23 Kasım 2011, Çarşamba 07:35:29

"PİLOT İHTİYACI THK'DAN KARŞILANIYOR"

Türk Hava Kurumu (THK) Genel Başkanı Osman Yıldırım Elazığ'a geldi...
  • 20 yılda olan toplam kaza-olay sayısını 2 yıla sığdırmayı başarmak için dürüst ve asker kişiliklimi olmak lazımmış?hımmm.siz ne kullanıyosunuz?
  • uzaylı mustafadan sonra şimdide uzaylı osman :)) yakında bütün sinemalarda
  • Konu yu Osman Paşa nın dürüstlüğüne ve asker den gelmesine çekmeyelim.Osman abi dürüst ve çalışkan bir askerdir. Ama demekki biraz uzaylı tarafı varmış ki böyle arada güldürüyor. Güldürmeyen mi var alın bakın başbakanınıza.muhalefet partisi liderine! Valilerinize! Gülün geçin ama hakaret etmeyin insanlara ve kurumları da yapıcı eleştirin.
  • Bu baskan bir dahaki showunda BU SENE UZAY, OBUR SENE VOLTRAN da der.. Uzaya gitmek Turkiye Cumhuriyeti icin hayal degilde, bunu THK nin yapacak olmasi asker fantezisinden baska bir sey degil. Turkiye'nin pilot ihtiyacini THK karsiliyormus yahu adam akilli ucus hocaniz yok, vizyonu olmayan askerde pilot olamamis, piyasa gerek ve beklentilerine cevap veremeyecek personeli toplayip hoca yapmak derdindesiniz sonrada ulkenin pilot ihtiyacini karsilayacaklarmis. Yahu bi durunda dusunun biz bu isi ne kadar biliyoruz diye. Bu kadar fantezi dunyasinda dolasmanin alemi nedir ? Ne saniyorsunuz kendinizi ? Son 5 senedir yetistirip piyasaya saldiginiz pilotlarin halini tum camia biliyor yazik bu cocuklara GUNAH once bi asil isinize ceki duzen verin.
THK Genel Başkanı Osman Yıldırım'ı Elazığ Türk Hava Kurumu Şube Başkanı Tamer Kurtoğlu ve yönetim kurulu karşıladı. Karşılamanın ardından basın mensuplarına açıklamada bulunan Osman Yıldırım, diğer havayolu şirketlerinin pilot ihtiyaçların THK'dan karşıladıklarını söyledi. Yıldırım, "Dünya standartlarında çok büyük ölçek ve kalitede pilotları ülkemizin hizmetine sunuyoruz. Bazı pilotlarımız da yurt dışında uçarak hem ülkemizi temsil ediyorlar, hem de bizim ismimizi duyuruyorlar.

Amacımız ülkemizin havacılık eğitim merkezinin olması. Ülkemizin hava araçları üretim ve bakım merkezi olmasını istiyoruz. 2014 yılında kendi uçağımızla uçmaya başlayacağız. 2023 yıllı Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. yılında da THK Üniversitesi'nin projesinin yapacağı uzay gemisi ile uzaya gideceğiz ve inanıyoruz ki hep birlikte uzayda yeni bir Türkiye kurmayı hedefliyoruz. Bunları yapacağımıza eminiz çünkü Türkiye'deki sanayi çok hızlı gelişiyor. Türkiye bölgesinde değil dünyanın en önemli ülkelerinden birisi. Bunda da görevini, rolünü en iyi şekilde oynamaya devam edecek çünkü, hükümetimiz de çok güzel çalışmalar yapıyor. Biz de hükümetin ana hedefi politikasına nasıl yardımcı oluruz diye çalışıyoruz" diye konuştu.
"PİLOT İHTİYACI THK'DAN KARŞILANIYOR"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (31)

Misafir ~ 6 yıl önce
20 yılda olan toplam kaza-olay sayısını 2 yıla sığdırmayı başarmak için dürüst ve asker kişiliklimi olmak lazımmış?hımmm.siz ne kullanıyosunuz?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
uzaylı mustafadan sonra şimdide uzaylı osman :)) yakında bütün sinemalarda

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Konu yu Osman Paşa nın dürüstlüğüne ve asker den gelmesine çekmeyelim.Osman abi dürüst ve çalışkan bir askerdir. Ama demekki biraz uzaylı tarafı varmış ki böyle arada güldürüyor. Güldürmeyen mi var alın bakın başbakanınıza.muhalefet partisi liderine! Valilerinize! Gülün geçin ama hakaret etmeyin insanlara ve kurumları da yapıcı eleştirin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Bu baskan bir dahaki showunda BU SENE UZAY, OBUR SENE VOLTRAN da der.. Uzaya gitmek Turkiye Cumhuriyeti icin hayal degilde, bunu THK nin yapacak olmasi asker fantezisinden baska bir sey degil. Turkiye'nin pilot ihtiyacini THK karsiliyormus yahu adam akilli ucus hocaniz yok, vizyonu olmayan askerde pilot olamamis, piyasa gerek ve beklentilerine cevap veremeyecek personeli toplayip hoca yapmak derdindesiniz sonrada ulkenin pilot ihtiyacini karsilayacaklarmis. Yahu bi durunda dusunun biz bu isi ne kadar biliyoruz diye. Bu kadar fantezi dunyasinda dolasmanin alemi nedir ? Ne saniyorsunuz kendinizi ? Son 5 senedir yetistirip piyasaya saldiginiz pilotlarin halini tum camia biliyor yazik bu cocuklara GUNAH once bi asil isinize ceki duzen verin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000