10 Temmuz 2014, Perşembe 12:55:46

ATATÜRK HAVALİMANI'NDA OLAY ÇIKTI!

Atatürk Havalimanı'nda check-in sırasına girmek istemeyen iki kadın, ortalığı birbirine kattı.
  • Görevlinin yüzünü çizince değil, gazetecilere saldırınca ve küfredince değil, polise vurunca gözaltına alındı. Polise vurmasaydı mal gibi seyretmeye devam edecekti polis. Polis doğru düzgün vatandaşı gördü mü aslan kesiliyor. Böyle kaşarları görünce tırslan!
  • İdam şart diuoruz en azından kazığa oturtulmalı
  • = blacklist. Daha ötesi yok...
  • Havalimanı alelade bir yer degıldır , guvenlik maksimum olması gereken yerlerden biridir.Havalimanı guvenliği daha sert ve guclu olmalı , egıtım almalıdır. Bu tarz şeylere mahal bile vermemelidir anında gerekeni yapmalıdır.

Atatürk Havalimanı'nda check-in sırasına girmek istemeyen iki kadın, havalimanını birbirine kattı. Sıraya girmesini isteyen personelin yüzünü çizen ve ardından kendisini sakinleştirmeye çalışan polise vuran kadınlar, olayı görüntüleyen gazetecilere de saldırınca gözaltına alındı.

İddiaya göre, Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde Canan D. ve Hayrine S. isimli iki kadın, bilet işlemlerinde sıraya girmeyerek Turkish Ground Services (TGS) personeliyle tartıştı. Sıraya girmesi konusunda uyarılması üzerine tartışmaya başlayan kadınlardan birisi, personele saldırarak tırnaklarıyla yüzüne zarar verdi. Yüzünden yaralanan TGS çalışanı hastaneye götürüldü. Olay yerine gelen polislere ve çalışanlara da hakaret eden kadınlar, ardından çekim yapmaya gelen basın mensuplarına saldırdı. Saldırıda bir basın mensubunun kamerası zarar gördü. Polis ve güvenlik görevlileri tarafından sakinleştirilmeye çalışan kadınların küfür ve hakaretleri bir süre daha devam etti. Saldırıya maruz kalan gazetecileri korumaya çalışan polisler de kadınların hışmına uğradı. İki kadından biri polise yönelerek eliyle vurmaya başladı. Bunun üzerine polis her iki kadını gözaltına aldı. Yaralanan görevli ve basın mensupları ise kadınlardan şikayetçi oldu.

ATATÜRK HAVALİMANI'NDA OLAY ÇIKTI!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (53)

Yanlışlık var! ~ 4 yıl önce
Görevlinin yüzünü çizince değil, gazetecilere saldırınca ve küfredince değil, polise vurunca gözaltına alındı. Polise vurmasaydı mal gibi seyretmeye devam edecekti polis. Polis doğru düzgün vatandaşı gördü mü aslan kesiliyor. Böyle kaşarları görünce tırslan!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
işte oyüzden ~ 4 yıl önce
İdam şart diuoruz en azından kazığa oturtulmalı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Co ~ 4 yıl önce
= blacklist. Daha ötesi yok...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Havalimanı alelade bir yer degıldır , guvenlik maksimum olması gereken yerlerden biridir.Havalimanı guvenliği daha sert ve guclu olmalı , egıtım almalıdır. Bu tarz şeylere mahal bile vermemelidir anında gerekeni yapmalıdır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000