26 Mayıs 2011, Perşembe 10:00:56

ÖĞRENCİLERİ ŞOKE EDEN OLAY!

Türk Hava Kurumu’nda eğitim gören pilot okulu öğrencileri, Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nün açtığı ATPL-A entegre sınavlarına giremedi. Bakın sebep neydi?
  • Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler.
  • Yazmam gerekenleri, ortamin kalitesini dusurenlere uygun kufur hakaret vb icerdiginden, yazamiyorum.
  • Gercekleri dile getirince senin derecen degısıyor bu tarafta bir degısıklık yok kocum..Gel tüm egıtım masrafların tarafımca karsılanacak MEvlana gibi degılım ADAM OL oyle gel :=))
  • ne oldu gerçekleri yazınca yine başladınız ağlamaya...işte bu sizsiniz...hadi oturun ders çalışmaya başlayın...gerçi allah vermeyince vermiyor...bu işler kapasite meselesi demiii...çok çalışın hadi bakayım sonra yabancılara her zamanki gibi mahçup olacaksınızz :))

THK pilotaj eğitimi öğrencileri, Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nün iki ayda bir açtığı ATPL lisansı entegre sınavlarına giremedi.

SHGM’nin açtığı sınava girmeyi uman yaklaşık 20 öğrenci, inanılmaz bir ihmal sonucu sınav hakkını yitirdi. Sınavdan günler öncesinde sınav formunu doldurarak Türk Hava Kurumu İstanbul şubesine teslim eden öğrenciler, aylardır geceli gündüzlü çalıştıkları sınava girmeyi beklerken bir anda aldıkları haberle şoke oldular.

23 Mayıs’taki son başvuru tarihine sadece üç gün kala başvuruların yapılmadığını öğrenen öğrenciler, 20 Mayıs Cuma günü formlarını Ankara’ya gönderdiler. Ancak haftasonu olduğu için evraklar işleme konulamadı ve imzalanmadığı için 20 öğrenci sınav hakkını kaybetti.

Öğrenciler yaşanan olaydan okul yöneticilerini sorumlu tutarken yoğun bir çalışma temposunda sınava hazırlanan öğrencilerin, küçük bir ihmal yüzünden sınava giremedikleri için okul yönetimine tepki gösterdikleri öğrenildi.

©AirportHaber Özel

ÖĞRENCİLERİ ŞOKE EDEN OLAY!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (84)

Misafir ~ 7 yıl önce
Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Yazmam gerekenleri, ortamin kalitesini dusurenlere uygun kufur hakaret vb icerdiginden, yazamiyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Gercekleri dile getirince senin derecen degısıyor bu tarafta bir degısıklık yok kocum..Gel tüm egıtım masrafların tarafımca karsılanacak MEvlana gibi degılım ADAM OL oyle gel :=))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
ne oldu gerçekleri yazınca yine başladınız ağlamaya...işte bu sizsiniz...hadi oturun ders çalışmaya başlayın...gerçi allah vermeyince vermiyor...bu işler kapasite meselesi demiii...çok çalışın hadi bakayım sonra yabancılara her zamanki gibi mahçup olacaksınızz :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000