27 Eylül 2014, Cumartesi 11:38:12

TGS'DEN ÖZEL UÇAKLARA DA VIP HİZMET

Turkish Ground Services (TGS), faaliyette olduğu tüm istasyonlarda özel uçaklara da yer hizmeti vermeye başladı.
  • Tgs kalitesini herkez tadacak ha birde yabanci dil bilmiyen personel ben gormedim universite mezunu mimamar muhendis yabanci dil ogretmenligi bitiren arkadas var tgs handling ilke degildi lakin yeni bir devr acdi Turkiyede
  • Ne kadar bir baltaya sap olamamis adam varsa hepsi tgs'de. Bizde bunlari adam yerine koyuyoruz ona dua etsinler.. Hicsiniz.
  • TGS ile çalışan özel uçaklara allah kolaylık versin. Buşirket daha normal uçaklara hizmet veremiyor size nasıl özel hizmet verecek.
  • Bize her yer rize koçum ister siyah olur ister yeşil mavili boş boş konusmayinn işinize bakın

Turkish Ground Services (TGS), faaliyette olduğu tüm istasyonlarda özel uçaklara da yer hizmeti vermeye başladı.

TGS Genel Müdürü Bayram Özçelik, 120’den fazla havayoluna hizmet veren şirketin, 30’un üzerinde temsilci kuruluşun özel uçaklarına handling hizmeti sağladığını söyledi.

Özçelik, “Son yıllarda sayısı ciddi biçimde artan özel uçak sahiplerinden ve temsilci kuruluşlardan hizmet konusunda yoğun talep geldi. Biz de personel ve ekipman açısından gerekli yatırımlarımızı yapıp özel uçaklara da hizmet vermeye başladık.” dedi. Özel jetlerin yoğun olarak kullandığı istasyonlar arasında başta Milas-Bodrum, İstanbul Sabiha Gökçen, İstanbul Atatürk, Antalya ve Dalaman havalimanlarının bulunduğunu ifade eden Özçelik, tüm istasyonlarda özel olarak tasarlanmış VIP araçların alındığını, son teknoloji ile donatılmış operasyon kontrol merkezleri ve iletişim ağlarının kurulduğunu böylece özel uçaklara hizmet sağlayabilecek tüm ekipman yatırımlarının yapıldığını ifade etti.

Personelin de bu iş için özel olarak eğitim aldığını belirten Özçelik, Business Jet servisinin asla hata kabul etmeyeceğini, bu nedenle özel uçaklara hizmet veren personeli de VIP hizmet konusunda ciddi bir eğitim sürecinden geçirdiklerini söyledi.

Dünyanın dört bir yanından müşterisi var

TGS’nin hizmet verdiği Türk özel uçaklarının dışında Azerbaycan, Rusya ve Kazakistan menşeili şirketler TGS’nin müşterileri arasında yer alıyor. Bunları; Kuveyt, Birleşik Arap Emirlikleri, Ürdün ve Avrupa ülkeleri takip ediyor.

10. Uluslararası Sivil Havacılık ve Havalimanları Fuarı İstanbul Airshow’da da bir stant açarak VIP Handling’in tanıtımını yapan TGS, 10 ayda 5 binden fazla özel uçağa hizmet verdi. Şirketin 2015 yılı hedefi bu sayıyı iki katına çıkarıp, pazardaki payını %40’ın üzerine taşımak olduğu ifade edildi.

TGS'DEN ÖZEL UÇAKLARA DA VIP HİZMET

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

dlm ~ 4 yıl önce
Tgs kalitesini herkez tadacak ha birde yabanci dil bilmiyen personel ben gormedim universite mezunu mimamar muhendis yabanci dil ogretmenligi bitiren arkadas var tgs handling ilke degildi lakin yeni bir devr acdi Turkiyede

Yanıtla

Kalan karakter 1000
atma ~ 4 yıl önce
Çok komiksin Rizzeli kardeş... Hangisi ulan o Rizeli şef ve müdürlerin yabancı dili varmış da yaz bakalım.. Üfürme barii.
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Ne kadar bir baltaya sap olamamis adam varsa hepsi tgs'de. Bizde bunlari adam yerine koyuyoruz ona dua etsinler.. Hicsiniz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
TGS ile çalışan özel uçaklara allah kolaylık versin. Buşirket daha normal uçaklara hizmet veremiyor size nasıl özel hizmet verecek.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
senozz ~ 4 yıl önce
Bize her yer rize koçum ister siyah olur ister yeşil mavili boş boş konusmayinn işinize bakın

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000