15 Ekim 2013, Salı 11:40:11

TGS ARACI 280 YOLCULU UÇAĞA ÇARPTI

Turkish Ground Services'e (TGS) ait bagaj taşıma aracı İstanbul-Kuala Lumpur seferini yapmaya hazırlanan yolcu uçağına çarptı.
  • bu gün al yarın traktör ver olacağı bu hani eğitim şarttı
  • evet o kazayı yapan arkadaş işten çıkarılmadı devam ediyor sadec ehliyeti alındı ++++ tgs yi kötüleyen arkadaşlarım birazda kendilerine baksalar iyi olur kaza bu herkes yapar bugün ona yarın bize tabi dikkatli olmak lazım ama oluyo işte ne yapabiliriz ki bende tgs personeliyim ama sizin gibi düşünmüyorum şirketim hakkında tmm bazen işi bırakıp gidesi geliyo insanın ama şu bi gerçek ki TGS gerçekten dört dörtlük bi yer hizmetleri şirketi
  • arkADAŞ İŞTEN ÇIKARILDIM I ACABA YOKSA ÇALIŞMAYA DEVAM MI EDİYOR
  • Arkadaş çok ayıp etmiş, motordan vurmalar falan. Ben olsam rampa koyar arkadan vururdum ♥

Malezya Havayolları'na ait İstanbul-Kuala Lumpur seferini yapacak yolcu uçağına TGS'ye ait bagaj taşıma traktörü çarptı.

280 yolcusuyla birlikte dün öğleden sonra saat 16:00 sularında İstanbul'dan Kuala Lumpur'a gitmek üzere bagaj yüklemesi yapılacağı sırada bagaj taşıma traktörü, B777-200 tipi yolcu uçağının sağ motoruna çarptı.

Yaşanan kaza nedeniyle motorda büyük çaplı hasar meydana geldiği öğrenilirken uçak seferden çekilmek zorunda kaldı. Olay sonrası MH031 sefer sayılı İstanbul-Kuala Lumpur uçuşu iptal edildi. Seferin iptal edilmesiyle birlikte mağdur olan yolcular otellere yerleştirildi.

Öte yandan bakıma alınan uçağın parçasının en erken 2 güne kadar geleceği, yolcuların ise bugün tahsis edilecek başka bir uçakla Kuala Lumpur'a gönderileceği öğrenildi.

TGS ARACI 280 YOLCULU UÇAĞA ÇARPTI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (50)

haluk genç ~ 4 yıl önce
bu gün al yarın traktör ver olacağı bu hani eğitim şarttı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
FiGur ~ 4 yıl önce
evet o kazayı yapan arkadaş işten çıkarılmadı devam ediyor sadec ehliyeti alındı ++++ tgs yi kötüleyen arkadaşlarım birazda kendilerine baksalar iyi olur kaza bu herkes yapar bugün ona yarın bize tabi dikkatli olmak lazım ama oluyo işte ne yapabiliriz ki bende tgs personeliyim ama sizin gibi düşünmüyorum şirketim hakkında tmm bazen işi bırakıp gidesi geliyo insanın ama şu bi gerçek ki TGS gerçekten dört dörtlük bi yer hizmetleri şirketi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
merak ~ 4 yıl önce
arkADAŞ İŞTEN ÇIKARILDIM I ACABA YOKSA ÇALIŞMAYA DEVAM MI EDİYOR

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kıl Adam ~ 4 yıl önce
Arkadaş çok ayıp etmiş, motordan vurmalar falan. Ben olsam rampa koyar arkadan vururdum ♥

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000