23 Mayıs 2012, Çarşamba 11:37:18

PROFESÖR PİLOTLAR GELİYOR

THK Genel Başkanı Osman Yıldırım, katıldığı bir televizyon programında THK Üniversitesi'nin yeni tip pilot yetiştirmesinden bahsetti.
  • KAÇIIIIIINNNNNN PROFESÖR GELİYORRRRRR
  • Sayın okuyucular, bu ingilizce meselesi gercekten önemli bir konu. bırakın Kaptan pilotunuz Profesör konuşuyoruda Sivil havacılığa bu ingilizcesi anlaşılmayan Kaptanlar bildirilsin. Ben bir defasında değil her defasında ucakla seyahat ettiğim zaman Kaptanların İngilizcesinin çok ama çok kötü derecede olduğunu anonslardan duydum. Uzun lafın kısası Türkiyedeki Pilotlarımızın % 70 inin ingilizcesi malesef yok yok yok. İngilizce olmayınca uçakların sistem bilgileride okunamıyor ve Pilotlar uçaklarını tanıyamamakta. Takdir sizin Sayın Okuyucular
  • Pilotlar için ingilizce sınavı zaten hikaye , sorular her seferinde aynı . Soruları alıp cevapları ezberleyin tamam. Bu şekilde geçiyorlar sınavı. Yani eski tas eski hamam. Güzel iş SHGM.
  • Tum sirketlerde (THY) haric var ve aliniyor.İCAO ve Sivil Havacilik Yonetmeligi...

Türk Hava Kurumu Genel Başkanı ve THK Üniversitesi MütevelliHeyet Başkanı, geçtiğimiz Pazartesi günü katıldığı bir televozyon programında Türk Hava Kurumu Üniversitesi'nin yeni tip pilot eğitiminin nasıl olacağını anlattı.

Programda Türkiye'deki yabancı pilot sayısının fazla olmasının pilot açığından kaynaklandığına da değinen Yıldırım, önümüzdeki yıllarda pilotların 'Kaptan pilotunuz profesör...' diyerek anons yapacağını da ifade etti.

İŞTE YILDIRIM'IM ANLATTIĞI YENİ TİP PİLOT MODELİİŞTE ARANAN KOŞULLAR

PROFESÖR PİLOTLAR GELİYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (33)

HE HE ~ 6 yıl önce
KAÇIIIIIINNNNNN PROFESÖR GELİYORRRRRR

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gözlemci ~ 6 yıl önce
Sayın okuyucular, bu ingilizce meselesi gercekten önemli bir konu. bırakın Kaptan pilotunuz Profesör konuşuyoruda Sivil havacılığa bu ingilizcesi anlaşılmayan Kaptanlar bildirilsin. Ben bir defasında değil her defasında ucakla seyahat ettiğim zaman Kaptanların İngilizcesinin çok ama çok kötü derecede olduğunu anonslardan duydum. Uzun lafın kısası Türkiyedeki Pilotlarımızın % 70 inin ingilizcesi malesef yok yok yok. İngilizce olmayınca uçakların sistem bilgileride okunamıyor ve Pilotlar uçaklarını tanıyamamakta. Takdir sizin Sayın Okuyucular

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İngilizce ~ 6 yıl önce
Pilotlar için ingilizce sınavı zaten hikaye , sorular her seferinde aynı . Soruları alıp cevapları ezberleyin tamam. Bu şekilde geçiyorlar sınavı. Yani eski tas eski hamam. Güzel iş SHGM.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
Tum sirketlerde (THY) haric var ve aliniyor.İCAO ve Sivil Havacilik Yonetmeligi...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000