10 Mart 2014, Pazartesi 09:52:04

BU BELGE ŞOK EDECEK

Türk Hava Kurumu’nun Onur Air’i alma girişimi devam ederken, THK kulislerinde şok bir belge dolaşmaya başladı. Türk Hava Kurumu’nun mevcut durumunu özetleyen belgede kurumun borç batağında olduğu gösteriliyor.
  • THK Universitesi denilen sozde egitim kurumunda havacilik uzerine egitim almis adam gibi bir tane hoca var mi bir bakin. Hocalar hep kolay bulunan bolumlerin ihtisasina sahip, ama Havacilik Ihtisas Universitesi ddiasindaki bir universitede havacilik uzerine iyi duzeyde akademik egitim almis bir kisinin bile olmamasi da ayrica dusundurucu. Universitelerarasi Ust Kurulun da bunu ayrintili ele almasini dilerim.
  • allah M. yılmazerin, F. Fidanın ve Mehmetin yardımcısı olsun F. Polatı da unutmamak lazım bu noktada
  • kurum batiyor, oradan iki kisi cikmis hala karalama kampanyasi diyor... yazik...
  • Arkadaslar yemeyin birbirinize THK nin aldigi yok rahat olun o is bitti koskoca onur 22.senedir dimdik ayakta hep te ogle kalack kimler geldi kimler gecti biz o sandalyenin her bir ayagiyiz boz oldugumuz surce onurda olur hepinizi selamliyorum

Türk Hava Kurumu’nun Onur Air’i alma girişimi devam ederken, THK kulislerinde şok bir belge dolaşmaya başladı. Türk Hava Kurumu’nun mevcut durumunu özetleyen belgede kurumun borç batağında olduğu gösteriliyor.

Türk Hava Kurumu’nun THK tarafından alınacağını duyuran Airporthaber, şimdi de Türk Hava Kurumu’nun içinde dolaşan bir belgeyi açıklıyor. THK yönetiminden bir kişinin tüm üyelere ve yönetim kuruluna gönderilen mesajlı belgede şu ifadeler yer aldı. “Önemsemediniz. Kurum kaybediyor siz alkışlıyorsunuz. İmzalarınızın sorumluluğu büyük. 600 trilyon bankalara borçlandık. Siz alkışladınız. THK’yı yok eden yönetim kurulu olacağız. İşte size borcun belgesi. Sahte erlerse bankaya gidin. 13 gün sonra görüşeceğiz”.

Bu mesaj kurum içinde rahatsızlık yaratılırken, Türk Hava Kurumu’nun Onur Air’i almak için çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

THK’nın Onur Havayolları’nı alabilmesi için önce İranlıların Cankut Bagana’ya hisse devrini yapmaları gerekiyor. Hisse devri yapılmadan Türk Hava Kurumu Onur Air’i almaya yanaşmıyor. THK’nın, Onur Air’i alabilmek için kredi görüşmelerini de büyük ölçüde tamamladığı kaydediliyor.  THK’ın sahibi Lübnanlı bir banka ile kredi için prensip anlaşmasına vardığı kaydedildi. Ancak bu bankanın adını şimdilik açıklamıyoruz.©Airporthaber.com

BU BELGE ŞOK EDECEK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (45)

Aviation Educator ~ 4 yıl önce
THK Universitesi denilen sozde egitim kurumunda havacilik uzerine egitim almis adam gibi bir tane hoca var mi bir bakin. Hocalar hep kolay bulunan bolumlerin ihtisasina sahip, ama Havacilik Ihtisas Universitesi ddiasindaki bir universitede havacilik uzerine iyi duzeyde akademik egitim almis bir kisinin bile olmamasi da ayrica dusundurucu. Universitelerarasi Ust Kurulun da bunu ayrintili ele almasini dilerim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bir dost ~ 4 yıl önce
allah M. yılmazerin, F. Fidanın ve Mehmetin yardımcısı olsun F. Polatı da unutmamak lazım bu noktada

Yanıtla

Kalan karakter 1000
charles ~ 4 yıl önce
kurum batiyor, oradan iki kisi cikmis hala karalama kampanyasi diyor... yazik...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Arkadaslar yemeyin birbirinize THK nin aldigi yok rahat olun o is bitti koskoca onur 22.senedir dimdik ayakta hep te ogle kalack kimler geldi kimler gecti biz o sandalyenin her bir ayagiyiz boz oldugumuz surce onurda olur hepinizi selamliyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000