26 Ocak 2010, Salı 21:21:14

TAV'DAN FLAŞ AÇIKLAMA. TAV KİMİ MAHKEMEYE VERİYOR?

TAV Havalimanları Holding Maliye Bakanlığı'nı mahkemeye verme kararı aldı. İşte mahkeme kararına götüren sürecin özel açıklaması.
  • Tamam o zaman bitiriyorum arkadaşım.Başka bizleri ilgilendiren bir haberde yorumlarımızla grşrz......
  • yetmiş milyon cevap bekliyormuş ..valla 69 999 999 de bari.. beni dahil etme bende senin gibi misafirim bu alemde.. Komik adam seni.. Sende artık cevap yazma bence birader .. soru kendi içinde muamma zaten:))
  • Yetmiş milyon cevabını bekliyoruz............
  • Sorumuz dediğine göre bir grup olarak bu kampanyanın içindesiniz.. Siz alttada yazdığı gibi MİSAFİR siniz sanırım saygıda kusur etmemek lazım.. Ben ise ismim cismim belli karalama yaparken bilmeden atanlar bunu araştırsın bari..

TAV Havalimanları Holding A.Ş.'nin %66,66 paya sahip olduğu BTA Havalimanları Yiyecek ve İçecek A.Ş. ("BTA")'nin Ekim - Aralık 2007 dönemlerine ilişkin olarak Maliye Bakanlığı Hesap Uzmanlarınca yapılan incelemeler sonucunda tebliğ edilen raporda yer alan vergi aslı ve ilgili vergi cezası için uzlaşma talebinde bulunulmuş, ancak Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığı ile uzlaşma sağlanamamıştır. BTA, söz konusu vergi aslı ve vergi cezasına karşı dava açmaya karar vermiştir. Konuyla ilgili tüm aşamalarda kamuoyuna bilgi verilecektir.

 

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: VIII, No:54 sayılı Tebliğinde yeralan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını; bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

 

TAV'DAN FLAŞ AÇIKLAMA. TAV KİMİ MAHKEMEYE VERİYOR?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Misafir ~ 8 yıl önce
Tamam o zaman bitiriyorum arkadaşım.Başka bizleri ilgilendiren bir haberde yorumlarımızla grşrz......

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
yetmiş milyon cevap bekliyormuş ..valla 69 999 999 de bari.. beni dahil etme bende senin gibi misafirim bu alemde.. Komik adam seni.. Sende artık cevap yazma bence birader .. soru kendi içinde muamma zaten:))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Yetmiş milyon cevabını bekliyoruz............

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Sorumuz dediğine göre bir grup olarak bu kampanyanın içindesiniz.. Siz alttada yazdığı gibi MİSAFİR siniz sanırım saygıda kusur etmemek lazım.. Ben ise ismim cismim belli karalama yaparken bilmeden atanlar bunu araştırsın bari..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000