12 Şubat 2011, Cumartesi 14:27:12

THK, AN-2 ile havacılık sevgisi aşılıyor

Türk Hava Kurumu, (THK) sivil havacılığı sevdirmek amacı ile ilk üretimi 1947'de yapılan uçak ile uçuş gerçekleştirdi.
  • alın adres ...
  • Sivas'tan Antalya'ya selamlar herhalde.Sivas'tan Antalya'yı biliyomusun ki kardeş.Ben bile İstanbul'dan bilmediğim için sordum ne dir? kimdir diye.Bakıyorum'da laflara cevap yerine icraat göstermiyosunuz.Napıcam biliyomusunuz Antalya'ya gelicem o yönetimle tanışcam dedikleri gibi lokum gibi adamlarsa %100 destek eğer değilse %100 köstek
  • Bir önceki yazımda da söylediğim gibi bilgi sahibi omadan fikir sahibi olmamak gerekiyor. Sivas'tan başta Antalya şube başkanımız olmak üzre tüm Thk camiasına çalışmları için teşekür ediyorum . Fikir sahibi olan tüm arkadaşlarıda bilgi sahibi olmaları için Antalya THK şubeye daver ediyorum gitsin çalışma disiplin ve özveri görsünler .
  • http://www.facebook.com/profile.php?id=1123881697#!/group.php?gid=280442774158

Türk Hava Kurumu (THK) Antalya Şube Başkanlığı, sivil havacılığı sevdirmek amacı ile uygulanan üç günlük uçuşun ardından kapılarını habercilere açtı. Nakliye, eğitim, yangınla mücadele, zirai ilaçlama gibi değişik görevler üstlenen ve ilk dizaynı 1947 yılında yapılan An-2 uçağı ile 15 dakika uçan haberciler Antalya'nın havadan fotoğraflarını ve görüntülerini çekme fırsatı buldu.

Uçuşların son gününe basın mensuplarının yanısıra Muratpaşa Kaymakamı Fatih Kocabaş, Döşemealtı Kaymakamı Mehmet Baygül, Antalya Barosu Başkanı Zafer Köken ve Antalya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mevlüt Yeni de katıldı.

Amaçlarının havacılığı sevdirmek olduğunu dile getiren THK Antalya Şube Başkanı Vasıf Recep Yüceliş, "Özellikle okullardan büyük talep aldık. Faaliyetlerimizin giderek artacağını düşünüyorum. Vatandaşlarımızı gökyüzü ile buluşturmak ve biraz olsun sevdirmek istiyoruz" dedi.
 

THK, AN-2 ile havacılık sevgisi aşılıyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (26)

Misafir ~ 7 yıl önce
alın adres ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Sivas'tan Antalya'ya selamlar herhalde.Sivas'tan Antalya'yı biliyomusun ki kardeş.Ben bile İstanbul'dan bilmediğim için sordum ne dir? kimdir diye.Bakıyorum'da laflara cevap yerine icraat göstermiyosunuz.Napıcam biliyomusunuz Antalya'ya gelicem o yönetimle tanışcam dedikleri gibi lokum gibi adamlarsa %100 destek eğer değilse %100 köstek

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Bir önceki yazımda da söylediğim gibi bilgi sahibi omadan fikir sahibi olmamak gerekiyor. Sivas'tan başta Antalya şube başkanımız olmak üzre tüm Thk camiasına çalışmları için teşekür ediyorum . Fikir sahibi olan tüm arkadaşlarıda bilgi sahibi olmaları için Antalya THK şubeye daver ediyorum gitsin çalışma disiplin ve özveri görsünler .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
http://www.facebook.com/profile.php?id=1123881697#!/group.php?gid=280442774158

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000