04 Kasım 2015, Çarşamba 11:16:10

TGS'de büyük rotasyon!

Turkish Ground Services'in (TGS) yönetici kademesinde büyük bir rotasyon yapıldığı öğrenildi.
  • Nazif mi saw dakilerde degisikligin farkindadirlar herhalde seni ist te sef yapicam diyip kandiran sonra .ic gibi ortada birakan herkese mavi boncuk dagitan sonrada boncuklari kendi yutan tavsan pisliginde tavan yapan nadir sahsiyet. Eski Havaslilarla.kronik bir bagi olan gizli kapilar ardinda isler yuruten sevgili mudurlerimiz ahirette sabirsizlikla sizleri bekliyor olacagim kalin saglicakla
  • Mustafa Karamanı tebrik etmek lazim burda 6 senedir mudur olarak gorev yapiyor karşıt görüş olup 6 senedir bu devletin parasını aliyor helal olsun, yuzune hukumeti over arkandan bla bla bla bankok tatilide kartalla ikisine yaramis
  • YUKARDAKİ BEYEFENDİ ÇOK DOĞRU YAZMIŞ BENDE BİLİRDİMKİ TGS DE KURUMSAL BİR KİMLİKLE İDARE EDİLİYOR MALESEF OĞLUM ÇOK SEVEREK GİRMİŞ OLDUĞU İŞİNDEN MADDİ SIKINTILARIN DIŞINDA KENDİNİ BİLMEZ İNSAN ONURU NEDİR BİLMEYEN İNSANA İNSAN OLDUĞU İÇİN DEĞER VERMEYEN ŞEFLERİN (özelliklede batuhan denen şef ) YÜZÜNDEN GÖREVİNDEN İSTİFA ETMEK ZORUNDA KALDI . DÜNYA DEVİ OLAN BİR İŞLETMENİN İDARECİLERİNİN İNSAN ONURUNA İTİBAR ETMEMESİ ÇOK DÜŞÜNDÜRÜCÜDÜR. KENDİSİNDE 5 SANTİM SAKAL VARİKEN HERGÜN SAKAL KONTROLU YAPAN BÖYLE BİR ADAMIN BU İŞLETMEDE ÇALIŞMASI ÇOK DÜŞÜNDÜRÜCÜDÜR. TGS NİN HİZMET POLİTİKASI BÖYLE DEVAM EDERSE EN KISA ZAMANDA DAĞILMA SÜRECİNE GİRECEKTİR. SAYIN YETKİLİLERE SESLENİYORUM. GERİYE DÖNÜK BİR KAÇ AYDA İŞTEN AYRILANLARA BAKINIZ YETİŞMİŞ VE KALİTELİ ELEMANLARDIR. BU ARKADAŞLAR BU SORUMSUZ İLGİSİZ VE İNSAN ONURUNA İTİBAR ETMEYEN BU İDARECİLERİN YÜZÜNDENDİR.
  • kadronun başına ergin ataman gelmedikten sonra rotasyon ne işe yarar?

Turkish Ground Services'in (TGS) yönetici kademesinde büyük bir rotasyon yapıldığı öğrenildi. Başta Atatürk Havalimanı olmak üzere birçok meydanda yer hizmeti veren TGS'nin bazı kadrolarında değişikliğe gidildi.

Yapılan rotasyonda yeni görevlendirmeler şöyle belirlendi:

İstasyon Kargo Koordinasyon Müdürü Ali Emre Yıldırım İstasyon Başmüdürlüğüne, İstasyon Başmüdürü Tuğrul Öztaş Genel Müdürlük İşletme Planlama ve Koordinasyon Müdürlüğüne, İstasyon Nöbetçi Müdürü Serhat Bakırdağ İstasyon Ramp Koordinasyon Müdürlüğüne, İstasyon Yolcu Hizmetleri Müdürü Hakan Karaahmetoğlu İstasyon Nöbetçi Müdürlüğüne, İstasyon Yolcu Hizmetleri Müdürü Meltem Irmak Sağ  İstasyon Yolcu Hizmetleri Koordinasyon Müdürlüğüne, İstasyon Harekât Müdürü Nazım Kâtib İstasyon Nöbetçi Müdürlüğüne, İstasyon Yolcu Hizmetleri Müdürü V. Nazen Kapu İstasyon Yolcu Hizmetleri Müdürlüğüne atandı.

Ayrıca Atatürk Havalimanı İstasyonunda müdürlük görevini yürüten Nazif Serkan Gün Sabiha Gökçen Havalimanı İstasyonu, Yavuz Göksugür Ankara Esenboğa İstasyonu, Ebru Saraçoğlu İzmir Adnan Menderes İstasyonu için benzer unvanlara; Genel Müdürlük bünyesinde ise Abdulhamit Çakır Pazarlama ve Anlaşmalar Müdürlüğüne, Fatma Kasap Yıldırım  Atatürk Havalimanı İstasyonu Genel Havacılık Müdürlüğü görevlerine getirildi.

Caner Odabaş, Murat Bulut, Murat Güler, Erkan Özyardımcı, Cihan Özgür Nuraloğlu, Cihan Altunyay, İsmail Aydın Şef olarak sürdürdükleri görevlerinden Müdür Vekili kadrolarına atandı.

Bu arada Cengiz Önder, Mustafa Kadı, Cihan Erdinç ise TGS'de yeni görev alan yöneticiler oldu.

©AirportHaber Özel

TGS'de büyük rotasyon!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (114)

Bir bilen ~ 2 yıl önce
Nazif mi saw dakilerde degisikligin farkindadirlar herhalde seni ist te sef yapicam diyip kandiran sonra .ic gibi ortada birakan herkese mavi boncuk dagitan sonrada boncuklari kendi yutan tavsan pisliginde tavan yapan nadir sahsiyet. Eski Havaslilarla.kronik bir bagi olan gizli kapilar ardinda isler yuruten sevgili mudurlerimiz ahirette sabirsizlikla sizleri bekliyor olacagim kalin saglicakla

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mmm ~ 2 yıl önce
Mustafa Karamanı tebrik etmek lazim burda 6 senedir mudur olarak gorev yapiyor karşıt görüş olup 6 senedir bu devletin parasını aliyor helal olsun, yuzune hukumeti over arkandan bla bla bla bankok tatilide kartalla ikisine yaramis

Yanıtla

Kalan karakter 1000
D.B ~ 3 yıl önce
YUKARDAKİ BEYEFENDİ ÇOK DOĞRU YAZMIŞ BENDE BİLİRDİMKİ TGS DE KURUMSAL BİR KİMLİKLE İDARE EDİLİYOR MALESEF OĞLUM ÇOK SEVEREK GİRMİŞ OLDUĞU İŞİNDEN MADDİ SIKINTILARIN DIŞINDA KENDİNİ BİLMEZ İNSAN ONURU NEDİR BİLMEYEN İNSANA İNSAN OLDUĞU İÇİN DEĞER VERMEYEN ŞEFLERİN (özelliklede batuhan denen şef ) YÜZÜNDEN GÖREVİNDEN İSTİFA ETMEK ZORUNDA KALDI . DÜNYA DEVİ OLAN BİR İŞLETMENİN İDARECİLERİNİN İNSAN ONURUNA İTİBAR ETMEMESİ ÇOK DÜŞÜNDÜRÜCÜDÜR. KENDİSİNDE 5 SANTİM SAKAL VARİKEN HERGÜN SAKAL KONTROLU YAPAN BÖYLE BİR ADAMIN BU İŞLETMEDE ÇALIŞMASI ÇOK DÜŞÜNDÜRÜCÜDÜR. TGS NİN HİZMET POLİTİKASI BÖYLE DEVAM EDERSE EN KISA ZAMANDA DAĞILMA SÜRECİNE GİRECEKTİR. SAYIN YETKİLİLERE SESLENİYORUM. GERİYE DÖNÜK BİR KAÇ AYDA İŞTEN AYRILANLARA BAKINIZ YETİŞMİŞ VE KALİTELİ ELEMANLARDIR. BU ARKADAŞLAR BU SORUMSUZ İLGİSİZ VE İNSAN ONURUNA İTİBAR ETMEYEN BU İDARECİLERİN YÜZÜNDENDİR.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ergin ataman ~ 3 yıl önce
kadronun başına ergin ataman gelmedikten sonra rotasyon ne işe yarar?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000