02 Mayıs 2014, Cuma 15:14:09

AHL SEFERLERİNE BAŞLADI

TAV Havalimanları tarafından işletilen İstanbul Atatürk Havalimanı, Jazeera Havayolları’nın Kuveyt seferlerine ev sahipliği yapmaya başladı. Jazeera Havayolları, haftada beş gün İstanbul Atatürk’ten Kuveyt’e karşılıklı sefer düzenleyecek.
  • Kuveyliler bursa Hasanağa toplu konut bölgesinde 150 tane daire aldılar ve bu site içersindeki daire alımları hala devam etmekte , bu gibi etkenlerin sefer yolcu sayısını arttıracağına eminim belkide ileriye doğru bursa kuveyt arası seferlerde başlayabileceği kanaatindeyim...
  • Paralar Ri fazlasıyla odenmeli
  • Hizmeti tgs verecek tamam şirketimizle gurur duyalım tgs çalışanları olarak ama tgsde emeğin karşılığını vermeli,ne maaşlara beklenen oranda bi iyiletirme var ne personel alımı var,eksik personelin yerinide biz doldurdum mu hepten yorgunluk,birde rapor alanlara kızar bazı yetkililer,ne yapsın adam üç kişilik çalışınca raporda kaçınılmaz oluyor,ha birde tutmuş yemek saatlerini erkene almış bekard sabahın 9:00'unda pilavda iyi gidiyor hani,bide thy'nin 5'inci yıldızı alma dalgası yüzündende bi baskı var hadi hayırlısı,daha mayıs ayının başında gece vardiyasında her temizlik ekibine 10 uçak düşüyorsa temizlemek için yazın AHL'nin gümlemesi kaçınılmaz,hal böyleyken birde derin temizlik alıyorlar yazın hepsini görcem,kontrole bile çıkmayacaklar uçakları.
  • Wellcome Jazeera. (My second home). Wellcome Kaan, wellcome Turgut, wellcome Cem, wellcome İbrahim. Ati :)

TAV Havalimanları tarafından işletilen İstanbul Atatürk Havalimanı, Jazeera Havayolları’nın Kuveyt seferlerine ev sahipliği yapmaya başladı. Jazeera Havayolları, haftada beş gün İstanbul Atatürk’ten Kuveyt’e karşılıklı sefer düzenleyecek.

Kuveytli havayolu şirketi Jazeera’nın TAV Havalimanları tarafından işletilen İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan gerçekleştirdiği seferlerin ilki, 2 Mayıs’ta yapıldı. Airbus A 320 tipi yolcu uçağı ile İstanbul Atatürk Havalimanı’na inen 153 yolcu havalimanında çiçeklerle karşılandı.

TAV İstanbul Genel Müdürü Kemal Ünlü, “İstanbul Atatürk Havalimanı, lokasyonu, yolcu akış hızı ve sunduğu hizmet kalitesiyle sadece Türkiye'nin en büyük havalimanı değil, aynı zamanda tüm Avrupa'da övgüyle karşılanan ve tercih edilen havalimanlarından biri konumunda. Bugün dünyanın 200’den fazla noktasına uçuş gerçekleştirilen ve gelişen Türkiye’nin modern yüzünü yansıtan Atatürk Havalimanı’ndan, Jazeera Havayolları’nın da Kuveyt seferlerine başlamasından memnuniyet duyuyoruz” dedi.

Jazeera Havayolları Başkan Yardımcısı Bader Al-Mershed, “Kuveyt’ten gelen yolcularımız için İstanbul, hem turistik hem de iş dünyası merkezi olması açısından çok önemli. Bu, yolcularımız için çok güzel bir haber” dedi.

Jazeera Havayolları’nın Atatürk Havalimanı’dan Kuveyt seferleri, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Pazar günleri gerçekleştirecek. Kuveytli havayolu şirketi, seferlerini A320 tipi uçaklarla gerçekleştirecek.

Jazeera Havayolları'na yer hizmetlerini TGS verecek.AHL SEFERLERİNE BAŞLADI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

bursa 777 ~ 4 yıl önce
Kuveyliler bursa Hasanağa toplu konut bölgesinde 150 tane daire aldılar ve bu site içersindeki daire alımları hala devam etmekte , bu gibi etkenlerin sefer yolcu sayısını arttıracağına eminim belkide ileriye doğru bursa kuveyt arası seferlerde başlayabileceği kanaatindeyim...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Paralar Ri fazlasıyla odenmeli

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Hizmeti tgs verecek tamam şirketimizle gurur duyalım tgs çalışanları olarak ama tgsde emeğin karşılığını vermeli,ne maaşlara beklenen oranda bi iyiletirme var ne personel alımı var,eksik personelin yerinide biz doldurdum mu hepten yorgunluk,birde rapor alanlara kızar bazı yetkililer,ne yapsın adam üç kişilik çalışınca raporda kaçınılmaz oluyor,ha birde tutmuş yemek saatlerini erkene almış bekard sabahın 9:00'unda pilavda iyi gidiyor hani,bide thy'nin 5'inci yıldızı alma dalgası yüzündende bi baskı var hadi hayırlısı,daha mayıs ayının başında gece vardiyasında her temizlik ekibine 10 uçak düşüyorsa temizlemek için yazın AHL'nin gümlemesi kaçınılmaz,hal böyleyken birde derin temizlik alıyorlar yazın hepsini görcem,kontrole bile çıkmayacaklar uçakları.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
shui ~ 4 yıl önce
sen maaşından hala daha yakınyosan eğer çhsde havaşta çalışan işçi memur napsın ha atsınlar bir uçurum kendilerini bitsin abi beğenmiyosan çık git hiç bir kimse senle uğraşmak zorunda değil çelebide havaşta çalışanlar senin çalıştığın firmada çalışmak o senin beğenmediğin maaşı almak için o firmaya girmek için çırpınıyo sen geniş servis ağın var prim var sigorta ve diğer tgs çalışanlarında ne geçerli ise sende de o geçerli rahat batıyosa işine gelmiyosa çık git her dtmi tgs insan kaynaklarına millet iş başvurusu için gelip başvuru yapamadan geri dönüyo yok alımlar bitti yok internetten takip edin diyerek gönderiyolar milleti hiç bir kimse seni zorla tgs de tutmuyo istemiyosan gidersin
akilli olun ~ 4 yıl önce
shui sen belliki bu sirketin kaymagini yiyen tarafindasin senin babanin ciftligimi tgs shui..dun rizede cay topluyordunuz simdi ayda 5 bin 10 bin arasi hicbiris yapmadan calisiyorsunuz.Birde sabahtan aksama kadar essek gibi calisan isyanini dile getiren adama begenmiyorsan git diyorsunuz.Biz isi degil sizin gibi ... bizi yonetmesini istemiyoruz.
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Wellcome Jazeera. (My second home). Wellcome Kaan, wellcome Turgut, wellcome Cem, wellcome İbrahim. Ati :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000