13 Ağustos 2009, Perşembe 17:05:16

HABERTÜRK YÜKSEKTEN UÇTU!

Popçu Mustafa Sandal, THK'nın İzmir Selçuk'taki Paraşüt Eğitim Merkezi'nde paraşütle atlamanın keyfini yaşadı. Ancak, ünlü şarkıcının 12 bin metreden atladığını yazan Habertürk daha yüksekten uçtu! İşte sebebi…
  • bu gazete ve bu televizyon bunu hep yapıyor. gazetecinin her konuda uzman olması elbette beklenemez. ama gazeteciyi gazeteci yapan araştırma ve bulma kabiliyetidir. verdiği haberin getirdiği sorumluluğun bilincinde olmamaksa tek kelimeyle ayıptır. bu ilk değil, korkarım son da olmayacak.
  • 12000 metreden ozel techizatla atalanablir. ama tabi atlar atlamaz parasut acılmaz. sadece thk nin elindeki ucaklar o iritfaalra cikamaz.haberiz sadece duzeltmek gerekir. boyle hatalair sektorumuzun haberlerini veren siteler bile yapabilirken haber turkunde yapmasi gayet normal bi şey..
  • Habertürk Fatih Altaylı'nın oyuncağı. Eline bir gazete alınca kendini bir şey zannetti.
  • SEVGİLİ KADİM DOSTLARIM.SİZE BİR GERÇEĞİ AÇIKLAMAK İSTİYORUM ARTIK.BENDE BUNDAN 16GÜN KADAR ÖNCE 12500METREDEN ATLAMIŞTIM AMA KİMSE HABER YAPMADI...

Mardin Havaalanı’nda bir pilotun uçağın kokpit camını silmesini ‘Havaalanında şok görüntü’ diye okuyucularına duyuran Habertürk, bu kez bir başka kritik hataya imza attı ve komik duruma düştü.

Ünlü popçu Mustafa Sandal’ın Kuşadası'nda verdiği konserden sonra İzmir Selçuk’taki Paraşüt Eğitim Merkezi'nde 12 bin metre yüksekten tandem atlayışı yaptığını yazan Habertürk, okuyucularını şaşırttı.

Zira, THK en yüksek paraşüt atlayışlarını 4-5 bin metreden gerçekleştiriyor. Bu atlayışlarda da paraşütçüler uçak içerisinde oksijen desteği alıyor.

İşte bu kuralları bilen bazı okuyucular, o kadar yüksekten böyle bir atlayışın mümkün olmadığını belirterek haberin altına  birbirinden ilginç yorumlar ekledi.

İşte o yorumlardan bazıları:

yorumlar


İşte Habertürk'ün sıradışı haberi:

Habertürk paraşüt haberi


©AirportHaber.com

HABERTÜRK YÜKSEKTEN UÇTU!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 9 yıl önce
bu gazete ve bu televizyon bunu hep yapıyor. gazetecinin her konuda uzman olması elbette beklenemez. ama gazeteciyi gazeteci yapan araştırma ve bulma kabiliyetidir. verdiği haberin getirdiği sorumluluğun bilincinde olmamaksa tek kelimeyle ayıptır. bu ilk değil, korkarım son da olmayacak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
12000 metreden ozel techizatla atalanablir. ama tabi atlar atlamaz parasut acılmaz. sadece thk nin elindeki ucaklar o iritfaalra cikamaz.haberiz sadece duzeltmek gerekir. boyle hatalair sektorumuzun haberlerini veren siteler bile yapabilirken haber turkunde yapmasi gayet normal bi şey..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Habertürk Fatih Altaylı'nın oyuncağı. Eline bir gazete alınca kendini bir şey zannetti.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
SEVGİLİ KADİM DOSTLARIM.SİZE BİR GERÇEĞİ AÇIKLAMAK İSTİYORUM ARTIK.BENDE BUNDAN 16GÜN KADAR ÖNCE 12500METREDEN ATLAMIŞTIM AMA KİMSE HABER YAPMADI...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000