08 Temmuz 2010, Perşembe 12:10:45

TAV'DAN YEPYENİ BİR AYRICALIK

TAV Havalimanları Holding işlettiği havalimanlarında birçok imkan ve ayrıcalığı TAV Passport kart üyelik programı ile vermeye başladı. TAV Passport, seyahatlerde hız ve konfor sunuyor…
  • sayın tav yetkilileri siz zaten bu hizmetlerden dolayı her yolcu başına havayollarından para alıyorsunuz ve dolayısıyla bu hizmetleri en iyi şekilde sunmak zorundasınız yolculara.bu şekilde insanları soymaktan vazgeçin
  • TAV yine bir ilk'e imza atmış. Tebrikler. Kaliteci
  • Bahsedilen unsurlar ayrıcalık değil herkese sunulması gereken hizmetlerdir.Eğer böyle bir şeye gerek duyuluyorsa ortada bir sorun(pasaport,x-ray v.s geçişlerinde kuyruk) var ve bu sorun çözülmüyor yalnızca parası olana çözülüyor.Asıl olması gereken bu değil.
  • İnsanlar bilhassa pik zaman olan sabah trafiğinde uçağını kaçırma teleşında uzun kuyrukta beklerken böyle hizmeti herkese vermek zorunda olan TAV bazı kişileri sıra beklemeden X_Ray'den kuyruktaki yolcunun yanında bu ayrıcalığı yapması kavgalara neden olacaktır. Bu açılan hizmet girişi zaten tüm yolcuların geçipte yetmediği yerler kullanılarak yeni kapılar açılmadan yapılmakta.

İstanbul Atatürk Havalimanı başta olmak üzere TAV Havalimanları tarafından işletilen tüm havalimanlarında benzersiz CIP avantajları sağlayan TAV Passport, satışa sunuldu. Özel üyelik programı ile hız, konfor ve teknolojinin yolcularla buluşturulması hedefleniyor.

TAV İşletme Hizmetleri Genel Müdürü Eda Bildiricioğlu, “TAV Havalimanları Holding olarak yılda 42 milyon yolcuyu terminallerimizde ağırlıyor ve uluslararası kalitede hizmet sunuyoruz. Havalimanı işletmesi alanındaki 10 yıllık tecrübemizi iş odaklı seyahat eden yolcularımız için TAV Passport’a aktardık. Bugün, yolcumuzun seyahatte ihtiyaç duyulabileceği her unsuru bir arada sunan TAV Passport’u kullanıma sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Bildiricioğlu, “TAV Passport, havalimanlarında sunulan hizmetlerde bir devrim niteliği taşıyor. Yaptığımız anketler, bire bir görüşmeler ve yolcularımızın tüm ihtiyaçları değerlendirilerek çok fonksiyonlu bir programı TAV Passport ile hayata geçirdik” dedi. Bildiricioğlu, TAV Passport’un tüm seyahat alışkanlıklarını değiştireceğini ve herkes için daha keyifli yolculuklar sağlayacağını vurguladı.

TAV Passport sahipleri havalimanlarında ücretsiz otopark ve vale hizmetinden, terminal girişlerinde özel X-Ray’den, anlaşmalı havayollarının business check-in kontuarlarından, dış hatlarda özel pasaport bankolarından, iç hat uçuşlarda ise özel güvenlik kontrol geçişinden yararlanabiliyor. TAV Passport ile ayrıca “primeclass” Lounge’larda kişiye özel ağırlama, Duty Free’de özel ödeme kasası ve indirimli alışveriş hizmetleri de sunuluyor. TAV Passport’un seyahatlere gidiş ve gelişlerde sunduğu diğer ayrıcalıklar ise indirimli transfer ve araç kiralama, havalimanı içerisindeki restoran ve kafelerde indirimler, havalimanında bulunan Airport Hotel’de indirimli konaklama ve toplantı imkanı olarak sıralanıyor. Bu imkanlar TAV Passport sahiplerine belli fonksiyonlarda Türkiye’de İstanbul Atatürk, Ankara Esenboğa Havalimanı ile İzmir Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde, Gürcistan’da Tiflis ve Batum, Tunus’ta Enfidha, Makedonya’da ise Üsküp ve Ohrid Havalimanları’nda sunuluyor.

TAV Passport sahipleri beraberindeki bir kişi ve 0-12 yaş arasındaki çocukları ile ayrıcalıkları doyasıya yaşayabiliyor. TAV Passport’a Atatürk Havalimanı satış noktalarından, ya da 444 25 75 numaralı çağrı merkezi aracılığı ile sahip olunabiliniyor.

TAV'DAN YEPYENİ BİR AYRICALIK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

Misafir ~ 8 yıl önce
sayın tav yetkilileri siz zaten bu hizmetlerden dolayı her yolcu başına havayollarından para alıyorsunuz ve dolayısıyla bu hizmetleri en iyi şekilde sunmak zorundasınız yolculara.bu şekilde insanları soymaktan vazgeçin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
TAV yine bir ilk'e imza atmış. Tebrikler. Kaliteci

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Bahsedilen unsurlar ayrıcalık değil herkese sunulması gereken hizmetlerdir.Eğer böyle bir şeye gerek duyuluyorsa ortada bir sorun(pasaport,x-ray v.s geçişlerinde kuyruk) var ve bu sorun çözülmüyor yalnızca parası olana çözülüyor.Asıl olması gereken bu değil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
İnsanlar bilhassa pik zaman olan sabah trafiğinde uçağını kaçırma teleşında uzun kuyrukta beklerken böyle hizmeti herkese vermek zorunda olan TAV bazı kişileri sıra beklemeden X_Ray'den kuyruktaki yolcunun yanında bu ayrıcalığı yapması kavgalara neden olacaktır. Bu açılan hizmet girişi zaten tüm yolcuların geçipte yetmediği yerler kullanılarak yeni kapılar açılmadan yapılmakta.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000