15 Eylül 2010, Çarşamba 11:29:44

THK 40 BİN GENCE EĞİTİM VERDİ

Türk Hava Kurumu (THK), bu yıl, planör, paraşüt, yamaç paraşütü, yelken kanat ve model uçak dallarında toplam 40 bin gence havacılık eğitimi verdi.
  • Adamına gore muamale kısıye gore degısen kurallar,tıpık devlet kurumu hantallıgında havacılıktan cok bu yatıs azmıyle yaylacılıga daha yatkın olan değil 40 bın 100 bın kısıyede egıtım verse su saatten sonra bı nane olmayacak olan kendı yetıstırdıgı az evlatları hocalrı ve amator havacılarını camı onune bırakan annelerden bı farkı olamayan ha bu arada Kurulus ve ısleyısıyle dunyada da tek olan Atamın su anda rahat uykularını kacıran emeklı askerlerın 2. bahar yasamak bı an once ıcıne atmaya calıstıkları bı yer oldu artık adım mısafır olarak gorunuyo ama adım emrah esen bakalım bu satten basıma neler gelcek onuda burdan duyarsınız zatenıcın kendılerını
  • Sayin Müdürümüz, Bu zamana kadar havacilik aski ile yanan kac genci torpili olmadigi icin disari attiniz,kac torpilliye göz kirptiniz. Bu veballerin altindan zor kalkarsiniz siz zor... Bunun öbür tarafida var.T.H.K.nin ucak amblemi degismeli.Yerine DOLAR sembolü konulmalidir. Gerceklerle ergec yüzleseceksiniz. Bu genclikte bu kudret ve sabir vardir...
  • thk bitmiş son çırpınışları ne eğitimi model okulunda kaç öğretmen le hizmet veriyorsun yoldan geçen vasıfsızları öğretmen yaptınız planörcülere nerde angarya var onları yaptırdınız mikrolıght da kaç öğretmenle bu işleri başardınız balon zaten rezalet murat çoban şirket sahibi thk dan zengin . olmayan eğitimi nasıl verdiniz paraşütçülerin durumu bir facia efeste sürgün inönüde besleme gibi hayat daha ne söyleyeyim öğretmenlerini yerden yere vuran bir kurum nasıl 40 bin gence eğitim vermiş.uçuş öğretmenleri kalmadı seneye uçuş öğretmenlerini nasıl bulacak anlamadım doğru ya HKK lığının arka bahçesi onlar thk yı kurtarır.rekor sahte yapılan işler sahte halkımın bunlara inanmamasını isterim.
  • thk da dönen torpil mecliste dönmüyor. personel müdürünüze saygılarımla.
THK'dan yapılan açıklamada, havacılığı sevdirme misyonu doğrultusunda sportif havacılığın tüm branşlarında ücretsiz eğitimler verildiği hatırlatıldı.
 
THK'nın dünyanın hiçbir sivil organizasyonunda bulunmayan bir eğitim kapasitesi ile devlet bütçesinden pay almadan faaliyetleri sürdürdüğü vurgulanan açıklamada, “THK, tamamen halkımızın destekleriyle bu yıl planör, paraşüt, yamaç paraşütü, yelken kanat ve model uçak dallarında toplam 40 bin gencimize havacılık eğitimi vererek kırılması zor bir rekora imza attı” ifadesi kullanıldı.

Türkiye dışındaki ülkelerde sportif havacılık kurslarının ücretlerinin yüksek olduğuna dikkat çekilen açıklamada, THK'nın gerekli sağlık koşullarını taşıyan gençlere yemek ve konaklama bedelleri de dahil olmak üzere tüm sportif havacılık branşlarında ücretsiz kurs alma olanağı sunduğu belirtildi. Gençlerin ortalama 10 gün sonunda eğitim aldıkları hava aracını kendi başlarına kullanabilecek seviyeye geldiğine işaret edilen açıklamada, kursiyerlerin Uluslararası Havacılık Federasyonu onaylı lisans ile diledikleri ülkede belirtilen limitte uçuş yapabildiği kaydedildi.
THK 40 BİN GENCE EĞİTİM VERDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Misafir ~ 8 yıl önce
Adamına gore muamale kısıye gore degısen kurallar,tıpık devlet kurumu hantallıgında havacılıktan cok bu yatıs azmıyle yaylacılıga daha yatkın olan değil 40 bın 100 bın kısıyede egıtım verse su saatten sonra bı nane olmayacak olan kendı yetıstırdıgı az evlatları hocalrı ve amator havacılarını camı onune bırakan annelerden bı farkı olamayan ha bu arada Kurulus ve ısleyısıyle dunyada da tek olan Atamın su anda rahat uykularını kacıran emeklı askerlerın 2. bahar yasamak bı an once ıcıne atmaya calıstıkları bı yer oldu artık adım mısafır olarak gorunuyo ama adım emrah esen bakalım bu satten basıma neler gelcek onuda burdan duyarsınız zatenıcın kendılerını

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Sayin Müdürümüz, Bu zamana kadar havacilik aski ile yanan kac genci torpili olmadigi icin disari attiniz,kac torpilliye göz kirptiniz. Bu veballerin altindan zor kalkarsiniz siz zor... Bunun öbür tarafida var.T.H.K.nin ucak amblemi degismeli.Yerine DOLAR sembolü konulmalidir. Gerceklerle ergec yüzleseceksiniz. Bu genclikte bu kudret ve sabir vardir...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
thk bitmiş son çırpınışları ne eğitimi model okulunda kaç öğretmen le hizmet veriyorsun yoldan geçen vasıfsızları öğretmen yaptınız planörcülere nerde angarya var onları yaptırdınız mikrolıght da kaç öğretmenle bu işleri başardınız balon zaten rezalet murat çoban şirket sahibi thk dan zengin . olmayan eğitimi nasıl verdiniz paraşütçülerin durumu bir facia efeste sürgün inönüde besleme gibi hayat daha ne söyleyeyim öğretmenlerini yerden yere vuran bir kurum nasıl 40 bin gence eğitim vermiş.uçuş öğretmenleri kalmadı seneye uçuş öğretmenlerini nasıl bulacak anlamadım doğru ya HKK lığının arka bahçesi onlar thk yı kurtarır.rekor sahte yapılan işler sahte halkımın bunlara inanmamasını isterim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
thk da dönen torpil mecliste dönmüyor. personel müdürünüze saygılarımla.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000