28 Şubat 2016, Pazar 12:14:36

TGS personelini taşıyan servise molotof atıldı - *Güncellendi

Turkish Ground Services (THY) personelini taşıyan servis aracı bu sabah saatlerinde teröristler tarafından molotof kokteyli ile saldırıya uğradı.
  • Dunyada 35 yildir terorle boylesine mucadele edilip,bu kadar insan ve para kaybedip de idam cezasinin olmadigi tek ulke burasi! Olaylar olduktan sonra bilmem kac kisi gozaltinda vs haberleri cikiyor! Madem bu adamlari yakalayabilme gucunuz var neden olaylar olmadan yakalamiyorsunuz? Bu isleri yapabilecek adamlar ve yasadiklari yerler belli ki hemen bulunabiliyor! Ya yalan soyleniyor,olaylardan sonra kimse yakalanmiyor milletin gazi alinsin diye uyduruluyor ya da bu islerin bitmesi istenmiyor! Yasadigim yerde teroristlere destek verdigi asikar olan bir suru kebapci,turku bar vs var! Bunlari ben biliyorum da devlet bilmiyor mu? Bir de acilim ayagina,sirf guneydogu'daki oylari kapmak icin bunlari simartanlar,yuz verenler,teroristler ,devletin askerinin,polisinin gozlerinin icine baka baka yollara mayin doserken,sehirler silah deposu haline getirilirken umursamayin,gormezden gelin,bir sey yapmayin deyip sonra kandirildik! diye bagiranlar ve bu zihniyete oy verenler de suclu degil midir?
  • Kalleşçe, Korkakça, Hainler, Defolup gidin Ülkemden.
  • Şerefsiz sürüsü, tek başlarına dolaşırken kuzu gibiler
  • Oslo da pkk hükümet görüşmelerinde metropolleri silah patlayıcı deposu yaptığınızı biliyoruz diyenler kimdi... bakın şimdi bu olayın sorumluları da onlardır, kendinize düşman aramayın. haydi şimdi bir daha düşünün de doğruyu bulun; devlet iki aydır sur a cizre ye silopi ye giremiyor neden acaba... düşünün... bir sayfada "sur da acı haber" diye başlayan olayın sorumluları ben miyim ya da o tgs servisinde bugün hayatını kaybedenler olsaydı, kim di... daha çok ağlayacak zamanınız olacak merak etmeyin... bu devleti kim satıyor, bu hesaplar neden... anlayacaksınız.

Havaş ve Türk Hava Yolları (THY) ortaklığı ile kurulan yer hizmetleri şirketi Turkish Ground Services (TGS) personelini taşıyan servis aracına saldırı yapıldı.

AirportHaber'in edindiği bilgilere göre bu sabah saatlerinde Yeşilpınar bölgesinden TGS personelini almak için yola çıkan Altur'a ait araca molotof atıldı.

Sabah saatlerinde Sultangazi (Gazi Mahallesi) bölgesinde yaşanan olayda TGS personelinin içinde olmadığı servis aracına terörist bir grup tarafından molotof kokteyli atıldı. Yapılan terör saldırısında şans eseri yaralanan olmazken, aracın kullanılamaz hale geldiği belirtildi. 

Öte yandan yaşanan olay nedeniyle Sultangazi bölgesine gidecek araç da servise çıkamadı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldığı öğrenildi.

©AirportHaber ÖZEL

TGS personelini taşıyan servise molotof atıldı - *Güncellendi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (28)

abuk isler! ~ 2 yıl önce
Dunyada 35 yildir terorle boylesine mucadele edilip,bu kadar insan ve para kaybedip de idam cezasinin olmadigi tek ulke burasi! Olaylar olduktan sonra bilmem kac kisi gozaltinda vs haberleri cikiyor! Madem bu adamlari yakalayabilme gucunuz var neden olaylar olmadan yakalamiyorsunuz? Bu isleri yapabilecek adamlar ve yasadiklari yerler belli ki hemen bulunabiliyor! Ya yalan soyleniyor,olaylardan sonra kimse yakalanmiyor milletin gazi alinsin diye uyduruluyor ya da bu islerin bitmesi istenmiyor! Yasadigim yerde teroristlere destek verdigi asikar olan bir suru kebapci,turku bar vs var! Bunlari ben biliyorum da devlet bilmiyor mu? Bir de acilim ayagina,sirf guneydogu'daki oylari kapmak icin bunlari simartanlar,yuz verenler,teroristler ,devletin askerinin,polisinin gozlerinin icine baka baka yollara mayin doserken,sehirler silah deposu haline getirilirken umursamayin,gormezden gelin,bir sey yapmayin deyip sonra kandirildik! diye bagiranlar ve bu zihniyete oy verenler de suclu degil midir?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sultangazi = Sur ~ 2 yıl önce
Kalleşçe, Korkakça, Hainler, Defolup gidin Ülkemden.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TTK ~ 2 yıl önce
Şerefsiz sürüsü, tek başlarına dolaşırken kuzu gibiler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
devlet ~ 2 yıl önce
Oslo da pkk hükümet görüşmelerinde metropolleri silah patlayıcı deposu yaptığınızı biliyoruz diyenler kimdi... bakın şimdi bu olayın sorumluları da onlardır, kendinize düşman aramayın. haydi şimdi bir daha düşünün de doğruyu bulun; devlet iki aydır sur a cizre ye silopi ye giremiyor neden acaba... düşünün... bir sayfada "sur da acı haber" diye başlayan olayın sorumluları ben miyim ya da o tgs servisinde bugün hayatını kaybedenler olsaydı, kim di... daha çok ağlayacak zamanınız olacak merak etmeyin... bu devleti kim satıyor, bu hesaplar neden... anlayacaksınız.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000