19 Aralık 2014, Cuma 10:30:01

ÜNLÜ TEKSTİLCİ TGS PERSONELİ İLE KAVGA ETTİ

Türk Hava Yolları’nın İstanbul-Milano seferini yapan uçağında tekstilci S.U. ile TGS personeli arasında tartışma arbedeye dönüştü.
  • Sevgili isim/rumuz yalan soyleuyorsun bu 1 asla yolcu overbook tan kaldiysa kapiya gondermeden kontuarda bir sonraki ucagi teklif eder yine bussines olarak ve yolcuya mco cek veririz ..son sans ihtimali varsa standby kart ile kapiya yollar ucma ihtimalini deneriz her ishtimale karsi ucamayacagi bilgiside verilir.Tgs hakkinda abuk subuk konusan arkadaslar herkes torpilli degil bende dahil 5,yilim ve havalimaninda calisip hala birseyleri ogrenemediyseniz yazik boyle kendini bilmez insanlar hepomize geliyor ve asla tgs ile celenni havas kiyaslanmamali bu sorunu her firma yasar biz personeliz birbirimizin basina gelenle mutlu olamayiz ,.. Milyonlarca yolcu agirladigimiz yerde densizide cikar ..
  • Misafir senide taniyoruz olayi yasayanida taniyoruz terbiyesizlik yapma dilini agzinin icine sok isine bak
  • Misafir O dayak yıyen hakettı çok ıyı tanırım kendısı terbıyesızın onde gıdenıdır.eger ortada burun kırma varsa çok buyuk bı terbıyesızlık vardır.bır erkek kolay kolay yuz bolgesıne agır bır kufur olmazsa vurmaz.boş boş yorum yapmayın.İşi bilene bırakın
  • Magazin sitesi gibi olmuşsunuz:) yukardan emir gelip yazıyı değiştirin dendiğinde nereye gitti o şahinliğiniz? Önce değiştirir sonra mahkemeye verilir birde tazminat ödersiniz karaladığınız adama. Müstehak size

Türk Hava Yolları’nın İstanbul-Milano seferini yapmaya hazırlanan uçağın kapısında olay çıktı. Dün İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan kalkmak için 207 numaralı park pozisyonunda sefere hazırlanan uçakta bir yolcu ile uçakta görevli yer hizmetleri personeli arasında sözlü tartışma arbedeye dönüştü.

TK1895 sefer sayılı Milano uçağına binmek üzere uçağın kapısına gelen S.U., TGS’de görev yapan yer hizmetleri görevlisi A. A. ile yer konusunda tartıştı.  

Diğer görevliler ve yolcular oldukça sinirli olan Uyanık’ı sakinleştirmeye çalıştı ancak başarılı olamadı.

TGS PERSONELİ RAPOR ALDI

S.U. ve  A.A arasında yaşanan arbede sırasında TGS görevlisi burnundan darp edildi. S. U,  bir sonraki uçakla Milano’ya uçarken darp edilen A.A, doktordan darp raporu aldı.

 ©AirportHaber.com ÖZEL 

ÜNLÜ TEKSTİLCİ TGS PERSONELİ İLE KAVGA ETTİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (82)

dandan ~ 3 yıl önce
Sevgili isim/rumuz yalan soyleuyorsun bu 1 asla yolcu overbook tan kaldiysa kapiya gondermeden kontuarda bir sonraki ucagi teklif eder yine bussines olarak ve yolcuya mco cek veririz ..son sans ihtimali varsa standby kart ile kapiya yollar ucma ihtimalini deneriz her ishtimale karsi ucamayacagi bilgiside verilir.Tgs hakkinda abuk subuk konusan arkadaslar herkes torpilli degil bende dahil 5,yilim ve havalimaninda calisip hala birseyleri ogrenemediyseniz yazik boyle kendini bilmez insanlar hepomize geliyor ve asla tgs ile celenni havas kiyaslanmamali bu sorunu her firma yasar biz personeliz birbirimizin basina gelenle mutlu olamayiz ,.. Milyonlarca yolcu agirladigimiz yerde densizide cikar ..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
Misafir senide taniyoruz olayi yasayanida taniyoruz terbiyesizlik yapma dilini agzinin icine sok isine bak

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Misafir O dayak yıyen hakettı çok ıyı tanırım kendısı terbıyesızın onde gıdenıdır.eger ortada burun kırma varsa çok buyuk bı terbıyesızlık vardır.bır erkek kolay kolay yuz bolgesıne agır bır kufur olmazsa vurmaz.boş boş yorum yapmayın.İşi bilene bırakın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Güldüm ~ 3 yıl önce
Magazin sitesi gibi olmuşsunuz:) yukardan emir gelip yazıyı değiştirin dendiğinde nereye gitti o şahinliğiniz? Önce değiştirir sonra mahkemeye verilir birde tazminat ödersiniz karaladığınız adama. Müstehak size

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000