12 Aralık 2017, Salı 11:19:47

TAV Sabiha Gökçen'i istiyor

TAV Havalimanları Holding İcra Kurulu Başkanı Sani Şener, Sabiha Gökçen Havalimanı'na ilgilerinin sürdüğünü açıkladı.
  • TAV’in girdigi her meydanda ucak biletlerinden kafetaryadaki urunlere kadar her seyin fiyati yukseliyor. Umarim SAW’a hic bulusmazlar ve ekonomik sekilde ucmaya devam ederiz.
  • Önce Atatürk hava limanına bir crew kapısı açsanız,Avrupa dahil bir çok küçük meydanda ekipler için özel giriş var yolcunun önüne geçince homurdanıyorlar daha sonra en çok gelişim gösteren hava limanı panosunu asabilirsiniz tşk..
  • Azıcıkta personeli düşünün. İnsanları 10 ay sözleşmeyle alıyorsun sırf hiç bir izin hakkı tazminat hakkı VS. İşçilerin suyunu çıkartıp 10 ay sonra güle güle diyorsunuz. Degermi milyonlarla oynayan şirket
  • T.A.V budan 17 sene once TAV mı vardı Ataturk hv lımanını aldı Alman işletmeci Heınemanna tek ticari işletmecılıgı verdı ve calısanların canına okudu aynı şekilde Ucuncu Havalımanı na Heınemanı ıhale yapılmadan paralel gecışle DutyFree yı peş keş cektırdı neden cunku insaata fınansman lazım Heınemann Alman Bankasından parayı oraya aktardı kıme ne verdı arastıracak muhalefet de yok ne dalavereler dondu bılen yok olan Turk işletmecılere oldu onları savunan hukumet yok herkes kendı avantasının pesınde

TAV Havalimanları Holding İcra Kurulu Başkanı Sani Şener, Malaysia Airports Holdings'in hisse satmasının gündemde olduğu Sabiha Gökçen Havalimanı'na ilgilerinin sürdüğünü; ayrıca Kırgızistan da dahil olmak üzere yurtdışında da yeni yatırımlar için çalıştıklarını söyledi.

Şener, geçtiğimiz aylarda yaptığı açıklamada, Sabiha Gökçen'de hisse satışı ihalesine katılmak istediklerini ve ihalenin Eylül'de olabileceğini söylemişti.

Şener, söz konusu sürenin geçmesinin ardından ihaleye yönelik ilgileri ile ilgili Reuters'a yaptığı açıklamada, "Dinamikler değişiyor ama mutlaka ilgileneceğiz... Satışla ilgili JP Morgan'ın yetkilendirildiğini duyuyoruz. Satış ilk çeyrekte planlanıyor" dedi.

Yurtdışında da yeni yatırımlar için çalıştıklarını söyleyen Şener, potansiyel ülkelerden birinin Kırgızistan olduğunu söyledi.

TAV Sabiha Gökçen'i istiyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (23)

TAV ~ 8 ay önce
TAV’in girdigi her meydanda ucak biletlerinden kafetaryadaki urunlere kadar her seyin fiyati yukseliyor. Umarim SAW’a hic bulusmazlar ve ekonomik sekilde ucmaya devam ederiz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bird ~ 8 ay önce
Önce Atatürk hava limanına bir crew kapısı açsanız,Avrupa dahil bir çok küçük meydanda ekipler için özel giriş var yolcunun önüne geçince homurdanıyorlar daha sonra en çok gelişim gösteren hava limanı panosunu asabilirsiniz tşk..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Havaş ~ 8 ay önce
Azıcıkta personeli düşünün. İnsanları 10 ay sözleşmeyle alıyorsun sırf hiç bir izin hakkı tazminat hakkı VS. İşçilerin suyunu çıkartıp 10 ay sonra güle güle diyorsunuz. Degermi milyonlarla oynayan şirket

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Taner ~ 8 ay önce
T.A.V budan 17 sene once TAV mı vardı Ataturk hv lımanını aldı Alman işletmeci Heınemanna tek ticari işletmecılıgı verdı ve calısanların canına okudu aynı şekilde Ucuncu Havalımanı na Heınemanı ıhale yapılmadan paralel gecışle DutyFree yı peş keş cektırdı neden cunku insaata fınansman lazım Heınemann Alman Bankasından parayı oraya aktardı kıme ne verdı arastıracak muhalefet de yok ne dalavereler dondu bılen yok olan Turk işletmecılere oldu onları savunan hukumet yok herkes kendı avantasının pesınde

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000