19 Kasım 2011, Cumartesi 15:30:35

OLAY YERİNDEN İLK GÖRÜNTÜLER (GÜNCELLENDİ)

İşte Türk Hava Kurumu'nda görevli iki pilotun hayatını kaybettiği kazanın olay yerinden görüntüleri...
  • AVUTURALYA'DAN SANA"I JUST CALL YOU TO SAY I LOVE YOU"CAN DOSTUN MUFIT, OLMADI BE KARDESIM,MEKANIN CENNET OLSUN!
  • Uçaklar düşer, havacılık devam eder. Ancak, olanlar ise ölenlere ve yakınlarına olur. Tarkim kazasının unutulması gibi bu da unutulur. İnşallah yetkililer ciddi bir araştırma yaparlar. Ancak hayatını kaybedenler M. Yazıcıoğlu gibi bir milletvekili olmadıkları için, devletimizin yetkilileri ne derece bunun araştırmasını daha ciddi yaparlar bilinmez? İnşallah gerçekler ortaya çıkartılır.
  • Son iki sene içerisindeki arızaların bazılar; Bitip tükenmeyen fren problemi (geçen ay 1 T-67 pist dışı oldu.), Bitip tükenmeyen motor durma problemi.(Defalarca yerde ve havada motoru durup yeniden çalıştırılmıştır) . İşin kısası havacılığın en üst noktalarına ulaşılan ülke Amerika eğer bu konuda bir karara varmış ise bir bildiği vardır ve yaptıkları açıklamaların özü (T-67 Firefly uçmak için yapılmış bir uçak değildir ve bir sürü hatası vardır. İşin en ilginç yani fabrikası kapanmış bir uçağın hala uçması kadar saçma bir şey olamaz. Sonuçta bakımlarıda buna göre yetersiz yapılıyor vs. Takdiri SHGM ve THK nın vicdanına aittir.
  • Ali Can Ergün Hocam'ı tanıma şerefine nail olamadım.Kendisine de Allah'tan rahmet , kederli ailesine başsağlığı dilerim.
Türk Hava Kurumu'nun İzmir şubesinde görevli iki öğretmen pilotun hayatını kaybettiği kazadan sonra çekilen fotoğraflar kazanın boyutunu gözler önüne serdi.

İlk incelemelere göre uçağın burun üzerine çakıldığı ve motorunda herhangi bir arıza olmadığı belirlendi.

Yetkililer, uçağın yüksek olasılıkla havada tutunamayarak düştüğü sanılıyor.

Kazada hayatını kaybeden Ali Can Ergün'ün Türk Hava Kuvvetleri'nden emekli olduktan sonra Türk Hava Kurumu'nda yer dersi öğretmeni olarak görev yaptığı birkaç ay önce uçuş öğretmeni olmaya karar verdiği ve Necmi Mızrak Hoca'dan bir süredir ders aldığı ifade edildi.

İşte kaza yerinden objektiflere yansıyan o görüntüler:
 
Kazada hayatını kaybeden Ali Can Ergün


OLAY YERİNDEN İLK GÖRÜNTÜLER (GÜNCELLENDİ)

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (46)

Misafir ~ 7 yıl önce
AVUTURALYA'DAN SANA"I JUST CALL YOU TO SAY I LOVE YOU"CAN DOSTUN MUFIT, OLMADI BE KARDESIM,MEKANIN CENNET OLSUN!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Uçaklar düşer, havacılık devam eder. Ancak, olanlar ise ölenlere ve yakınlarına olur. Tarkim kazasının unutulması gibi bu da unutulur. İnşallah yetkililer ciddi bir araştırma yaparlar. Ancak hayatını kaybedenler M. Yazıcıoğlu gibi bir milletvekili olmadıkları için, devletimizin yetkilileri ne derece bunun araştırmasını daha ciddi yaparlar bilinmez? İnşallah gerçekler ortaya çıkartılır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Son iki sene içerisindeki arızaların bazılar; Bitip tükenmeyen fren problemi (geçen ay 1 T-67 pist dışı oldu.), Bitip tükenmeyen motor durma problemi.(Defalarca yerde ve havada motoru durup yeniden çalıştırılmıştır) . İşin kısası havacılığın en üst noktalarına ulaşılan ülke Amerika eğer bu konuda bir karara varmış ise bir bildiği vardır ve yaptıkları açıklamaların özü (T-67 Firefly uçmak için yapılmış bir uçak değildir ve bir sürü hatası vardır. İşin en ilginç yani fabrikası kapanmış bir uçağın hala uçması kadar saçma bir şey olamaz. Sonuçta bakımlarıda buna göre yetersiz yapılıyor vs. Takdiri SHGM ve THK nın vicdanına aittir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Ali Can Ergün Hocam'ı tanıma şerefine nail olamadım.Kendisine de Allah'tan rahmet , kederli ailesine başsağlığı dilerim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000