04 Eylül 2015, Cuma 10:11:01

Rezaletin daniskası. Hiç utanma yok mu?

Türk Hava Kurumu’ndaki gelişmeler mide bulandırmaya devam ediyor. Kurumun genel sekreterliğini yapan Metin Göksal akıllara durgunluk veren bir planı devreye soktu.
  • kurumdaki FETO İLE BAĞLANTISI OLAN METİN GÖKSAL KURUMUNU BÜYÜK ZARARA UĞRATMIŞTIR..BAĞLANTILARI ARAŞTIRILIRSA HANGİ ÖRGÜTLE İŞ BİRLİĞİ İÇİNDE OLDUĞU TESPİT EDİLEBİLİR
  • burada çalışanların yorum yapması çok yanlış, kurum millet gözünde küçük düşürülüyor. çalışanın açıkca taraf olması da yanlış, çalışan a da gelse b de gelse aynı işi yapacak, önemli olan kurumun düzlüğe çıkmasıdır.hayırlısı olsun deyin işinize bakın. herkesin bir görevi bir işi var. herkes işini yapsın.delegeler bir karar verecek. sonuç herkes için iyi olması dileği ile...
  • Kürşat Beyi taktir ediyorum. Tek 1 numaram THk idi cok üzücü olaylar yaşadım Biteceğine inanıyorum
  • Kürşat Atılgan geçmişte yaptığı çalışmalarla thk nu en iyi noktaya getirebileceğini kanıtlamıştır. Seçilmesi en başta thk için hayırlı olacaktır.

Türk Hava Kurumu’ndaki gelişmeler mide bulandırmaya devam ediyor. Kurumun genel sekreterliğini yapan Metin Göksal akıllara durgunluk veren bir planı devreye soktu. Pes dedirtecek bu uygulama THK’daki başıbozukluğu bir kez daha gözler önüne serecek cinsten.

Türk Hava Kurumu Genel Sekreteri Metin Göksal 31 Ağustos tarihi itibari ile kurumdan kendisini emekli ettirdi. Ertesi gün ise yine kurumda 8 bin beşyüz TL ile işe başladı. 100 bin TL tazminat alarak kurumdan ilişiğini kestiren ve daha sonra yeniden kendisini işe aldıran Metin Göksal’ın yaptığı bununla da sınırlı değil.

Öte yandan Metin Göksal’ın maharetleri bununla da bitmedi. 12 Eylül’de yapılacak olan genel başkanlık seçimleri için kuruma ait araçlarla genel başkanlığa aday olan Isparta Şube Başkanı Zafer Çağlar lehinde propaganda çalışmaları yürütüyor. Cebine koyduğu 100 bin TL ile Ege bölgesine kulis çalışmaları yürüten Metin Göksal’ın yakın çevresine “Kürşat Atılgan seçilirse beni kovar. Bu yüzden emekliliğimi istedim ve tekrar işe girdiğini” söylediği iddia edildi.

Bir yandan girmiş olduğu bataklıktan kurtulmak için çaba harcayan diğer yandan “hep bana hep bana” diyen yöneticiler tarafından kullanılan THK’nın nasıl bir çıkış yolu bulacağı merak edilirken, kurum içinden toptan bir temizlik yapılması gerektiği de bu gibi uygulamalarla net olarak görülüyor.

©Airporthaber.com

Rezaletin daniskası. Hiç utanma yok mu?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (111)

cenk120 ~ 2 yıl önce
kurumdaki FETO İLE BAĞLANTISI OLAN METİN GÖKSAL KURUMUNU BÜYÜK ZARARA UĞRATMIŞTIR..BAĞLANTILARI ARAŞTIRILIRSA HANGİ ÖRGÜTLE İŞ BİRLİĞİ İÇİNDE OLDUĞU TESPİT EDİLEBİLİR

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sxs ~ 3 yıl önce
burada çalışanların yorum yapması çok yanlış, kurum millet gözünde küçük düşürülüyor. çalışanın açıkca taraf olması da yanlış, çalışan a da gelse b de gelse aynı işi yapacak, önemli olan kurumun düzlüğe çıkmasıdır.hayırlısı olsun deyin işinize bakın. herkesin bir görevi bir işi var. herkes işini yapsın.delegeler bir karar verecek. sonuç herkes için iyi olması dileği ile...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sxs'e ~ 3 yıl önce
sen alışmışsın kim gelirse ona yalakalık yaparız mantığına. senin için farketmez.
SXS ~ 3 yıl önce
BİZİM YALAKALIK YAPTIĞIMIZ DAHA GÖRÜLMEMİŞTİR. BİZ İŞİMİZE BAKARIZ.. SEN DE KENDİ İŞİNE BAK BENCE
Berrin Demirtaş ~ 3 yıl önce
Kürşat Beyi taktir ediyorum. Tek 1 numaram THk idi cok üzücü olaylar yaşadım Biteceğine inanıyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Erhun ~ 3 yıl önce
Kürşat Atılgan geçmişte yaptığı çalışmalarla thk nu en iyi noktaya getirebileceğini kanıtlamıştır. Seçilmesi en başta thk için hayırlı olacaktır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000