14 Haziran 2010, Pazartesi 13:38:42

APRONDA TGS'NİN OTOBÜSÜ DUMANLAR İÇİNDE KALDI

Atatürk Havaalanı Dış Hatlar Meteorolojik kapıda bulunan 204 numaralı körükte Turkish Ground Service'e ait otobüs dumanlar içinde kaldı.
  • UYUMAYIN diyen arkadaşıma sen herhalde tk'lısınki kuyrugu kapıya sıkışmış gibi hemen tgs ne kazalar yapıyor bir araştırın diyiyorsun ya kardeşim araba kendi kendine yanmış kaza yapmamış ukalalık hiç yapmamış anlayana
  • Ben THY ye girmeden önce bu otobüsler vardı. THY ye girip 15 yıl çalışıp ayrıldım. ama otobüslerin ayrılmya niyetleri yok. :)
  • airport haber siz uyuyorsunuz apronda tgs ne kazalar yapıyor iyice araştırın bence
  • Cok gecmis olsun efendim. Saygilarimla, Satilmis Davaroglu (Kasap)
Turkish Ground Service'e ait yolcu taşıma otobüsü Atatürk Havaalanı Apron'unda bulunan 204 numaralı körüğe geldiği sırada dumanlar içinde kaldı. Kısa sürede itfaiye ekiplerince müdahale edilen otobüste yolcu olmaması büyük bir faciayı önledi.

Yetkililerden edinilen son bilgilere göre, yapılan incelemelerin ardından otobüsün klima motorunda bulunan yağın manifolt bölgesine akması nedeniyle dumanlar içinde kaldığını belirtirken, aracın bakımlarının tam yapıldığını bu tür sorunların klimalı her tür araçta yaşanabileceği ifade edildi.

APRONDA TGS'NİN OTOBÜSÜ DUMANLAR İÇİNDE KALDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Misafir ~ 8 yıl önce
UYUMAYIN diyen arkadaşıma sen herhalde tk'lısınki kuyrugu kapıya sıkışmış gibi hemen tgs ne kazalar yapıyor bir araştırın diyiyorsun ya kardeşim araba kendi kendine yanmış kaza yapmamış ukalalık hiç yapmamış anlayana

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Ben THY ye girmeden önce bu otobüsler vardı. THY ye girip 15 yıl çalışıp ayrıldım. ama otobüslerin ayrılmya niyetleri yok. :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
airport haber siz uyuyorsunuz apronda tgs ne kazalar yapıyor iyice araştırın bence

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Cok gecmis olsun efendim. Saygilarimla, Satilmis Davaroglu (Kasap)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000