16 Aralık 2010, Perşembe 08:35:09

BİR SHYO DAHA AÇILIYOR

Türk Hava Kurumu (THK) Karaman Şubesi Başkanı Mahmut Büyükyağcı, Karaman'a Sivil Havacılık Yüksekokulu'nun açılacağının müjdesini verdi.
  • Gereksizzz diyen gereksiz zati muhterem arkadaşım,sen nerden geldinde okadar cebelleşiyosun acaba
  • artık meslek lisesi mezunu herkez okumadan lisans alabiliyor. neden universitede boşuna zaman kaybetsin millet.sivil hv mezunu biri olarak emeklerim harcandı. yoldan gecen artık teknisyen olabiliyor.askerlerde cabası. piyasada o kadar bilgisiz teknisyen varki ben bile ucaga binmeye korkar oldum...turkiye burası her şeye gebe...
  • Bir siz eksiktiniz karamandada shyo acılacakmıs.ben sizi 6-7 yıl sonra gorurum mezunlarınz ıs bulabıleceklrmı ama sunu soylıyeyım karaman samsun ızmır vb nerde acılırsa acılsın sızlerı aynı calışma ortammımıza almıcaz nıyemı cunku bız buralarda derslerı gecıp lısans alalımd ıye cebellışırken sızler orada kıytırıktan bı egıtımle bızımle aynı yerde calişmak isticeksizin.bu iş hata goturmezz..o yuzden k.bakmayın riske gerek yok bosuna gıtmeyın oralara arkadaslar gorceksnz 5-6 yıl sonra ne kadar gereksız oldugunuu ...kurban derısıyle okul acıolarsa kasaplarlada ders yonetır bunlarr....
  • Bence hepsini kapatın doğru dürüst atölyeleri ile ekipmanı ile tek bir okula düşün. O okulda gercekten tam bir uçak teknisyeni çıkarsın lisansınıda eline versin ve sektöre girdiğinde el üstünde taşınsın.
Büyükyağcı, düzenlediği basın toplantısında 7 ilde Havacılık Yüksekokulu'nun açılacağını bu 7 ilin arasında Karaman'ın da olduğunu söyledi.
 
Büyükyağcı, "Ankara'ya ziyarete gittiğimizde yaptığımız toplantı sonucunda THK Başkanı Osman Yıldırım'la görüşmemiz neticesinde Karaman'a Havacılık Yüksekokulu'nun açılma sözünü aldık. 81 il biz alacağız diye bu okul için uğraşıyorlar gerçekten Havacılık Yüksekokulu çok güzel bir okul. Okulun içinde küçük bir havaalanı hangarı okulu bulunuyor." dedi.
 
"TOPLANAN DERİLERLE OKULU KAZANDIK"
 
Kurban Bayramında toplanan derilerle Havacılık Yüksekokulu'nun Karaman'a kazandırıldığını söyleyen Başkan Büyükyağçı: "Kurban Bayramında topladığımız kurban derilerimizle biz bu okulu kazandık. Gerçekten kurumun ne kadar deri toplayan bu okulu kazanır demesinin ardından bizde elimizi taşın altına soktuk ve çalışmalarımıza başladık. Karaman’da ciddi anlamda deri toplandı ve biz bu okulu karaman'a kazandırdık" dedi.
 
Büyükyağcı, ayrıca okulun yapılması için arsa bağışlayan Ahmet Bağlı'ya ve Kurban Bayramında çalışmalarından dolayı Muhtarlar Odası'na plaket ve rozet verdi.
 
"HERKESE ÇOK TEŞEKKÜRLER"
 
Büyükyağçı, emeği geçen herkese teşekkür ederek, "Yaklaşık 15 gün önce Vali Süleyman Kahraman, Karaman Milletvekilleri Lütfi Elvan, Mevlüt Akgün, Hasan Çalış, Belediye Başkan Vekili Sami Mangırcı,  İl Genel Meclis Başkanı Ertuğrul Çalışkan, İl Emniyet Müdürü Lütfü Sönmez, Adalet ve Kalkınma Partisi İl Başkanı Süleyman Atik, Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Osman Nuri Koçak, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı İsmet Hatipoğlu, Sivil Toplum Kuruluşu temsilcileriyle birlikte Ankara’da Türk Hava Kurumu Genel Başkanı Osman Yıldırım’ı makamında ziyaret etmiştik. Bu ziyaretin sonucunda Havacılık Yüksekokulunun Karaman’a yapılma kararı aldık. Bu çalışmalar sonucunda emeği gecen herkese çok teşekkür ediyorum" dedi.
BİR SHYO DAHA AÇILIYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Misafir ~ 7 yıl önce
Gereksizzz diyen gereksiz zati muhterem arkadaşım,sen nerden geldinde okadar cebelleşiyosun acaba

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
artık meslek lisesi mezunu herkez okumadan lisans alabiliyor. neden universitede boşuna zaman kaybetsin millet.sivil hv mezunu biri olarak emeklerim harcandı. yoldan gecen artık teknisyen olabiliyor.askerlerde cabası. piyasada o kadar bilgisiz teknisyen varki ben bile ucaga binmeye korkar oldum...turkiye burası her şeye gebe...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Bir siz eksiktiniz karamandada shyo acılacakmıs.ben sizi 6-7 yıl sonra gorurum mezunlarınz ıs bulabıleceklrmı ama sunu soylıyeyım karaman samsun ızmır vb nerde acılırsa acılsın sızlerı aynı calışma ortammımıza almıcaz nıyemı cunku bız buralarda derslerı gecıp lısans alalımd ıye cebellışırken sızler orada kıytırıktan bı egıtımle bızımle aynı yerde calişmak isticeksizin.bu iş hata goturmezz..o yuzden k.bakmayın riske gerek yok bosuna gıtmeyın oralara arkadaslar gorceksnz 5-6 yıl sonra ne kadar gereksız oldugunuu ...kurban derısıyle okul acıolarsa kasaplarlada ders yonetır bunlarr....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Bence hepsini kapatın doğru dürüst atölyeleri ile ekipmanı ile tek bir okula düşün. O okulda gercekten tam bir uçak teknisyeni çıkarsın lisansınıda eline versin ve sektöre girdiğinde el üstünde taşınsın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000