06 Ekim 2012, Cumartesi 17:04:58

İŞTE ENKAZIN GÖRÜNTÜLERİ

İzmir'de düşen eğitim uçağının enkaz görüntüleri ortaya çıktı...
  • Rahmetli SSO değildi Jet pilotuydu.Sonra insanlar önceden ne olurlarsa olsunlar kendilerini geliştirebilirler.Asıl bu tür kafatasçı yaklaşımlar çok daha tehlikeli ve ayrıştırıcı.Esefle karşılıyorum.
  • THK da planör pilotu olarak derin üzüntü içindeyim....Bütün meslektaşlarıma kırımsız uçuşlar diliyorum....Şehit olan pilotun ailesine ve yakınlarına da başsağlığı diliyorum
  • Sanane rumuzlu arkadaşım o uçak daha yeni ve o uçaklarda sanayide yapılan tek bir parça bile takılmaz vede takılamaz sivil havacılığı Türk hava kurumunu yerle bir edicem diye saçma sapan bilmeden yorumlar yapmayın lütfen
  • Ölen Pilot un ailesine sabırlar diliyorum ,Topragı bol olsun, Allah rahmet etsin. Yaralı genç pılot adayı kardeşimizede Allah tan açil şifalar diliyorum.

İzmir'in Selçuk Efes Havaalanı'ndan kalktıktan sonra Beydağ ilçesi Çomaklar köyü yakınlarında düşen Türk Hava Kurumu'na ait eğitim uçağındaki yaralı pilotun köylüler tarafından 1 kilometre boyunca taşındığı öğrenildi.

Bahçede kestane toplarken eğitim uçağının yanına düştüğünü belirten tarla sahibi Ali İrfan Özkoç, “Tarlada kestane toplarken uçak bir anda yanıma düştü. Uçak kestane ağacına çarparak dik şekilde toprağa saplandı. Uçak düşünce direkt köy muhtarı Bünyamin Süren’i olay yerine çağırdım. Muhtarla birlikte hemen 112’yi arayarak kazayı haber verdik” dedi.

Kazada 54 yaşındaki öğretmen pilot Ahmet Can Damarsardı’nın olay yerinde öldüğünü söyleyen Özkoç, “Uçağın içine bakmaya gittiğimizde öğretmen pilot ölmüştü. Yanındaki öğrencisi Volkan Umudan ise ağır şekilde yaralıydı. Köy halkı olarak tarlada kullandığımız çadırları sedye haline getirerek, yaralı Umudan’ı yaklaşık 1 kilometre ambulans helikopterine götürmek için taşıdık. Daha sonra Türk Hava Kurumu’na bağlı kaza kırım ekibi kaza yerine gelerek incelemede bulundu” diye konuştu.

Kiraz Kaymakamı Alpaslan Yılmaz da olay yerine gelerek incelemelerde bulunurken, bölgede güvenlik önlemi alan jandarma ekipleri köylüleri kaza yerine yaklaştırmadı.

İŞTE ENKAZIN GÖRÜNTÜLERİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (30)

mert ~ 6 yıl önce
Rahmetli SSO değildi Jet pilotuydu.Sonra insanlar önceden ne olurlarsa olsunlar kendilerini geliştirebilirler.Asıl bu tür kafatasçı yaklaşımlar çok daha tehlikeli ve ayrıştırıcı.Esefle karşılıyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
THK'da pilot ~ 6 yıl önce
THK da planör pilotu olarak derin üzüntü içindeyim....Bütün meslektaşlarıma kırımsız uçuşlar diliyorum....Şehit olan pilotun ailesine ve yakınlarına da başsağlığı diliyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Allah rahmet eylesin ~ 6 yıl önce
Sanane rumuzlu arkadaşım o uçak daha yeni ve o uçaklarda sanayide yapılan tek bir parça bile takılmaz vede takılamaz sivil havacılığı Türk hava kurumunu yerle bir edicem diye saçma sapan bilmeden yorumlar yapmayın lütfen

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
Ölen Pilot un ailesine sabırlar diliyorum ,Topragı bol olsun, Allah rahmet etsin. Yaralı genç pılot adayı kardeşimizede Allah tan açil şifalar diliyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000