13 Eylül 2015, Pazar 00:28:21

SON DAKİKA | THK Genel Kurulu'nda anlaşma sağlanamadı

Türk Hava Kurumu'nun dün sabah saatlerinde başlayan ve iki başkan adayının da aynı oyu alması sonrası taraflar anlaşamadı ve genel kurul yarın toplanmak üzere dağıldı.
  • SAYIN KÜRŞAT ATILGAN HAVA KUVVETLERİMİZİNDE DESTEĞİYLE İNŞALLAH THKYI ESKİ GÜNLERİNDEN DAHA İLERİYE GÖTÜRECEKTİR.ALLAH YOLUNU AÇIKETSİN.
  • BUGÜZELİM ÜLKEDE TUTTURMUŞLAR BAŞLATMIŞLAR BİR ASKER KARALAMASI,POLİS KARALAMASI,YALAN DOLAN FELAN FİLAN;YAZIKLAR OLSUN SİZLERE.HİÇBİR ÜLKE KENDİ ASKERİNİ POLİSİNİ KARALAMAZ,YARALAMAZ,LEKE SÜRMEZ,BİZİM BÜR BÜTÜN OLARAK ASKERİMİZE HAVACILIĞA YILLARINI VERMİŞ PAŞALARIMIZA,ORDUMUZA KENDİNİ ADAMIŞ BÜTÜN ASKERLERİMİZE BİRAN ÖNCE SAHİP ÇIKMAMIZ GEREKMEKTEDİR.Gerekten ok üzülüyorum şahsım adıma;geçen gün bir polis aracımızı sokakta adice taradılarya orda aracın içinde vurulan polisimizin,boynu bükük birşekilde şehidolması,beni derinden yaralamıştır.dedimki ALLAHIM;bu kahpeliktir,adiliktir bu herşeydir,aklınıza negeliyorsa,BİZLER ONUN İÇİN GERÇEKTEN ÇOK KÖKLÜ BİR YÜCE TÜRKMİLLETİYİZ;ORDUMUZA ASKERİMİZE sahip çıkmalıyız.buralarda sırf şu kazansın bukazansın diye birilerinin maşası olmayın.sonuçta buülke bizim buvatan bizim kendi çıkarlarımızdan önce ülke menfaatlerini düşünerek haraket etmeliyiz,işide bırakalım bilenler yapsın.sevgi ve saygılarımla.
  • genel kurul seçiminde divan seçiminde:oylamada sayımı thk personeli sayım yapmıştır,bunu derhal düzeltilmesi gerekmektedir.divan seimine şaibe karıştırmışlardır,hala kurumumuza zarar veriyorlar, yazıklar olsun size,sırf birileri gelirse bizleri işimizden koltuğumuzdan eder,korkusuyla 10saniye içinde yeni sayım yaparak birden sayıları ciddi boyutta değiştiriyorsunuz,sonradanda syn:mustafa san beyi kullanarak resmen salon dışında kendisine aynen buşekilde açıklama yaptırtıyorsunuz;AÇIKLAMA;salon içerisine misafir kartı olanlar alınmayacak sadece delegeler başkanlar girecek diyor musatafa bey.PEKİ BENDE DİYORUMKİ SALONA MİSAFİR KARTI OLANLAR ALINMAYACAKTA,MADEMKİ NEDEN OYLAMADAN ÖNCE BUNLAR HEPSİ İÇERİ ALINDI,OYLAMADAN SONRA BÖYLEBİR AÇIKLAMA YAPMA GEREĞİ DUYDUNUZ.misafir kartıyla içeri girenlerin hemen hemen hepsi genelbaşkanlıkta çalışan size taraf kişilerdi,neden mudahale ettirmediniz içeriye girdirdiniz.NEDENMİ:çoğu sanırım divan seçiminde içerde elkaldırdılarda ondan.Yazık gerçekten.
  • 5 GÜN OLDU GELELİ DİYORSUNUZYA İŞLERİ YOLUNA KOYAMAYACAK DAHA DOĞRUSU KOYABİLECEKMİ YOKSA İSTİFA EDİP GİDECEKMİ BİZE SONUNA KADAR PES ETMEDEN DİRENEN BAŞKAN LAZIM KÜRŞAT BEY BELKİDE BİZLER İÇİN HAYIRLI OLAN İNSANDIR DENEMEKTE FAYDA VAR DELEGELER LÜTFEN BUNU DÜŞÜNELİM....

Türk Hava Kurumu'nun (THK) dün sabah saatlerinde başkent Ankara'nın Kızılcahamam bölgesindeki bir otelde gerçekleştirilen Olağan Genel Kurulu'nda iki başkan adayı da aynı sayıda oy topladı.

Kürşat Atılgan ve Mustafa San'ın yarıştığı THK Olana Genel Kurulu, eşit oy ayalan iki tarafında anlaşma sağlayamaması üzerine yarın toplanmak üzere dağıldı.

Tarafların yarın devam edecek genel kurulda anlaşma sağlamasıyla seçim devam edecek. Anlaşma sağlanamaması durumunda ise 2 ay sonra THK Genel Kurulu yeniden seçime gidecek.

SON DAKİKA | THK Genel Kurulu'nda anlaşma sağlanamadı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (25)

thklı ~ 3 yıl önce
SAYIN KÜRŞAT ATILGAN HAVA KUVVETLERİMİZİNDE DESTEĞİYLE İNŞALLAH THKYI ESKİ GÜNLERİNDEN DAHA İLERİYE GÖTÜRECEKTİR.ALLAH YOLUNU AÇIKETSİN.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
thklı ~ 3 yıl önce
BUGÜZELİM ÜLKEDE TUTTURMUŞLAR BAŞLATMIŞLAR BİR ASKER KARALAMASI,POLİS KARALAMASI,YALAN DOLAN FELAN FİLAN;YAZIKLAR OLSUN SİZLERE.HİÇBİR ÜLKE KENDİ ASKERİNİ POLİSİNİ KARALAMAZ,YARALAMAZ,LEKE SÜRMEZ,BİZİM BÜR BÜTÜN OLARAK ASKERİMİZE HAVACILIĞA YILLARINI VERMİŞ PAŞALARIMIZA,ORDUMUZA KENDİNİ ADAMIŞ BÜTÜN ASKERLERİMİZE BİRAN ÖNCE SAHİP ÇIKMAMIZ GEREKMEKTEDİR.Gerekten ok üzülüyorum şahsım adıma;geçen gün bir polis aracımızı sokakta adice taradılarya orda aracın içinde vurulan polisimizin,boynu bükük birşekilde şehidolması,beni derinden yaralamıştır.dedimki ALLAHIM;bu kahpeliktir,adiliktir bu herşeydir,aklınıza negeliyorsa,BİZLER ONUN İÇİN GERÇEKTEN ÇOK KÖKLÜ BİR YÜCE TÜRKMİLLETİYİZ;ORDUMUZA ASKERİMİZE sahip çıkmalıyız.buralarda sırf şu kazansın bukazansın diye birilerinin maşası olmayın.sonuçta buülke bizim buvatan bizim kendi çıkarlarımızdan önce ülke menfaatlerini düşünerek haraket etmeliyiz,işide bırakalım bilenler yapsın.sevgi ve saygılarımla.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Eski Başkan ~ 3 yıl önce
Hadsiz kendini bilmez Münafık zalım bu neyin hamaseti böyle? Neyi nereye bağladın nerenle düşünüp nerenle konuştun böyle. THK Genel başkanlığı seçimiyle ilgisi ne? Neyin kafasındasın sen? O zaman ülkenin bütün kurumlarını emekli askerler yönetsin (hakederlerse tatbiki yönetir yönetiyorda o ayrı konu)
aynen ~ 3 yıl önce
genel kurul seçiminde divan seçiminde:oylamada sayımı thk personeli sayım yapmıştır,bunu derhal düzeltilmesi gerekmektedir.divan seimine şaibe karıştırmışlardır,hala kurumumuza zarar veriyorlar, yazıklar olsun size,sırf birileri gelirse bizleri işimizden koltuğumuzdan eder,korkusuyla 10saniye içinde yeni sayım yaparak birden sayıları ciddi boyutta değiştiriyorsunuz,sonradanda syn:mustafa san beyi kullanarak resmen salon dışında kendisine aynen buşekilde açıklama yaptırtıyorsunuz;AÇIKLAMA;salon içerisine misafir kartı olanlar alınmayacak sadece delegeler başkanlar girecek diyor musatafa bey.PEKİ BENDE DİYORUMKİ SALONA MİSAFİR KARTI OLANLAR ALINMAYACAKTA,MADEMKİ NEDEN OYLAMADAN ÖNCE BUNLAR HEPSİ İÇERİ ALINDI,OYLAMADAN SONRA BÖYLEBİR AÇIKLAMA YAPMA GEREĞİ DUYDUNUZ.misafir kartıyla içeri girenlerin hemen hemen hepsi genelbaşkanlıkta çalışan size taraf kişilerdi,neden mudahale ettirmediniz içeriye girdirdiniz.NEDENMİ:çoğu sanırım divan seçiminde içerde elkaldırdılarda ondan.Yazık gerçekten.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
NE OLACAK ŞİMDİ.. ~ 3 yıl önce
5 GÜN OLDU GELELİ DİYORSUNUZYA İŞLERİ YOLUNA KOYAMAYACAK DAHA DOĞRUSU KOYABİLECEKMİ YOKSA İSTİFA EDİP GİDECEKMİ BİZE SONUNA KADAR PES ETMEDEN DİRENEN BAŞKAN LAZIM KÜRŞAT BEY BELKİDE BİZLER İÇİN HAYIRLI OLAN İNSANDIR DENEMEKTE FAYDA VAR DELEGELER LÜTFEN BUNU DÜŞÜNELİM....

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000