07 Mayıs 2013, Salı 13:38:17

ATATÜRK HAVALİMANI'NDA ÜZÜCÜ KAZA!

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar şut altında şok bir kaza meydana geldi. Kazada bir kişi ayaklarından yaralandı...
  • Biz alistik ata havalimaninda sayili sirketlerden biriyiz oyleki bircok ata calisani kendi sirketlerinden ayrilip tgs de ya is basi yapti yada beklemede bu dil uzatanlarda heraldeki kabul edilmeyenler siz yasamadiginiz icin bilemesseniz bilemeyeceksinizde acilarinizla kavrulup gideceksiniz..... Bu arada kardesimizede gecmis
  • Haberi doğru düzgün okumadan T.G.S.'ye cephe almana şaşırdım. Önce haberi tam anlamıyla bir okumalı ve sonrasında yorum yapmalısın...! Haberin içeriğinde T.G.S. geçiyor diye şirketi kötülemene gerek yok...
  • Kazaya maruz kalan kardeşimize geçmiş olsun, durumu çok iyi . Bugün saat 14:00'de de vardiyasında işbaşı yapacak inşaalah. Habere konu olan metinde ciddi yanlışlıklar var. Araç sürekli iş mahallinde çalışan hidrolik bir platform ve teknik özellikleri itibariyle çok düşük hızlarda hareket eder ve hareket halinde iken de sesli ikaz verir. Çalışanın ayağının üzerinden geçme yok, çalışanımız da şutaltı çalışanı değil, apron çalışanı olmasına rağmen işi gereği şutaltına gelmiş ve aracına bineceği esnada ,dalgınlık ve dikkatsizlik sonucu hidrolik platform ile teması sözkonusu. Doğal olarak iş kazası niteliğinde kontrol altına alınmış ve deri tahrişi ile yumuşak doku zedelenmesine yönelik buz kompres tedavisi görmüştür. İş kazasız günler temennisi ile herzaman dikkatli ve bilinçli çalışmamız gerekliliği ortadadır.
  • başlığı görünce içimden yine TGS dedim..ne yazık ki içim beni yine yanıltmadı.TGS de artan kazaların sebebi neden araştırılmıyor.personele çok mu yükleniliyor..

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar şut altında bugün üzücü bir kaza meydana geldi. Bir araç, TGS'de yükleme posta başı olarak görev yapan bir personelin ayağını ezdi.

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar şut altında bagajların toplanacağı büyük bir havuz inşa eden TAV'a ait bir montaj aracı, çalışmalar için geldiği alanda, arkasındaki personeli farketmeyince ayaklarının üzerinden geçti. Ayaklarından yaralanan TGS personeli hastaneye kaldırıldı.

Bir personelin yaralandığı üzücü kaza şöyle gelişti; Bagajların yüklenmesinden sorumlu TGS personeli kontrollerini yapmak üzere şut altına geldi. Bu sırada havuz yapımında montaj yapmak üzere alana gelen TAV'a ait aracın makinisti arkasındaki TGS personelini farkedemedi. Montajını yapan araç, geriye doğru hamle yaptığı anda TGS personelinin ayaklarının üzerinden geçti. Yaralanan personel hastaneye kaldırıldı.

Bunun üzerine şut altına gelen Atatürk Havalimanı polisi kazayla ilgili makinistin ifadesini alarak inceleme başlattı.

Hastaneye kaldırılan TGS personelinin tedavi altına alındığı öğrenildi.

©AirportHaber ÖZEL

ATATÜRK HAVALİMANI'NDA ÜZÜCÜ KAZA!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

tgs ~ 5 yıl önce
Biz alistik ata havalimaninda sayili sirketlerden biriyiz oyleki bircok ata calisani kendi sirketlerinden ayrilip tgs de ya is basi yapti yada beklemede bu dil uzatanlarda heraldeki kabul edilmeyenler siz yasamadiginiz icin bilemesseniz bilemeyeceksinizde acilarinizla kavrulup gideceksiniz..... Bu arada kardesimizede gecmis

Yanıtla

Kalan karakter 1000
fatih'e ... !!! ~ 5 yıl önce
Haberi doğru düzgün okumadan T.G.S.'ye cephe almana şaşırdım. Önce haberi tam anlamıyla bir okumalı ve sonrasında yorum yapmalısın...! Haberin içeriğinde T.G.S. geçiyor diye şirketi kötülemene gerek yok...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
misafir ~ 5 yıl önce
Kazaya maruz kalan kardeşimize geçmiş olsun, durumu çok iyi . Bugün saat 14:00'de de vardiyasında işbaşı yapacak inşaalah. Habere konu olan metinde ciddi yanlışlıklar var. Araç sürekli iş mahallinde çalışan hidrolik bir platform ve teknik özellikleri itibariyle çok düşük hızlarda hareket eder ve hareket halinde iken de sesli ikaz verir. Çalışanın ayağının üzerinden geçme yok, çalışanımız da şutaltı çalışanı değil, apron çalışanı olmasına rağmen işi gereği şutaltına gelmiş ve aracına bineceği esnada ,dalgınlık ve dikkatsizlik sonucu hidrolik platform ile teması sözkonusu. Doğal olarak iş kazası niteliğinde kontrol altına alınmış ve deri tahrişi ile yumuşak doku zedelenmesine yönelik buz kompres tedavisi görmüştür. İş kazasız günler temennisi ile herzaman dikkatli ve bilinçli çalışmamız gerekliliği ortadadır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mehmet Öztürk ~ 5 yıl önce
misafir; olayı görmeden yorum yapmak doğru değil olayı yaşayan benim kazayı geçiren benim bu kazayla ilgili benim hiçbir dikkatsizliğim söz konusu değildir siz neye dayanarak yorum yazıyor ve neyi savunuyorsunuz...!!!
fatih ~ 5 yıl önce
başlığı görünce içimden yine TGS dedim..ne yazık ki içim beni yine yanıltmadı.TGS de artan kazaların sebebi neden araştırılmıyor.personele çok mu yükleniliyor..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000