur Guray hurgezen ve mithat can kontrolü kaybetmislerdir. Fesatlık yapmak istemiyorum ama sanki özellikle yeni başkan basarisiz olsun ister gibi ucus akademisini yönetmektedirler. Personeli kaçırmak ta,moral motivasyon adina hicbirsey yapmamaktadir. Bugune kadar ne bir toplanti ne açıklama nede düzeltme adina calismalari olmamistir. Ucus akademisini batirip yukude yeni genel baskana yikip siyrilmayi düşünüyorlarsa yaniliyorlar. Acilen ucus akademisi denetlenmeli. Sorunlara çözüm bulunmalidir. Tua bu kurumun en asli ve en kilit birimidir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
asker aş ~ 3 yıl önce
eski genel başkanın üst devresi evli kaptan pilotun sevgilisini torpille işe mi almışlar? Ali Kıdık araştır bak ne zengin haber kaynağına ulaşacaksın. Sendeki habercilik kabiliyetiyle Oymakbaşı kim bulursun bence...
Bünyamin ~ 3 yıl önce
Çok fesat bir yazı olmuş..
Bir Dost ~ 3 yıl önce
Sayın genel başkan, Asker emeklilerinden temizleme sebebiniz neydi kurumu ? Asıl gitmesi gerekenler duruyor daha az zararlılar gitti. Eğitim başkanı Bekir Akyüz ve İnönü Başkanı Osman Köşker duruyor. Köşker'i bir tane seven insan yok İnönü'de,anket yapın bakın oradaki personel rahatsız. Sürekli baskı yapıyor. İdari binanın adı karargah olmuş. Nöbetçi amirine nöbetçi komutan diyor,herkesi emir eri gibi görüyor insana değer vermiyormuş. Bekir Akyüz'ün de geçen sene kursları eline yüzüne bulaştıran planlarını okullara mal etmesinden tutun da saçma sapan çılgın projeleriyle olmayacak şeyleri yaptırmaya çalışmasıyla personeli canından bezdirmesi sizin bilmediğiniz şeyler sanırım. Personelinizle bir toplantı yapar bir memnuniyet anketi yaparsanız çok şey kazanırsınız,kaybetmezsiniz emin olun...!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
karamel ~ 3 yıl önce
sayın genel başkan yukarıdaki yoruma lütfen dikkate alın yazılanlar tamamen doğru.
PİNOKYO ~ 3 yıl önce
Aksehirli ne dediğii anlamadık açıkla lütfen

Yanıtla

Kalan karakter 1000
aksehirli ~ 3 yıl önce
ucak yapcez diyonuz doğru dürüst araba yapamıyon uçakmı yapcen ruya görmeyın milleti kandırmeyin,sahtekarlık etmeyin zaten proceyi ıtalyanlerden almişler ırzızlik etmeyin (goçun yalekesi günay sane deyoz) hem seni taiden nediye govdular deyver bakem

Yanıtla

Kalan karakter 1000
modelci ~ 3 yıl önce
uçak degil model bile yapamıyo çinden alıp satıyo oyuncakları tahtadan 50 senelik uçakla milleti kandırıp. yiyiciler gene hortumluyo. başta osman başkanın yalakaları hala duruyor.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000