17 Eylül 2014, Çarşamba 09:52:36

ONUR AIR'DEN FLAŞ KARAR!

Fransa, Almanya, Hollanda ve Avusturya’ya tarifeli seferler yapacağını açıklayarak sürpriz yapan Onur Havayolları, sürprizlerine bir yenisini daha ekledi.
  • Ekip planlayamamaaa yanında iltifat kalır.her gün programmı değişir.bi tebliğ yaparlar 5 dakika sonra ararlar degistirirler naptıkları belli değil!!!!rapor etsek nolucakkkk hep aynı ordakilerim degismesi lazım!
  • Planlamaya artık bu işi yapabilecek kapasitedeki birileri gelsin. Biz rapor yazmaktan yorulduk ama hiç bir şey olmadığı açık nasıl bir müdürleri varsa biz yaptıkları yanlışları rapor ettikçe tebrik ediyor sanırım
  • Çok haklısın biz bu ekip planlamayla Mars'a 4 bacak yapıp üstüne 3 saat bekleyip ayt ye Pass gideriz
  • BİZ BU EKİP PLANLAMAYLA MARS'A BİLE GİDERİZ...

Fransa, Almanya, Hollanda ve Avusturya’ya tarifeli seferler yapacağını açıklayarak sürpriz yapan Onur Havayolları, sürprizlerine bir yenisini daha ekledi. Onur Havayolları henüz açılmamış bir havalimanına uçan ilk havayolu şirketi olmak için Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’ne başvurdu.

Onur Havayolları’ndan Ordu-Giresun Havalimanı için sürpriz bir girişimde bulundu. Şirketin Genel Müdürü Teoman Tosun, Ordu-Giresun Havalimanı’na uçan ilk havayolu şirketi olmak için Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’ne müracaat ettiklerini açıkladı.

Yapımına hızla devam edilen ve Türkiye’de deniz dolgusu yapılarak inşa edilen ilk havalimanı olma özelliğini taşıyan Ordu-Giresun Havalimanı’nın bölgenin kalkınmasına önemli katkıda bulunacağını ve yolcu potansiyelinin yüksek olduğunu söyleyen Teoman Tosun, “Karadeniz’in önemli iki şehrine hizmet verecek olan Ordu-Giresun Havalimanı’nı çok önemsiyoruz. Bu yüzden Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’ne başvurarak uçmak için izin istedik. Şimdiden Ordu-Giresun Havalimanı’na uçmak için heyecanlanıyoruz” dedi. Ordu-Giresun Havalimanı’nın önümüzdeki yıl açılması bekleniyor.

Fransa, Almanya, Hollanda ve Avusturya’ya da tarifeli seferler yapacağını açıklayan Onur Havayolları yeni uçuş noktaları için de çalışmalarını sürdürüyor.

Öte yandan yer hizmeti şirketlerinden TGS de Ordu-Giresun Havalimanı’nda hizmet vermek için girişimlerini sürdürüyor.

©Airporthaber.com

ONUR AIR'DEN FLAŞ KARAR!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

ekip planlayamama ~ 4 yıl önce
Ekip planlayamamaaa yanında iltifat kalır.her gün programmı değişir.bi tebliğ yaparlar 5 dakika sonra ararlar degistirirler naptıkları belli değil!!!!rapor etsek nolucakkkk hep aynı ordakilerim degismesi lazım!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ekip planlayamama ~ 4 yıl önce
Planlamaya artık bu işi yapabilecek kapasitedeki birileri gelsin. Biz rapor yazmaktan yorulduk ama hiç bir şey olmadığı açık nasıl bir müdürleri varsa biz yaptıkları yanlışları rapor ettikçe tebrik ediyor sanırım

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ekip planlayamama ~ 4 yıl önce
Çok haklısın biz bu ekip planlamayla Mars'a 4 bacak yapıp üstüne 3 saat bekleyip ayt ye Pass gideriz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
GÜZEL HABER ~ 4 yıl önce
BİZ BU EKİP PLANLAMAYLA MARS'A BİLE GİDERİZ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000