02 Nisan 2016, Cumartesi 16:11:24

Uçağa yetişemeyen yolcu TGS personelinin parmağını kopardı

Türk Hava Yolları'nın İstanbul-Hamburg seferini kaçıran yolcu, Turkish Ground Services (TGS) personeli ile tartıştı. Yaşanan itişmeler sonucu TGS personelinin parmağı kapıya sıkışarak koptu.
  • inanamıyorum çok üzüldüm halil, neler yaşadık ne kavgalar oldu personelle yolcu arasında ama parmağını kopartmak nedir. dava açıldı mı ceza alacak mı yolcu?
  • böyle giderse yakında normal personele millet şef diyecek herkez birinin bişeyi birinin bişeyi olmayanda zaten yol veriyorlar yerine söz verilenlere yer veriliyor
  • Bunu yapan zanlı 2 gün sonra ülkesine uçtu arkadaşamız parmağının koptuğuyla kaldı tgs personeline bakmadı
  • merhaba izmir adnan menderes yaz dönemi için nereye başvuruluyor? birde hangi bölümlere alım yapılıyor yardımcı olursanız sevinirimm

Türk Hava Yolları'nın TK1663 sefer sayısı ile gerçekleştirdiği İstanbul-Hamburg seferinde uçağa yetişemeyen bir yolcu ile TGS personeli arasında itiş-kakış yaşandı.

AirportHaber'in edindiği bilgilere göre 207 numaralı kapıdan yolcu alımı yapan uçak, alım tamamlandıktan sonra kapı kapattı. Daha sonra 207 numaralı kapıya gelen Hamburg yolcusu uçağa binemediği için Turkish Ground Services (TGS) personeli ile tartışmaya başladı.

Uçağa yetişemeyen Mehmet Oruç isimli Türk yolcu sinirlenerek hırsını, TGS personeline sataşarak çıkarmaya çalıştı. Bu sırada itiş-kakış yaşandı ve TGS personeli Halil Başkaya'nın kapıya sıkışan parmağı koptu. TGS personeli hastaneye kaldırılırken, yolcu polis tarafından gözaltına alındı.

©AirportHaber

Uçağa yetişemeyen yolcu TGS personelinin parmağını kopardı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (121)

büşra ~ 10 ay önce
inanamıyorum çok üzüldüm halil, neler yaşadık ne kavgalar oldu personelle yolcu arasında ama parmağını kopartmak nedir. dava açıldı mı ceza alacak mı yolcu?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
gariban havacı ~ 2 yıl önce
böyle giderse yakında normal personele millet şef diyecek herkez birinin bişeyi birinin bişeyi olmayanda zaten yol veriyorlar yerine söz verilenlere yer veriliyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tgs ~ 2 yıl önce
Bunu yapan zanlı 2 gün sonra ülkesine uçtu arkadaşamız parmağının koptuğuyla kaldı tgs personeline bakmadı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iş için ~ 2 yıl önce
merhaba izmir adnan menderes yaz dönemi için nereye başvuruluyor? birde hangi bölümlere alım yapılıyor yardımcı olursanız sevinirimm

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bı bıtmedınız ~ 2 yıl önce
al bıtane daha

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000