11 Ekim 2011, Salı 10:35:49

TGS’DE KİMLER İŞTEN ÇIKARTILACAK?

Turkish Ground Service (TGS) Genel Müdürlük'te görev yapan Muhasebe Müdürlüğü'nden, Satın Almaya, Genel Müdür Danışmanından, Genel Müdür Yardımcıları'na kadar 10'a yakın üst düzey yetkilinin görevine son verileceği iddia edildi.
  • İsmimi gönül rahatlığı ile yazan arkadaşıma teşekkür ediyorum... Allah selamet versin...
  • Yakışır ismailime yürü bee
  • Her şey dışarıdan gözüktüğü gibi değildir. Ben eski bir TGS çalışanıyım. Hani bir söz vardır. " Paşanın gaybetine söverlermiş" TGS de adam gibi çalışıp özveri ve gayret gösteren personel hep yükseldi. Genel Müdürümüz Bayram Özçelik'e Özel Kalem Mehmet Şişman'a Bilgi Teknolojileri Müdürümüz Kamil Kartal'a İnsan Kaynakları Müdürümüz Metin Marangoz 'a ve ismini sayamadığım birçok Müdürüme ve Şeflerime adaletli kaliteli yönetimlerinden dolayı teşekkürü bir borç bilirim. Bundan sonra TGS nin başarılarını gururla takip edeceğim. Saygılarımla... İ.A.
  • diken üstünde olan personel belli , sürekli problem çıkaran kişiler , terbiyesiz takımı yani , varsın çıkartılsınlar , hiç üzülmem , artık bu ayki maaşıyla i phone 4s almayı versinler ,,, TGS(yhm) ,,
Apron’da görev yapan bazı müdürlerin de bu operasyonda koltuğunu kaybedeceği, görevden almaların iki Genel Müdür Yardımcısı’nın işine son verilmesiyle devam edileceği öğrenildi.

Kapatılan müdürlüklerde çalışan personellerde dahil olmak üzere kısa bir süre içinde çok sayıda kişinin işten çıkarılacağı bilgisine ulaşıldı.

Genel Müdür Bayram Özçelik’in yaşanan müdürlük artışını engellemek amacıyla "İç Kontrol ve Evrak Takibi Müdürlüğü" adında bir birim kurduğu ve bugünlerde TGS'de yapılacak toplantıyla kapatılan müdürlükleri tebliğ edeceği ifade edildi.

©AirportHaber.com

TGS’DE KİMLER İŞTEN ÇIKARTILACAK?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (93)

Misafir ~ 6 yıl önce
İsmimi gönül rahatlığı ile yazan arkadaşıma teşekkür ediyorum... Allah selamet versin...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Yakışır ismailime yürü bee

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Her şey dışarıdan gözüktüğü gibi değildir. Ben eski bir TGS çalışanıyım. Hani bir söz vardır. " Paşanın gaybetine söverlermiş" TGS de adam gibi çalışıp özveri ve gayret gösteren personel hep yükseldi. Genel Müdürümüz Bayram Özçelik'e Özel Kalem Mehmet Şişman'a Bilgi Teknolojileri Müdürümüz Kamil Kartal'a İnsan Kaynakları Müdürümüz Metin Marangoz 'a ve ismini sayamadığım birçok Müdürüme ve Şeflerime adaletli kaliteli yönetimlerinden dolayı teşekkürü bir borç bilirim. Bundan sonra TGS nin başarılarını gururla takip edeceğim. Saygılarımla... İ.A.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
diken üstünde olan personel belli , sürekli problem çıkaran kişiler , terbiyesiz takımı yani , varsın çıkartılsınlar , hiç üzülmem , artık bu ayki maaşıyla i phone 4s almayı versinler ,,, TGS(yhm) ,,

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000