21 Ekim 2011, Cuma 07:41:33

SİVAS'TA CESSNA PİSTTEN ÇIKTI

Sivas'ta Türk Hava Kurumu'na ait Cessna tipi bir uçağın Nuri Demirağ Havaalanı'na iniş yaparken pist dışına çıktığı, uçaktaki 2 personelin yara almadan kurtulduğu bildirildi.
  • Kusura bakmayın ama yanlış resim,eksik bilgiler,acele haber.Yakışmıyor.Lütfen Biraz ilgi.
  • Türev, integral demiyorum ama yorum kalitesinin yükselmesi için şu toplama işlemi yerine çarpma, bölme gibi daha ileri seviye aritmetik koysanız daha iyi olur
  • Bu kaçıncı kardeşim; bir değil üç değil!!!bu kafayla giderse çok canlar yakacaklar daha, allah yardımcıları olsun fakat kadro profesyonel olmadıkca kaza kaçınılmaz durumda; Mucura'da 402, etimesgut'ta 172, sivasta 172 allah yardımcınız olsun.
  • uçak 700 kg değil 2 ton
Sivas'ta, içinde iki personel bulunan bir havayolu şirketine ait Cessna tipi uçak iniş yaparken pistin dışına çıktı. 
 
Edinilen bilgiye göre, bir havayolu şirketine ait içinde 2 personel bulunan Cessna tipi uçak, Nuri Demirağ Havaalanı'na iniş yaptığı sırada pistten çıktı. Uçakta bulunan 2 personelin de yara almadan kurtulduğu öğrenilirken, uçağın pistten çıkma nedeninin 'rule kaçırması' ( piste iniş yapan uçağın pistteki çizgiyi ortalayamama durumu ) olduğu belirtildi. 
 
Pist dışında bulunan uçağın uçuşlara engel olmadığı bildirildi.
SİVAS'TA CESSNA PİSTTEN ÇIKTI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (19)

Misafir ~ 7 yıl önce
Kusura bakmayın ama yanlış resim,eksik bilgiler,acele haber.Yakışmıyor.Lütfen Biraz ilgi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Türev, integral demiyorum ama yorum kalitesinin yükselmesi için şu toplama işlemi yerine çarpma, bölme gibi daha ileri seviye aritmetik koysanız daha iyi olur

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Bu kaçıncı kardeşim; bir değil üç değil!!!bu kafayla giderse çok canlar yakacaklar daha, allah yardımcıları olsun fakat kadro profesyonel olmadıkca kaza kaçınılmaz durumda; Mucura'da 402, etimesgut'ta 172, sivasta 172 allah yardımcınız olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
uçak 700 kg değil 2 ton

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000