03 Haziran 2011, Cuma 13:28:04

TGS, GERMANWINGS İLE ANLAŞTI

Germanwings’e yer hizmetini TGS verecek...
  • allah arttırsın iş var ama ucak altında nedense eleman yok 2 kısıylen calısan ıscıler artık saglam kalmadılar herkes sakat artık bu ınsanlara bıraz el atsanız dıyoruz
  • acaba bence cogalır be mısafır hemde sezon basunda
  • tgs de zam sevinci yaşanıyor yapılan zamlar işçilere şöyle yansıtılmış..işçi:150..işçişoför:185...yolcuhizmetlerimemuru:55 tl...sanırım bu zamlar istifaları önlemeye yeter yaz yoğunluğunu atlatmaya yeter sanırım..
  • tgs nin disiplinli anlayışlı ve hoşgörülü yöneticileri olduktan sonra ALLAH IN izniyle ADB istasyonunun ve tgs nin yolu her daim açıktır.hayırlı uğurlu olsun.tüm yöneticilerine başarılar dileğiyle selam olsun.KAZASIZ BELASIZ
Bahar aylarıyla birlikte yeniden Türkiye seferlerine başlayan Alman Havayolu şirketi Germanwings’in yer hizmetlerini, Turkish Ground Services (TGS) verecek.

İzmir, Antalya, İstanbul ve Ankara’dan Köln/Bonn, Stuttgart, Berlin, Hannover, Hamburg ve Dortmund arasında karşılıklı sefer yapan şirket, Türkiye’ye düzenlediği tarifeli uçuşların tümünü 144 kişilik Airbus A 319 ile gerçekleştiriyor.

Geçtiğimiz günlerde taşıdığı 50 milyonuncu yolcusunu kutlayan Germanwings’in Türkiye Müdürü Martin Rinker, Türkiye’ye düzenlenen seferlerin her geçen gün artacağını bu yüzden TGS gibi büyük bir şirketle işbirliği yapmayı tercih ettiklerini söyledi.

Anlaşma sonrası İzmir’e düzenlenen ilk seferi görmek için buraya gelen Rinker’in yanı sıra TGS İzmir İstasyon Başmüdürü Ahmet Selçuk Sert ve istasyonda görev yapan diğer yöneticiler de hazır bulundu.


TGS, GERMANWINGS İLE ANLAŞTI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (42)

Misafir ~ 7 yıl önce
allah arttırsın iş var ama ucak altında nedense eleman yok 2 kısıylen calısan ıscıler artık saglam kalmadılar herkes sakat artık bu ınsanlara bıraz el atsanız dıyoruz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
acaba bence cogalır be mısafır hemde sezon basunda

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
tgs de zam sevinci yaşanıyor yapılan zamlar işçilere şöyle yansıtılmış..işçi:150..işçişoför:185...yolcuhizmetlerimemuru:55 tl...sanırım bu zamlar istifaları önlemeye yeter yaz yoğunluğunu atlatmaya yeter sanırım..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
tgs nin disiplinli anlayışlı ve hoşgörülü yöneticileri olduktan sonra ALLAH IN izniyle ADB istasyonunun ve tgs nin yolu her daim açıktır.hayırlı uğurlu olsun.tüm yöneticilerine başarılar dileğiyle selam olsun.KAZASIZ BELASIZ

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000