08 Mart 2018, Perşembe 13:57:13

TGS'den 8 Mart jesti

Türk Hava Yolları'na yer hizmeti sağlayan Turkish Ground Services (TGS), 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü unutmadı.
  • İnsanların dış görünüşleri ile alay edecek kadar küçülmeyin. Boy-Kilo endeksiymiş boy,kilo,kılık,kıyafet nedir bunlar ?? Hepsini değiştirebilirsiniz. Ama malesef beyninizi değiştiremezsiniz. Bu beyinle yaşayacaksınız ömür boyu. Bizim beyni olan insanlara ihtiyacımız var, şuurlu,ilkeli, dürüst insanlara. Fikirlere, ideallere ihtiyacımız var. Gelmiş burada neler yazıyosunuz. Anneniz, kız kardeşiniz yokmu anlamıyorum ki.
  • Tgs deki bayanlar özel seçim hepsi birbirinden güzel domates güzeli
  • Bademler bilmez böyle medeni işleri. Artık kim akıl verdiyse ?
  • Neden sadece yolcu hizmetleriyle yapılıyor böyle şeyler neden temizlikte çalışan bayanlarla yapılmıyor yani ben anlamıyorum neden hep işçileri başka bir kademeye atıyorlar Neden yani siz anlıyabiliyormusunuz

Türk Hava Yolları'na yer hizmeti sağlayan Turkish Ground Services (TGS), 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü unutmadı.

Şirket bünyesinde çalışan kadınlara yönelik bugüne özel bir etkinlik organize eden TGS, kadın çalışanlarını hem şaşırttı hem de sevindirdi. Kadınlara yönelik olarak hizmet veren cilt bakım ve spor salonlarından temsilcileri Atatürk Havalimanı apronundaki yerleşkesine getiren TGS, burada çalışanlarına ücretsiz testler yaptırdı.

Cilt bakımın yanı sıra yağ-kilo oranını öğrenen kadınlar, ayrıca ücretsiz olarak cilt tipini de öğrendi.

Testlerin ardından 8 Mart'a özel bir de çekiliş yapan TGS, 8 kadın personeline ücretsiz spor salonu üyeliği ve cilt bakımıı hediye etti.

TGS yönetiminin de hazır bulunduğu etkinliğe; TGS Genel Müdürü Nurzat Erkal, İnsan Kaynakları ve idari işlerden sorumlu Genel müdür yardımcısı Sinan Çıtlak, İşletmeden sorumlu genel müdür yardımcısı İbrahim Ümit, İstanbul istasyon başmüdürü Ali Emre Yıldırım da katılarak kadınların 8 Mart gününü kutladı.

TGS'den 8 Mart jesti

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (39)

İŞÇİ ~ 5 ay önce
İnsanların dış görünüşleri ile alay edecek kadar küçülmeyin. Boy-Kilo endeksiymiş boy,kilo,kılık,kıyafet nedir bunlar ?? Hepsini değiştirebilirsiniz. Ama malesef beyninizi değiştiremezsiniz. Bu beyinle yaşayacaksınız ömür boyu. Bizim beyni olan insanlara ihtiyacımız var, şuurlu,ilkeli, dürüst insanlara. Fikirlere, ideallere ihtiyacımız var. Gelmiş burada neler yazıyosunuz. Anneniz, kız kardeşiniz yokmu anlamıyorum ki.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Boby ~ 6 ay önce
Tgs deki bayanlar özel seçim hepsi birbirinden güzel domates güzeli

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bademler ~ 6 ay önce
Bademler bilmez böyle medeni işleri. Artık kim akıl verdiyse ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Farketmez ~ 6 ay önce
Neden sadece yolcu hizmetleriyle yapılıyor böyle şeyler neden temizlikte çalışan bayanlarla yapılmıyor yani ben anlamıyorum neden hep işçileri başka bir kademeye atıyorlar Neden yani siz anlıyabiliyormusunuz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yok ~ 6 ay önce
Bir defa dikkatli bakarsan işçi memur ayrımı yapılmadan program yapıldığını görürsün. On yargılı arkadaş.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000