07 Şubat 2012, Salı 18:14:49

TGS'DE BARIŞ GÖREVDEN ALINDI

TGS’de Eğitim Müdürü olarak görev yapan Mustafa Barış Öztürk, görevinden alındı.
  • hepınız yalancısınız kımın uşaklarısınız
  • Şimdi sıra Atölye de olmalı. Atölyede dönen yolsuzluk pislik dizboyu olmuş durumda dışarıda para paylaşanlar ergün ve hasan yılmaz şeflere dikkat hamdi bey !! ateş beyi uyutuyorlar . atölyede şefler acil değişmeli . eğer başarı bekleniyorsa
  • adamlar son kişiyide görevler aldı.Satınalma müdürü İhsan Beyde görevden alındı
  • hamdi beyi e kadar tebrik etsek gerçekten azdır, barış öztürk ü görevden almasında yerden göğe kadar hakkı varmış, adam sağda solda Hamdi beyin gücü yetseydi atardı, ama gücü yetmez diyor , o zaten o makama yakışmıyor diyor

Turkish Ground Service’de genel müdür Bayram Özçelik’e yakınlığıyla bilinen Eğitim Müdürü Mustafa Barış Öztürk, ani bir kararla görevinden alındı, şeflik görevine getirildi.

Barış Öztürk’ün görevden alınma sebebine ilişkin henüz bilgi edinilemedi.

Öztürk, yaklaşık 2 yıldan bu yana TGS’de Eğitim Müdürü olarak çalışıyordu. Rize doğumlu Öztürk, 10 yıllık dershane öğretmenliği deneyiminden sonra Bilgitay Eğitim Danışmanlığı’nda yönetici olarak çalıştı. Öztürk, 2004 AB Gençlik Proje Sorumlusu ve 2005 Kosova Türkiye Yaz Okulu proje sorumlusu olarak görev yaptı.

Airporthaber Genel Yayın Koordinatörü Ali Kıdık, bu haftaki köşe yazısında, TGS’deki kadrolaşmaya dikkat çekmiş, “Şirkette çalışma barışından eser yok. Kaliteyi artırmak ve çalışma BARIŞ’ını sağlamak için ODTÜ mezunu diye yutturulup KTÜ’lü bir arkadaş getiren yönetim, arkadaş kıyağının nasıl olduğunu göstermiş oldu” sözleriyle konuya vurgu yapmıştı.

TGS'DE BARIŞ GÖREVDEN ALINDI