13 Ağustos 2012, Pazartesi 12:15:55

APRONDA YUMRUKLAR KONUŞTU!

TGS’de çalışan harekat memuru, itfaieye ekiplerinin istediği evraka imza atmayınca Atatürk Havalimanı apronunda meydan dayağı yedi. İşte ayrıntılar...
  • olayı bılmıyorum ama %100 tgs harekatcıları sucludur bı tek onlarda ınsanları kucuk görme kendı bılmıs edası var nede olsa rizelıler hav. satın almısdırlar tgs harekatcıların bır cogu ısı bılmıyo...
  • ama olay nerde olmuş? AHL'demi,JFK'damı? Anlamadım! Yoksa FRA,MUC,BCN,MOW VS.... Vay anasını bir türlü çözemedim olay nerde olmuş? Hayret iyiki Türkiye de değil olay,yoksa çok kötü olurdu! ya beyler siz hangi çağdasınız?Siz hala eşşek çağında kalmışsınız haberiniz yok.Yazık,yazık,yazık....................................................................................................yazık.
  • Tk harekatçısı yan gelip yatma yeri değil, arabadan uçak altına gelip camdan birşey varmı diye sorup gidiyordunuz ???ne öğrettin sen bana ??hakkın makkın yok haydi b kapısına.
  • ARKADAŞLAR BEN KAVGANIN BİR KISMINI GÖRDÜM.BEN YOLCU OLARAK SALONDA BEKLİYORDUM.KİM BAŞLATTI BİLMEM AMA,YALNIZCA TEK İTFAİYE MEMURU İLE İKİ KİŞİ KAVGA EDİYORDU.YANİ EKİP DEĞİL TEK KİŞİYDİ ADAMCAĞAZ. Karşısındada hareket memuru ve teknisyen vardı.Ama işin doğrusu ikisinede yetiyordu..

Devlet Hava Meydanları İşletmesi ile apronun en kalabalık şirketi TGS ekipleri arasında zaman zaman yaşanan gerginlikler bu kez kavgaya dönüştü.

Dün akşam saatlerinde DHMİ’ye bağlı itfaiyede görevli Y.Y ve Y.S.A, TGS çalışanına apronun ortasında meydan dayağı attı. İlginç olay şöyle gelişti: Sefere hazırlanan THY’ye ait bir uçağa yakıt konulması sırasında güvenlik açısından orada bulunmak üzere dispeçer tarafından itfaiye ekipleri çağırıldı.

Uçağın yakıt alımı tamamlandıktan sonra itfaiye ekipleri bölgeden ayrılmak istedi. Bunun için de bir evrakın imzalanması gerekiyordu. İtfaiye ekipleri o sırada orada bulunan TGS Harekat Memuru G.G’den evrakı imzalamasını istedi. G.G’nin, “Sizi ben çağırmadım, benim imzalamam doğru olmaz” cevabına sinirlenen itfaiye ekipleri ile harekat memuru arasında önce sözlü münakaşa yaşandı.

Tartışma kısa sürede kavgaya dönüşünce, itfaiye ekipleri genç harekat memurunu apronun ortasında sille tokat dövdü. Kavgayı, diğer apron çalışanları ayırdı. Havalimanındaki sağlık ekiplerince ilk müdahalesi yapılan G.G’nin rapor aldığı ve şikayetçi olduğu öğrenildi. 

©AirportHaber

APRONDA YUMRUKLAR KONUŞTU!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (105)

tgs çalısanı ~ 6 yıl önce
olayı bılmıyorum ama %100 tgs harekatcıları sucludur bı tek onlarda ınsanları kucuk görme kendı bılmıs edası var nede olsa rizelıler hav. satın almısdırlar tgs harekatcıların bır cogu ısı bılmıyo...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tam anlamadım ~ 6 yıl önce
ama olay nerde olmuş? AHL'demi,JFK'damı? Anlamadım! Yoksa FRA,MUC,BCN,MOW VS.... Vay anasını bir türlü çözemedim olay nerde olmuş? Hayret iyiki Türkiye de değil olay,yoksa çok kötü olurdu! ya beyler siz hangi çağdasınız?Siz hala eşşek çağında kalmışsınız haberiniz yok.Yazık,yazık,yazık....................................................................................................yazık.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tgs durmak yok yola devam. ~ 6 yıl önce
Tk harekatçısı yan gelip yatma yeri değil, arabadan uçak altına gelip camdan birşey varmı diye sorup gidiyordunuz ???ne öğrettin sen bana ??hakkın makkın yok haydi b kapısına.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
ARKADAŞLAR BEN KAVGANIN BİR KISMINI GÖRDÜM.BEN YOLCU OLARAK SALONDA BEKLİYORDUM.KİM BAŞLATTI BİLMEM AMA,YALNIZCA TEK İTFAİYE MEMURU İLE İKİ KİŞİ KAVGA EDİYORDU.YANİ EKİP DEĞİL TEK KİŞİYDİ ADAMCAĞAZ. Karşısındada hareket memuru ve teknisyen vardı.Ama işin doğrusu ikisinede yetiyordu..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000