12 Mart 2013, Salı 15:05:02

MAGANDA TERÖRÜNE KİM ‘DUR' DİYECEK?

Atatürk Havalimanı’nda bir kez daha maganda terörü yaşandı. Güvenlik cihazından aranmadan geçmek isteyen yolcular, polise saldırdı.
  • Mazlum :) nickli arkadasim biri canını acittiginda oh olsun dediğin polisleri imdat polis diye cagirmiyacan mi acaba çok merak ediyorum yazık çok yazık bu ülke ne hale gelmiş
  • Adam ingilizce olarak senin ülkeni senin pasaportunu diye küfrederek ben x ülke vatandaşıyım diye yırtınırken bir tek polis ses çıkarmıyor..Şikayetçimisiniz şikayetçimisiniz soru bu..Benim anlamadığım bir şey bir yolcu kimseye saldırmasa bile kamu alanı huzurunu bozmaktan işlem yapılamıyor mu ?? Doğu kökenli olsun olmasın TC kimliği olan bir yolcu bir yolcu bu şekilde davransa bağırsa çağırsa?? Adamlar benim ülkemde benim ülkeme küfrediyor.
  • tabi ki kanunların dur demesi lazım.....
  • 1995 yılında ilk uçağa bineceğim yaşım 20 gömlek,kravat gitmiştim....Anlayana...

Atatürk Havalimanı’nda önceki gün uçağa geç kaldıkları için kendilerini uçağa almayan TGS çalışanlarına saldıran magandalar bir kez daha ortaya çıktı.

Bugün öğlen saatlerinde Atatürk Havalimanı İç Hatlar Terminali’ne gelen bir grup yolcu, x-ray cihazında sinyal verince tekrar güvenlik kontrolünden geçmeleri için uyarıldı. Özel güvenlik görevlilerinin tekrar kontrol talebine itiraz eden 4-5 kişilik grup, güvenlik görevlileriyle sözlü tartışma yaşadı. Polisin tartışmaya müdahale etmek istediği sırada sözlü tartışma bir anda kavgaya dönüştü. Polise tekme tokat saldıran ve ağır küfürler savuran magandalar, bir polisi de yaraladı.

Yaklaşık 10 dakika boyunca direnen, polise küfür ve yumruklar savuran magandalar havalimanını adeta birbirine kattı. Polisin zaman zaman kendini korumak zorunda kaldığı anlar airporthaber objektifine takıldı.

Kavgaya karışan yolcular polis tarafından gözaltına alındı.

O anlar Airporthaber kamerasına işte böyle yansıdı:

©AirportHaber

 

MAGANDA TERÖRÜNE KİM ‘DUR' DİYECEK?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (45)

agrili ~ 5 yıl önce
Mazlum :) nickli arkadasim biri canını acittiginda oh olsun dediğin polisleri imdat polis diye cagirmiyacan mi acaba çok merak ediyorum yazık çok yazık bu ülke ne hale gelmiş

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Farklı bir soru ~ 5 yıl önce
Adam ingilizce olarak senin ülkeni senin pasaportunu diye küfrederek ben x ülke vatandaşıyım diye yırtınırken bir tek polis ses çıkarmıyor..Şikayetçimisiniz şikayetçimisiniz soru bu..Benim anlamadığım bir şey bir yolcu kimseye saldırmasa bile kamu alanı huzurunu bozmaktan işlem yapılamıyor mu ?? Doğu kökenli olsun olmasın TC kimliği olan bir yolcu bir yolcu bu şekilde davransa bağırsa çağırsa?? Adamlar benim ülkemde benim ülkeme küfrediyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
. ~ 5 yıl önce
tabi ki kanunların dur demesi lazım.....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
HEY GİDİ GÜNLER.. ~ 5 yıl önce
1995 yılında ilk uçağa bineceğim yaşım 20 gömlek,kravat gitmiştim....Anlayana...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
saygılAR ~ 5 yıl önce
helal olsun adam derim

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000