14 Kasım 2015, Cumartesi 12:07:10

İzmir'de korkunç kaza. İkram aracı TGS çalışanını ezdi

İzmir Adnan Menderes Havalimanı'nda Sunexpress Havayolları'na ait uçağa ikram yükleyen LSG şirketine ait araç TGS harekat memurunu ezdi.
  • BJV KARDES SENINLE BIR COK KONUDA HEM FIKIRIZ ...BUYUK SEF BU KONUSTUGUMUZ VASFA UYGUN EMEKCININ SIRTINDAN YALAKALIK YAPAN BIRI VE BIRILERINE ITHAFEN YAZILMIS BIR RUMUZDUR ...BU INSANLAR FIKIRLER NE KADAR DOGRU OLURSA OLSUN KENDILERI URETMEDIGI SURECE BALTA VURUP SENIN BENIM VE DIGER EMEKCILERIN ASIL OLMASI GEREKTIGI YADA ONUNU ACMA DIE TABIR ETTIGIMIZ GELECEGI PARLAK GENCLERE DARBE VURUP KENDI KARANLIK KOLTUKLARINDA OTURUYOROLAR ABILER ABLALAR BU LAFLARI ANLIYAN ANLADI...
  • BJV RUMUZLU ARKADAS BELKI KENDINCE HAKLISIN BIR COK MUDURUN GECMISI HAVACILIK SOKTORU DEGIL FAKAT GECMISI 1980 LERE DAYANAN MUDURLERI DE GORDUK TECRUBELERINI IYI IDAREYE DEGIL MALESEF MAKSIMUM IS MINIMUM MALIYET MANTIGI ILE VARLIKLARINI SURDURUYORLAR BILIYORLARKI BU SEKILDE DAVRANMASALAR O KOLTUKTA OTURMALARI COK ZOR SEFLERE GELINCE MUDUR YALAKASI OLMUS SEN DERDINI SIKINTINI ILETIR ARACI OLARAK SEFINE SAYGI GOSTERIRSIN SENIN SIKINTINI ILETEMEZ CUNKU ORTALIK SUTLIMAN BURDA SIKINTI YOK IMAJI VERMEK ISLERINE GELIR GELECEKTEKI YERLERINI PEKISTIRMEK ICIN...
  • Arkadaşlar izmir hala istanbulun gözünde bir taşra,izmir için alınan bütün kararlar tüm havayolu firmaları için istanbuldan gönderilir.izmirde çalışan havayolu firmalarının lsg ve tgs nin yönetim takımının karar alma yetkisi yoktur,bu firmaların müdürleri istanbul ne derse yapmak zorunda bırakılmıştır,bütçe hazırlanır,kaç kişi ile çalısılacağı ve maaşları izmir müdürlere bildirilir,hangi müdür az personel ve az maasla adam kullanmak ister ve sonunda böyle bir kazayı kim ister ama olan cana oldu Allah rahmet eylesin bu son olsun gerekli cezalar verilsin.
  • SİVİL HAVACILIK BU HABERLERDEKİ YORUMLARI OKUYORSAN GÖRÜYORSAN DAHA NE DURUYORSUN SENELERDİR.AL SANA AÇIKÇA RAPORLAMA ŞİKAYET .APRONDA ÇALIŞMA ŞARTLARINDA İŞ GÜVENLİĞİNDE BİR SÜRÜ USULSÜZLÜK YANLIŞLAR VAR NEDEN GÖZ YUMUYORSUN SENELERDİR.NEDEN HİÇ BİR İŞLEM YAPMIYORSUN.DENETMEYE YAPACAĞINI HABER VERİYORSUN BİR İKİ GÜN APRONDA GÖSTERMELİK SENARYO OYNANIYOR SONRA ERTESİ GÜN GENE AYNI REZALET APRONDA DEVAM EDİYOR..

İzmir'den Berlin'e gitmeye hazırlanan Sunexpress Havayolları'na ait uçağa ikram yüklendiği sırada korkunç bir  kaza yaşandı.

Uçağa hizmet veren TGS Yer Hizmetleri şirketinde görevli Harekat Memuru Ali İhsan Şirince(28) ikram aracının altında kaldı.

LSG şirketine ait aracın ani manevrası sonrası Şirince, feci şekilde can verdi.

Airporthaber'in edindiği bilgiye göre, Sunexpress Havayolları uçağına LSG şirketine ait araç ikram yüklemesini tamamladı. Sonrasında yardım almadan aracı hareket ettirmemesi gereken araç sürücüsü, ani manevra yaparak uçağın yanından ayrılırken, arkada uçağı hazırlayan harekat memurunu görmedi ve talihsiz harekat memuru araç altında kaldı.

Şirince, olay yerinde hayatını kaybetti.

Airporthaber.com ÖZEL

İzmir'de korkunç kaza. İkram aracı TGS çalışanını ezdi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (299)

BUYUK SEF 4 ~ 3 yıl önce
BJV KARDES SENINLE BIR COK KONUDA HEM FIKIRIZ ...BUYUK SEF BU KONUSTUGUMUZ VASFA UYGUN EMEKCININ SIRTINDAN YALAKALIK YAPAN BIRI VE BIRILERINE ITHAFEN YAZILMIS BIR RUMUZDUR ...BU INSANLAR FIKIRLER NE KADAR DOGRU OLURSA OLSUN KENDILERI URETMEDIGI SURECE BALTA VURUP SENIN BENIM VE DIGER EMEKCILERIN ASIL OLMASI GEREKTIGI YADA ONUNU ACMA DIE TABIR ETTIGIMIZ GELECEGI PARLAK GENCLERE DARBE VURUP KENDI KARANLIK KOLTUKLARINDA OTURUYOROLAR ABILER ABLALAR BU LAFLARI ANLIYAN ANLADI...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
BUYUK SEF 3 ~ 3 yıl önce
BJV RUMUZLU ARKADAS BELKI KENDINCE HAKLISIN BIR COK MUDURUN GECMISI HAVACILIK SOKTORU DEGIL FAKAT GECMISI 1980 LERE DAYANAN MUDURLERI DE GORDUK TECRUBELERINI IYI IDAREYE DEGIL MALESEF MAKSIMUM IS MINIMUM MALIYET MANTIGI ILE VARLIKLARINI SURDURUYORLAR BILIYORLARKI BU SEKILDE DAVRANMASALAR O KOLTUKTA OTURMALARI COK ZOR SEFLERE GELINCE MUDUR YALAKASI OLMUS SEN DERDINI SIKINTINI ILETIR ARACI OLARAK SEFINE SAYGI GOSTERIRSIN SENIN SIKINTINI ILETEMEZ CUNKU ORTALIK SUTLIMAN BURDA SIKINTI YOK IMAJI VERMEK ISLERINE GELIR GELECEKTEKI YERLERINI PEKISTIRMEK ICIN...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bjv ~ 3 yıl önce
Sen böyle demogoji yaptık ça büyük şef de olursun büyük reis de .Yalakalık yaptırmayın.Bir THY VIP gelince 7-8 tane müdürle karşılamaya çıkma zaman çalma görevininizi yapın.
BJV 10 ~ 3 yıl önce
BJV DOGRU SOYLUYOR ISLERINI YAPSINLAR ADAM KAYIRMACILIGI BITIRSINLER ARTIK. ULKEYI MAHVETTI BOYLE INSANLAR. BU YARATIKLAR BIR DE COCUK YETISTIRECEK BU ULKEYE ANASI NEYSE DANASI DA ODUR
yazık bu sisteme ~ 3 yıl önce
Arkadaşlar izmir hala istanbulun gözünde bir taşra,izmir için alınan bütün kararlar tüm havayolu firmaları için istanbuldan gönderilir.izmirde çalışan havayolu firmalarının lsg ve tgs nin yönetim takımının karar alma yetkisi yoktur,bu firmaların müdürleri istanbul ne derse yapmak zorunda bırakılmıştır,bütçe hazırlanır,kaç kişi ile çalısılacağı ve maaşları izmir müdürlere bildirilir,hangi müdür az personel ve az maasla adam kullanmak ister ve sonunda böyle bir kazayı kim ister ama olan cana oldu Allah rahmet eylesin bu son olsun gerekli cezalar verilsin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
UYAN SHGM.... ~ 3 yıl önce
SİVİL HAVACILIK BU HABERLERDEKİ YORUMLARI OKUYORSAN GÖRÜYORSAN DAHA NE DURUYORSUN SENELERDİR.AL SANA AÇIKÇA RAPORLAMA ŞİKAYET .APRONDA ÇALIŞMA ŞARTLARINDA İŞ GÜVENLİĞİNDE BİR SÜRÜ USULSÜZLÜK YANLIŞLAR VAR NEDEN GÖZ YUMUYORSUN SENELERDİR.NEDEN HİÇ BİR İŞLEM YAPMIYORSUN.DENETMEYE YAPACAĞINI HABER VERİYORSUN BİR İKİ GÜN APRONDA GÖSTERMELİK SENARYO OYNANIYOR SONRA ERTESİ GÜN GENE AYNI REZALET APRONDA DEVAM EDİYOR..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000